• Informacje na temat:

  warszawa wschodnia

Artykuły na temat: warszawa wschodnia
 • "Na Wspólnej": Co w nowych odcinkach?

  W restauracji Warszawa Wschodnia, mieszczącej się po praskiej stronie Wisły, odbyło się spotkanie z aktorami serialu "Na Wspólnej". Na spotkaniu z dziennikarzami pojawili się zarówno ci, którzy od początku grają w "Na Wspólnej", jak i całkiem nowi bohaterowie.

 • "Sen o Warszawie": Dokument o Niemenie

  "Sen o Warszawie" - to, nawiązujący do słynnej piosenki, tytuł dokumentu poświęconego jednemu z najważniejszych muzyków polskich XX wieku. Od 21 listopada filmową biografię Czesława Niemena oglądać będzie można w wybranych kinach studyjnych w różnych miastach.

 • Natasza Urbańska stanęła przed wielką szansą. Jednak... nic z tego nie wyjdzie?

  Jak czytamy w tygodniu „Świat i Ludzie”, Natasza Urbańska (39 l.) stoi przed kolejną wielką szansą na międzynarodową karierę. Tym razem w Azji Wschodniej. Jednak nic z tego może nie wyjść…

 • "Wataha": Góry, deszcz i wichury

  "Wataha" to obyczajowo-sensacyjna opowieść o grupie strażników z Bieszczad. Na co dzień strzegą oni trudnego odcinka wschodniej granicy, który nie tylko oddziela dwa kraje, lecz także ma również inne znaczenie - to symbol ludzkich ograniczeń. Bohaterowie serialu często stają więc przed trudnymi moralnymi wyborami. W rolach głównych: Bartłomiej Topa, Leszek Lichota, Aleksandra Popławska i Marian Dziędziel.

 • Słoiki

  Justyna (25 l.) pochodzi z małego miasteczka we wschodniej Polsce. Skończyła dziennikarstwo w Lublinie, ale po studiach trudno jej było znaleźć płatną...

 • MTV EMA Pre-Party 2014 za nami. Zobacz, co się działo!

  4 listopada w Warszawie odbyła się impreza poprzedzająca wielką galę MTV Europe Music Awards. W Soho Factory bawili się m.in. Doda, Margaret, Grzegoż Hyży, Natalia Siwiec, Saszan, wreszcie Dawid Kwiatkowski, który w Glasgow powalczy o nagrodę Najlepszego Artysty Światowego.

 • "Blondynka": Joanna Moro nie chce grać w nowym rosyjskim serialu!

  Joanna Moro, czyli Sylwia Kubus z „Blondynki”, ma ogromne rzesze fanów w Rosji. Widzowie zza naszej wschodniej granicy pokochali ją za role w „Annie German” oraz „Taljance” i chcieliby oglądać w kolejnych wcieleniach. Aktorka niedawno dostała propozycję zagrania w kolejnej rosyjskiej megaprodukcji, ale... odrzuciła ją!

 • Od piątku 11. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Żydowskie Motywy

  Izraelski kandydat do Oscara "Viviane chce się rozwieść" oraz dokument Stefana Ruzowitzky'ego "Istota zła" - m.in. te produkcje są w programie 11. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Żydowskie Motywy. Impreza rozpocznie się w piątek w Warszawie.

 • "Dziewczyny ze Lwowa": Jakie niespodzianki czekają widzów jesiennej ramówki?

  ...opuszczają rodzinne strony. Celem ich podróży jest Warszawa. Liczą, że w stolicy Polski czeka je lepsze życie. W związku z tym podejmą się zajęć niezwiązanych z ich zawodem czy wykształceniem. Za ostatnie...

 • Startuje 8. edycja festiwalu "Pięć Smaków"

  "Bez przebaczenia", "Niech zatańczą kule", "Raid" - m.in. te produkcje znajdą się w programie 8. edycji festiwalu filmów azjatyckich "Pięć Smaków". Impreza potrwa w Warszawie od 12 do 20 listopada. Seansom towarzyszyć będzie cykl wykładów "Ciało i seksualność w Azji".

Zdjęcia na temat: warszawa wschodnia