• Informacje na temat:

  wasowski satyryk

Artykuły na temat: wasowski satyryk
 • Olejnik utrzymuje żonatego syna

  Jerzy Wasowski, syn Moniki Olejni (57 l.), choć już żonaty, ze znaną mamą nadal połączony jest pępowiną.

 • Monika Olejnik zostanie babcią!

  Niespełna dwa lata temu w Boże Ciało dziennikarka i satyryk Grzegorz Wasowski (65 l.) bawili się na weselu syna Jerzego Wasowskiego juniora (30 l.). Ślub juniora odbył się w kościele Sióstr Wizytek pw. Opieki św. Józefa Oblubieńca Niepokalanej Bogurodzicy Maryi na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Mówiono, że uroczystości kosztowały przeszło 100 tys. zł.! Monika Olejnik zawsze podkreślała...

 • Kabaret Starszych Panów był odskocznią w czasach komunizmu. Bawił aż do łez!

  Kiedy Jeremi Przybora (†89 l.) i Jerzy Wasowski († 71 l.) inaugurowali swój telewizyjny, będący wzorem dla kolejnych pokoleń satyryków, kabaret, mieli razem... osiemdziesiąt osiem lat.  Ich(...) także i aktorzy pracujący w tym zespole. Ale to jest jego dziecko - podkreślał Pan A., czyli Jerzy Wasowski.  Nie uważał się za kompozytora, raczej za rzemieślnika.  - Być dobrym rzemieślnikiem, to...

 • Pogrzeb Ireny Kwiatkowskiej w poniedziałek

  Pogrzeb Ireny Kwiatkowskiej odbędzie się prawdopobnie w poniedziałek 14 marca o godz. 11 - dowiedziała się PAP w kancelarii kościoła św. Krzyża w Warszawie, w którym zostanie odprawiona msza święta. Termin pogrzebu potwierdzi w najbliższych dniach rodzina zmarłej.

 • Artyści pożegnają Irenę Kwiatkowską

  Aktor Stanisław Brejdygant oraz minister kultury i dziedzictwa narodowego Bogdan Zdrojewski wygłoszą mowy podczas pogrzebu Ireny Kwiatkowskiej, która spocznie w poniedziałek, 14 marca, na Cmentarzu Powązkowskim w Warszawie.

 • Pożegnają Irenę Kwiatkowską

  Duszpasterz środowisk twórczych ks. Wiesław Niewęgłowski ma celebrować nabożeństwo żałobne w intencji Ireny Kwiatkowskiej, które odbędzie się w poniedziałek w kościele św. Krzyża w Warszawie. Ks. Niewęgłowski prawdopodobnie wygłosi także homilię.

 • Ławeczka dla Ireny Kwiatkowskiej

  Do końca tego roku powstanie specjalna ławeczka, którą Ustka (Pomorskie) chce uczcić pamięć zmarłej na początku roku aktorki Ireny Kwiatkowskiej. Odsłonięcie funkcjonalnej rzeźby planowane jest na wiosnę 2012 roku.

 • Potrafiła cieszyć się każdą chwilą

  Do końca swoich dni była pogodna, pełna chęci życia i doskonale opowiadała dowcipy. Widzowie ją uwielbiali. "Była kimś zupełnie zjawiskowym" - pisano o Irenie Kwiatkowskiej. Gdyby żyła, obchodziłaby w poniedziałek, 17 września, swe 100. urodziny!

 • Wielki Test o Telewizji: Znamy zwycięzców

  Katarzyna Pakosińska i Bohdan Łazuka zostali zwycięzcami Wielkiego Testu o Telewizji pokonując w finale duet Katarzyna Zielińska - Maciej Kurzajewski. W zabawie TVP wzięła udział rekordowa liczba 110 tysięcy internautów, którzy głosowali na specjalnej stronie INTERIA.PL.

Wideo na temat: wasowski satyryk
 • Ambasador

  Duński dziennikarz i satyryk Mads Brügger ("Idioci w Korei") tym razem wyrusza w podróż do serca Afryki, aby pokazać przerażające oblicze głębokiej korupcji, jaka istnieje w tej części świata. Udaje przedziwnego, enigmatycznego i zdeprawowanego dyplomatę z Zachodu, który wygląda jak Henry Stanley i Karl Lagerfeld w jednym. Niedawno kupił na czarnym rynku paszport dyplomatyczny i został konsulem Liberii w Republice Środkowoafrykańskiej. Z cygarem w ręku i lśniącymi skórzanymi butami, gra...