• Informacje na temat:

  wątki produkcji

Artykuły na temat: wątki produkcji
 • "Klan": Daniel Olbrychski odchodzi z "Klanu“? Dementi produkcji!

  ...którzy przez te wszystkie lata zapragnęli rozwijać skrzydła poza nim, można policzyć na palcach jednej ręki. Zresztą proszę spojrzeć na statystyki innych produkcji. Nie może więc być mowy o żadnej(...) mamy w obsadzie ponad 200 aktorów i na pierwszy plan aktualnie wysunęły się inne wątki. Lecz nie ma żadnych przeszkód, by postać Arkadiusza Nowika w przyszłości wróciła do serialu. Będzie nowy...

 • Serialowe ciąże: Jak sobie z nimi radzić?

  Jak pogodzić pracę na planie z prawdziwym oczekiwaniem na dziecko? Odejść z produkcji, zawiesić wątek, a może poprosić, by scenarzyści spletli fabułę z życiem? O swoich doświadczeniach mówią aktorki Ada Fijał z "Barw szczęścia" i Anna Wendzikowska z "M jak miłość".

 • "Aż po sufit!": Ich miłość, to super wątek

  ...zawodu. Stanąłem oko w oko z kamerą po drugim roku studiów, bez przygotowania! Czuję, że dużo mi to dało. Teraz bierzesz udział w kolejnej produkcji historycznej, bardziej jeszcze oddalonej w czasie...

 • Ostatni odcinek serialu "Wataha"

  W niedzielę, 16 listopada, zostanie wyemitowany ostatni odcinek serialu HBO "Wataha" o strażnikach granicznych w Bieszczadach. W tej obyczajowo-sensacyjnej produkcji HBO pojawia się wiele postaci drugoplanowych, a wraz z nimi nowe, intrygujące wątki. Na planie pojawili się m.in. Jacek Koman, Marian Dziędziel, Jacek Lenartowicz, Julia Pogrebińska, Dagmara Bąk oraz Maciej Mikołajczyk.

 • Dominika Ostałowska zwolniona z "M jak miłość"? Jest komentarz produkcji!

  ...to nieprawdą!  "W odcinkach, które są w realizacji, Dominika Ostałowska jest obecna, a scenarzyści planują rozwinąć jej wątek w nowym sezonie” - uspokaja w "Show" Karolina Baranowska z produkcji...

 • "Tajemnice lasu" : Wszystkie baśnie są o pragnieniu

  "Shrek", "Nieustraszeni bracia Grimm", "Królewna Śnieżka i Łowca", "Czarownica" - to tylko kilka przykładów współczesnych filmów, które kompilują lub odświeżają wątki z baśni. "Tajemnice lasu" Roba Marshalla, oparte na musicalu Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, wyróżniają się w tym potopie fantastycznych produkcji. To obraz inteligentny, wnikliwy - i przewrotny.

 • "Z Archiwum X": 15. odcinków, które trzeba obejrzeć przed premierą nowego sezonu

  Z okazji zbliżającej się premiery 10. sezonu "Z Archiwum X" prezentujemy 15 niezapomnianych odcinków, które ułatwią Wam odnalezienie się w mitologii serialu oraz przypomną najważniejsze wątki produkcji.

 • Opowiadający o Zbigniewie Relidze "Bogowie", traktujące o powstaniu warszawskim "Miasto 44" i podejmująca wątki katastrofy smoleńskiej "Onirica - Psie Pole" to trzy konkursowe tytuły, które można było zobaczyć w czwartek na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • "Skazany na śmierć": Trwają rozmowy w sprawie szóstego sezonu?

  Choć w piątym sezonie scenarzyści w miarę sprawnie zakończyli wszystkie najważniejsze wątki, istnieją przesłanki, iż może powstać szósta seria "Skazanego na śmierć".

 • "M jak miłość": Magda chce mieć dziecko z Pawłem!

  Szykuje się ciekawy wątek w serialu "M jak miłość". Madzia (Anna Mucha) wyzna Kindze (Katarzyna Cichopek), że chciałaby mieć dziecko. Kto miałby być ojcem?

Zdjęcia na temat: wątki produkcji
Wideo na temat: wątki produkcji
 • "Kobiety mafii": Zwiastun premierowego odcinka

  Serial "Kobiety mafii" to 6-odcinkowa opowieść poszerzająca historię znaną z filmu Patryka Vegi. W produkcji zostaną rozszerzone wątki zaprezentowane w produkcji, a postacie głównych bohaterów - pogłębione.

 • Batman V Superman: Świt sprawiedliwości

  Superprodukcja Zacka Snydera będzie kontynuować wątki z filmu "Człowiek ze stali", tym razem do życia "Supermana" wkroczą Batman, Wonder Woman i Lex Luthor. Całość ma wprowadzać widza do ekranizacji "Ligi Sprawiedliwości".

 • Avatar: Wersja specjalna

  Powrót na Pandorę: specjalna wersja najsłynniejszego filmu ostatnich lat i najbardziej kasowego filmu w dziejach kina, wzbogacona o ponad osiem minut nieoglądanych dotąd materiałów, które pozwoliły reżyserowi Jamesowi Cameronowi rozszerzyć film o nowe sceny, nowe postacie i nowe wątki. Film wyświetlany będzie w wybranych kinach, wyłącznie w cyfrowej wersji 3D.

Dyskusje na temat: wątki produkcji
 • Re: "Korona królów": Kolejny aktor odchodzi z produkcji

  Serial ma ciekawą fabułę, ale odcinki powinny być dłuższe,a wątki bardziej szczegółowe.

 • Re: "Dziewczyny ze Lwowa": Spadła oglądalność produkcji

  W pierwszej serii zauroczyła mnie p. Gorajska i jej Uliana i był to mój ulubiony wątek razem z profesorem, Halinką i jej stłamszonym mężem. Perypetie Swiety i Mecenasa też były OK. Teraz wszystkie wątki wydawały mi się nudne, mało było humoru i komediowości, więc moim zdaniem, nastąpiła widoczna obniżka lotów w porównaniu do I serii. Dobre aktorstwo postało, ale scenariusz bardzo się popsuł. Nie

 • Re: "M jak miłość": Budzyński zatrzymany pod zarzutem usiłowania gwałtu!

  Czyżby planowali pozbyć się wreszcie tego drewna z serialu?... Wątki z nim i on sam, to największa NUUUDA tej produkcji od zarania - a już niegdysiejszy "gorący" związek z Martusią spokojnie mógłby służyć jako narkoza. Wieczna...

 • Re: "Klan": Daniel Olbrychski odchodzi z "Klanu“? Dementi produkcji!

  Ciekawe jak długo jeszcze ten tasiemiec będzie nas męczył? Na siłę wkręcane są durne wątki. To, że Olbryski odszedł to bardzo dobrze, bo tej obleśnej twarzy mamy dośc.

 • Re: „Klan”: Fani „Klanu” ostro protestują przeciwko decyzji władz TVP1

  Po modzie na sukces to jeden z kilku tasiemców, które powinny spaść z ekranu. Wątki nudne, pół obsady podmieniona, ot mydlana opera. Niestety zamiast puścić coś ambitnego, naukowego, dostaniemy kolejny syf produkcji tureckiej tudzież indyjskiej. Poziom seriali, filmów i programów naukowych w tym kraju sięga już schodów do piwnicy..

 • Re: "Belle Epoque": Powstanie drugi sezon!

  No, nareszcie wiadomość o kontynuacji tego wspaniałego serialu. Od czasów "Lalki" nie było takiej produkcji. Do tego wątki kryminalne oparte na faktach, współczesny sposób filmowania, doskonała(...) bywalcem w wielu krajach. Stąd inne zachowania, ale, jak widać słuchanie i czytanie o tym serialu było za trudne, a krytykowanie produkcji, jak jej się nie widziało jest absurdem.

 • Re: "M jak miłość": Teresa wpadnie w oko Góreckiemu i Filarskiemu!

  To nie tylko w MjM. Pod "dobrą" zmianą we wszystkich starszych serialach zapanował taki scenariuszowy baj-zel, jak w całej TVP, albo ogólniej - w ministerstwach. Drętwe postacie, bezsensowne, pourywane wątki, aktorzy z wielkim halo wracają do produkcji - a potem słuch o nich ginie na 20 odcinków (bez żadnego wyjaśnienia), głównych bohaterów będących przez lata motorem napędowym

 • Re: ​"Wspaniałe stulecie" lepsze niż "MacGyver"!

  Świetny serial . Uchyla rąbka owianych tajemnicą haremów . Troszkę się ciągną wątki , ale takie uroki tego typu produkcji . Bardzo dziękuję za niego TVP 1 , zawsze czekam z niecierpliwością na kolejny :)

 • Re: "Miodowe lata": Mija 20 lat od premiery kultowego sitcomu

  Po pierwszych kilkunastu odcinkach jak Pan Cezar stał się sławny a kasa zaczęła lecieć z "nieba" dla produkcji to postawił swoje warunki czyli posada dla żony w ciągle rosnącym popularnością serialu(...) w Polsce nagle wymagania kasowe czołowych aktorów rosną, nawet tych co wcześniej byli nieznani publice. Wtedy producent szuka oszczędność i zmienia obsadę, wątki, scenarzyści mocno się starają aby

 • Re: "M jak miłość": Życie sprawia niespodzianki

  śmieszy, kiedy w komentarzach czytam np. ,,bez sensu serial!, kiedys to była miłość, dzisiaj same zdrady i wątki kryminalne beznadzieja’ Owszem. O czym można opowiadać po OSIEMNASTU latach emisji? nic dziwnego, ze każdy z bohaterów przeszedł już średnio dwadzieścia romansow, cztery porwania i dwa postrzały. Szkoda, że jest w telewizji tendencja do przeciągania na silę różnych produkcji aż stają się