• Informacje na temat:

  watson rozpoczęła

Artykuły na temat: watson rozpoczęła
 • Emma Watson przerywa studia

  Aktorka znana z ekranizacji serii powieści J.K.Rowling o Harrym Potterze zdecydowała się na przerwę w karierze naukowej. Emma Watson chce skupić się na graniu.

 • Osiem premier! Widowiskowa Wielkanoc w Canal+

  Osiem spektakularnych premier filmowych w cztery dni. W wielkanocny weekend widzowie będą mogli zobaczyć wysokobudżetowe hity kinowe, takie jak "Transformers: Wiek zagłady", produkcje dla dzieci, m.in. "Rodzinka nie z tej Ziemi" oraz filmy o tematyce religijnej, w tym "Syn Boży" czy "Karol, który został świętym".

 • "Sherlock" od marca w TVP2!

  W marcu stacja wyemituje pierwszą serię serialu, która składa się z trzech 90-minutowych odcinków - "Studium w różu", "Niewidomy bankier", "Wielka gra". W roli tytułowej zobaczymy Benedicta Cumberbatcha. W postać doktora Watsona wcieli się Martin Freeman. Autorami scenariusza serialu są Steven Moffat i Mark Gatiss. "Sherlock" zdobył nagrodę BAFTA w kategorii Najlepszy Serial 2010 i 2011. TVP2

 • Oscary 2015: Przedstawiamy nominowanych

  Na początku każdego roku Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej nominuje do swojego najbardziej prestiżowego wyróżnienia grono dwudziestu aktorów i aktorek. W tym roku to oni dostąpili tego zaszczytu.

 • Holmes wrócił zza grobu

  ...trzeciego sezonu. Jeśli chodzi o główne role to na ekranie pojawią się dobrze znani już aktorzy, czyli oprócz Cumberbatcha, również Martin Freeman jako doktor Watson. W obsadzie pojawiło się za to nowe(...)", pierwszym o Sherlocku Holmesie. W nim detektyw, przebrany za podstarzałego księgarza, wkracza do domu Watsona, żeby przeprosić go za niewłaściwe potraktowanie na ulicy po tym, jak doktor wytrącił mu...

 • Emma Watson przerywa studia

  Emma Watson, czyli Hermiona z ekranizacji serii powieści J.K.Rowling o Harrym Potterze, zdecydowała się na przerwę w karierze naukowej. Młoda aktorka chce skupić się na graniu.

 • Gwiazdy po latach: "Siódme niebo"

  .... W życiu prywatnym od 22 lat jest szczęśliwą mężatką i ma córkę Catie. Barry Watson, czyli Matt Swoją karierę rozpoczynał jako model, później pojawiły się pierwsze propozycje ról filmowych(...) popularność przyniosło mu "Siódme niebo". Mało kto wie, że Watson był również reżyserem i scenarzystą serialu. Widzowie mogli podziwiać go także jako Briana O’Harę - faceta idealnego, który nie może znaleźć...

 • Emma Watson szczerze o mężczyznach

  Emma Watson, gwiazda "Harryego Pottera", zdradziła w telewizyjnym show Ellen DeGeneres, na czym polegają różnice między chłopakami z Anglii i Ameryki. Jedni i drudzy mają plusy i minusy, ale najbliższy jej sercu jest aktualnie pewien młodzieniec ze Stanów.

 • Weekend w serialach

  ...poznaje powody, Jurek ma pomysł na rozwiązanie tej sytuacji. "Sherlock" odc.4 Holmes i Watson umykają ze śmiertelnej pułapki, którą zastawił na nich profesor Moriarty. Wkrótce detektywi otrzymują...

 • W obronie kobiecych krągłości

  Angielska aktorka Emma Watson zachęca młode dziewczęta do akceptowania swych kobiecych kształtów. Gwiazda uważa, że mężczyźni nie lubią wychudzonych kobiet.