• Informacje na temat:

  wawrzecki córka

Artykuły na temat: wawrzecki córka
 • Paweł Wawrzecki zostaje w Polsce. Robi to dla córki

  Przeprowadzka Pawła Wawrzeckiego (70 l.) za ocean znów się oddala. Artysta nie jest gotowy na taką rewolucję w swoim życiu. Co na to żona?

 • Stanisława Celińska i Agnieszka Kotulanka: Z upadku można się podnieść

  Wybitne aktorki - Stanisława Celińska i Agnieszka Kotulanka. Pierwsza z nich przez pięć lat zmagała się z chorobą alkoholową. Dzięki modlitwie i sile woli wygrała. Druga ma przed sobą tę najtrudniejszą walkę.

 • Paweł Wawrzecki: Czeka go życiowa rewolucja!

  Paweł Wawrzecki (70 l.) w końcu musi podjąć ostateczną decyzje. Żona czeka na to od lat...

 • Wawrzecki ma nową żonę

  Paweł Wawrzecki, aktor znany z ról w serial ach "Daleko od noszy", "Złotopolscy" i "Synowie", niedawno ożenił się po raz kolejny. Jego wybranką jest lekarka, mieszkająca w Stanach Zjednoczonych.

 • ​Paweł Wawrzecki kończy 70 lat!

  Paweł Wawrzecki, czyli niezapomniany Wiesiek Gabriel ze "Złotopolskich", od lat obecny jest w polskim show-biznesie. Lubiany aktor obchodzi właśnie swoje 70. urodziny. Chociaż znany jest z wielu komediowych ról, to w życiu prywatnym spotkało go wiele tragedii.

 • Z aktorskiego klanu

  Maria Winiarska wyznaje, czy członkowie rodziny, wykonujący ten sam zawód, konkurują ze sobą. I jak czuje się matka, której córka zamieszkała na drugiej półkuli.

 • Paweł Wawrzecki: Nigdy nie zostawiłbym córki samej

  Paweł Wawrzecki (69 l.) każdą wolną chwilę poświęca niepełnosprawnej córce Ani. Choć kobieta ma już 37 lat, aktor nie może zostawić jej samej. Ma wsparcie koleżanki po fachu, Lucyny Malec (53 l.), która także zajmuje się chorą pociechą.

 • Cichopek odnajduje ojca

  Bomba na planie "Daleko od noszy". Okazuje się, że doktor Kidler jest ojcem, a jego córką okazuje się być... Kasia Cichopek.

 • "Złotopolscy": Paweł Wawrzecki jest bardzo dumny z córki

  Paweł Wawrzecki, czyli niezapomniany Wiesiek Gabriel ze "Złotopolskich", w niemal każdym wywiadzie podkreśla, że najważniejszą kobietą w jego życiu jest córka. - Czuję jej miłość każdą komórką mojego ciała - twierdzi i dodaje, że Ania to jego największy skarb.

 • Rodzinny dramat w "Na dobre..."

  Mama młodego chirurga Kostka, którą zagra Maria Winiarska i przystojny pielęgniarz dołączą wkrótce do obsady serialu "Na dobre i na złe" .

Zdjęcia na temat: wawrzecki córka
Wideo na temat: wawrzecki córka
 • Paweł Wawrzecki przerywa milczenie: Nie oddałem córki

  Paweł Wawrzecki odniósł się do plotek, jakoby oddał swoją chorującą na porażenie mózgowe córkę do rodziny zastępczej. Przypomnijmy: tabloidy donosiły, że po śmierci żony aktor związał się z bogatą Izabelą z Chicago i wyjechał za ocean, zostawiając Annę (30 l.) pod opieką obcych ludzi. W programie "Dzień dobry TVN" Wawrzecki podkreślił, że to "oczywiście nieprawda". Potwierdził jednak, że ma "nową

 • Kup ter@z

  Komedia nie całkiem romantyczna. Dwaj bracia podczas zakrapianej imprezy wystawiają na internetowej aukcji swoje dziewczyny, żeby sprawdzić która z nich jest więcej warta. Następnego dnia nic nie pamiętają, ale wkrótce rzeczywistość puka do ich drzwi. Gdy odkrywają co zrobili wpadają w popłoch i postanawiają sami wykupić swoje ukochane, ale okazuje się, że aukcja cieszy się ogromnym powodzeniem, a ceny szybują w górę. Tymczasem dziewczyny już wiedzą co zaszło?

 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

Dyskusje na temat: wawrzecki córka
 • Re: ​Paweł Wawrzecki kończy 70 lat!

  Kotulanka to córka Kotuli bądź Kotuły. Tak można mówić o dziewczynce

 • Re: ​Paweł Wawrzecki kończy 70 lat!

  Córka nie jest milionerką więc biedak poświęcił ją ACH pogoń za kasą!!!

 • Re: ​Paweł Wawrzecki kończy 70 lat!

  wyjątkowo opłakana postać i nawet ułomna córka nie zmienia tego wizerunku

 • Re: "Złotopolscy": Paweł Wawrzecki jest bardzo dumny z córki

  wymowne to jest glupie komentowanie czegos o czym nie ma sie pojęcia, córka pana Warzeckiego jest dorosła kobietą, ma swoje pasje i swoich przyjaciół, z którymi chce spędzać czas bo dobrze się czuje tu gdzie jest. po co wyrywać ją z jej środowiska? to raczej mocno wrazliwy czlowiek, nie zrozumie twoich dylematów - tak jak ty nie rozumiesz jej, bo żyjecie w zupełnie innych światach. pan Wawrzecki

 • Re: ​Paweł Wawrzecki kończy 70 lat!

  Córka ma ponad 30 lat, ma miejsce przy rodzinie i nie ma powodu wlec jej do USA.Nie pajacuj ! Nowa, Tamta,...kuźwa co to za język ????

 • Re: "Złotopolscy": Paweł Wawrzecki jest bardzo dumny z córki

  polewać dyrdymałów i nie traktować czytelnika jak ostatniego głupca. Jeśli jak piszesz wystarczą jej finansowe zabezpieczenia to po co zobowiązania przyjaciół? Po co obwieszcza w jednym zdaniu, że córka dla niego jest najważniejsza a w następnym jawiąc się wielkim opiekunem pozostawia ją na długie miesiące. Nie jest niczyją sprawą zabezpieczanie córki Wawrzeckiego - niech robi to jak uważa ! Tylko

 • Re: ​Paweł Wawrzecki kończy 70 lat!

  Bardzo kochał żonę ale Kotulankę bardziej a najbardziej to tą milionerkę z USA a po drodze jeszcze kochał tą tamtą i jeszcze tamtą a tą to wyjątkowo a miłością jest córka to kobieta jego życia Pierdu pierdu pierdu głupkowaty na ekranie a w życiu też

 • Re: "Złotopolscy": Paweł Wawrzecki jest bardzo dumny z córki

  No tak ! Biedulek ,hero! A Kotulanki nie było ? Tylko żona i córka ! Żenada !

 • Re: ​Paweł Wawrzecki kończy 70 lat!

  za co ten szacun? Za to, że nie bywała w domu i chorą córka zajmowała się tylko matka? Za to, że znalazł sobie kochankę na boku i z nią wolał spędzać czas niż w domu? Za to, że stres, zmartwienia i kłopoty przyczyniły się do śmierci żony? Za to, że ma drugą żonę, która utrzymuje jego dziecko, by on mógł większość czasu spędzać w USA? Zastanów się o czym piszesz ...

 • Re: "Złotopolscy": Paweł Wawrzecki jest bardzo dumny z córki

  Co to ma być? ocieplanie wizerunku ??? nie udało się. Gdzie jest teraz jego córka, z nim w Stanach czy w zakładzie opiekuńczym???