• Informacje na temat:

  wawrzecki ojciec

Artykuły na temat: wawrzecki ojciec
 • "Ojciec Mateusz": Paweł Wawrzecki w sandomierskim szpitalu

  ...​Ksiądz Mateusz zostaje poproszony o poświęcenie nowego apartamentowca. Podczas nietuzinkowego wydarzenia prezes Łopian (Jacek Lenartowicz) prezentuje przybyłym gościom mieszkanie pokazowe, które należy do Wareckiego (Paweł Wawrzecki).

 • Teatr TV przypomni zbrodnię PRL

  W najbliższy poniedziałek Teatr Telewizji pokaże "Aferę mięsną", zapowiada "Super Express". To wstrząsająca opowieść o głośnym, pokazowym procesie lat 60., podczas którego na karę śmierci został skazany Stanisław Wawrzecki - ojciec znanego aktora. Wyrok wykonano.

 • Paweł Wawrzecki żyje na dwa domy

  Ona w pięknej sukni, on w eleganckim czarnym smokingu. Paweł Wawrzecki (69 l.) i jego żona Izabela Roman podczas tegorocznego balu lekarzy w Chicago świętowali 10. rocznicę ślubu.

 • "Synowie": polska "Bonanza"?

  Ruszyły zdjęcia do nowego serialu telewizji Polsat "Synowie", gdzie obok Pawła Wawrzeckiego pojawi się Agata Kulesza. Główny bohater to Roman, właściciel pubu i ojciec trzech synów, z których każdy obrał zupełnie inną drogę życiową.

 • Paweł Wawrzecki przeżywa trudne chwile po śmierci Agnieszki Kotulanki

  Paweł Wawrzecki (68 l.) musi mierzyć się z zarzutami na forach internetowych, że to on jest winny choroby alkoholowej Agnieszki Kotulanki (†61). Prawda wygląda jednak nieco inaczej...

 • Cichopek odnajduje ojca

  Bomba na planie "Daleko od noszy". Okazuje się, że doktor Kidler jest ojcem, a jego córką okazuje się być... Kasia Cichopek.

 • Paweł Wawrzecki: Do Polski wraca dla córki

  W kraju trzyma go praca i dobro dziecka, w Stanach miłość.

 • Kraków: Garbusy przed kinem

  Co się stanie, gdy studentka uniwersytetu, wbrew woli swego ojca, postanowi wystartować w wyścigu NASCAR, a pomagać jej w tym będzie biały Volkswagen Garbus? W sobotę, 23 lipca, przy okazji premiery filmu "Garbi Super Bryka" , na parkingu Cinema City Zakopianka w Krakowie odbędzie się spotkanie miłośników garbusów.

 • Paweł Wawrzecki bawił widzów do łez, ale w jego życiu rozgrywał się dramat

  Paweł Wawrzecki (65 l.) w swoim życiu przeszedł prawdziwe piekło. Ciężkie dzieciństwo, aresztowanie i stracenie ojca, choroba córki oraz śmierć pierwszej żony sprawiły, że teraz na wszystko patrzy inaczej i docenia każdą szczęśliwą chwilę.

 • Garbaci VWariaci i "Garbi Super Bryka"

  W miniony weekend (17-19 czerwca) w Łasze k. Serocka (30 km od Warszawy) odbył się X zlot Garbusów "Garbaci VWariaci". Dodatkową atrakcją dla uczestników zlotu był specjalny, przedpremierowy pokaz najnowszego filmu studia Disney'a, "Garbi Super Bryka" .

Zdjęcia na temat: wawrzecki ojciec
Dyskusje na temat: wawrzecki ojciec
 • Re: "Złotopolscy": Paweł Wawrzecki jest bardzo dumny z córki

  Czy to jego ojciec był głównym oskarżonym w aferze mięsnej?

 • Re: "Złotopolscy": Paweł Wawrzecki jest bardzo dumny z córki

  Tak. Nie on był jednak winien. Ojciec jego był dyrektorem z-dów mięsnych i przecież nie on kradł mięso, a jego pracownicy. To były chyba lata 50-te, więc tzw. głęboka komuna. Dostał karę śmierci, tak dla przykładu- pokazowo, żeby pokazać naiwnemu narodowi, jak to w tym systemie dzieje się niby praworządnie. Pic na wodę, a człowieka niepotrzebnie stracili. Pan Paweł i jego brat do dziś się z tym

 • Kilka dni temu Paweł Wawrzecki...

  No i tu wielki ukłon w kierunku Pana Pawła :) To jest prawdziwy kochający ojciec , i tak powinno być . Podziwiam go bardzo za to , że się nie załamał i miał odwagę i siłę by pogodzić obowiązki samotnego ojca z pracą , opieką i rehabilitacją córki :) Prawdziwy wzór dla innych ojców , szczególnie dla tych którzy nawet ze zdrowymi dziećmi unikają kontaktów , a przede wszystkim odpowiedzialności

 • Re: Kilka dni temu Paweł Wawrzecki...

  Wspaniały ojciec , to przykład godny do naśladowania . Ania jest śliczną panienka a uśmiech pewnie ma po mamie ?????