• Informacje na temat:

  ważna informacja

Artykuły na temat: ważna informacja
 • Olga Frycz stoi przed ważną decyzją

  Narodziny córeczki mogą przyczynić się do rozwiązania jej wieloletniego konfliktu z ojcem. On już zrobił pierwszy krok, teraz czas na nią.

 • "Hell's Kitchen": Odcinek odwołany!

  Ważna informacja dla fanów programu "Hell's Kitchen: Piekielna Kuchnia". We wtorek, 15 października, kolejnego odcinka kulinarnego show Polsatu nie będzie. Program oddaje swój czas antenowy na rzecz meczu Polska-Szkocja, który odbędzie się w ramach eliminacji do Euro 2016.

 • "The Witcher": Płotka, nowe wątki i kilka nowych informacji!

  Premiera „The Witcher” zaplanowana jest jeszcze w tym roku - według informacji jakie niedawno wyciekły do sieci przygody Geralta będziemy mogli zobaczyć 17 grudnia. Tymczasem poznajemy coraz więcej informacji na temat produkcji. Serwis Redanian Intelligence przytacza wywiad zrealizowany przez redaktorkę bloga Hobby Consolas, Raquel Hernández Luján, w lutym br. Na blogu artykuł poświęcony serialowi ukazał się w poniedziałek.

 • "Kevin sam w domu": Ośmiolatek, który podbił świat!

  Ten film z pewnością oglądał każdy z nas. Pytanie, ile razy? "Kevin sam w domu" - opowieść o dzielnym 8-latku, który przechytrzył dwóch niezbyt rozgarniętych włamywaczy, a przy okazji uświadomił sobie, jak ważna w życiu jest rodzina - bawi widzów na całym świecie już od 24 lat.

 • "The Witcher": Zwiastun już wkrótce? Nowe informacje na temat premiery

  W weekend odbył się londyński MCM Comic Con, na którym w panelu wzięły udział producentka serialu "The Witcher", Lauren Schmidt-Hissrich, oraz wcielająca się w Ciri Freya Allan. Jakie nowe informacje ujawniły podczas konwentu? Kiedy zobaczymy kolejny zwiastun?

 • Tomasz Sekielski nie ryzykuje bez potrzeby

  Tomasz Sekielski zdradza , co jest dla niego ważne i czym się kieruje, przygotowując kolejne odcinki programu "Po prostu". Opowiada również o rodzinie i o tym, jak spędzi Boże Narodzenie.

 • Doda: Niestety, nie mam dobrych informacji...

  Doda na swoim facebookowym profilu podzieliła się smutną wiadomością...

 • Krzysztof Krauze: Prawdziwe historie

  "Gry uliczne", "Dług", "Mój Nikifor", "Plac Zbawiciela" - każdy film Krzysztofa Krauzego nie tylko zdobywał prestiżowe wyróżnienia, lecz także prowokował ważną społeczną debatę. Dziś, w wigilię, dotarła do nas informacja o śmierci reżysera.

 • Meghan Markle podjęła kolejną ważną decyzję odnośnie porodu! Zaskoczyła wszystkich!

  Kontrowersje wokół porodu kolejnego członka rodziny królewskiej wciąż narastają. Meghan ma zamiar zrobić to zupełnie inaczej, niż wszystkie kobiety na królewskim dworze do tej pory.  Najpierw media obiegła informacja, że żona księcia Harry'ego (34 l.) chce urodzić w pałacu, a nie w szpitalu St. Mary, jak do tej pory czyniła to chociażby księżna Kate (37 l.).  Potem okazało się, że nie ma również...

 • Anna Przybylska od lat zachwyca

  Anna Przybylska od lat zachwyca widzów na dużym i małym ekranie. Nie widujemy jej jednak ostatnio zbyt często. - Swojego dorobku staram się nie rozmieniać bywając na salonach i robiąc rzeczy w mojej opinii mniej ważne - powiedziała w jednym z wywiadów.

Zdjęcia na temat: ważna informacja
Wideo na temat: ważna informacja
 • "Niania w wielkim mieście": Monika w szpitalu. Powikłania mogą doprowadzić do śmierci!

  sobie przyszłości z nim, inny mężczyzna stał się dla niej ważny. Agencją wstrząsa informacja o zawale Moniki. Sytuację wykorzystuje Lilka (Dagmara Bąk), która samozwańczo przejmuje obowiązki szefowej

 • Debiutanci

  Olivier (Ewan McGregor) prowadzi poukładane życie i uważa, że nic nowego i niespodziewanego już mu się nie przydarzy. I właśnie wtedy jego 75-letni ojciec (Christopher Plummer) postanawia wyznać mu prawdę, którą ukrywał przez całe życie - jest gejem. Ta informacja to dla Oliviera szok, ale pozwala mu on na nowo zbudować zaniedbaną relację z najbliższym człowiekiem, którego jak się okazało zupełnie nie znał. Wkrótce też Oliver spotka Annę (Melanie Laurent) i przekona się, że jest możliwe coś,...

 • „Barwy szczęścia”: Odcinki 1772-1775.

  Klara i Hubert dostają niepokojące wezwanie do przychodni lekarskiej. Na miejscu okazuje się, że Marysia padła ofiarą pielęgniarki będącej przeciwniczką szczepień. Klara daje się ponieść argumentom przeciwników szczepionek, a Hubert stara się ją przekonać, że córkę należy zaszczepić. Anita przekazuje Kasi informację, że menedżer hotelu w Dubaju jest zachwycony jej kandydaturą i proponuje im przyjazd na rekonesans. Tymczasem Stefan, nakręcony przez Tolka, martwi się o czystość intencji...

 • Uwikłanie

  Co musiałoby się wydarzyć, żeby w zwyczajnym człowieku obudzić zabójcę? Czy w pół-hipnotycznym transie można zabić i następnego dnia o tym nie pamiętać? Skoro jest ofiara, to gdzieś musi też być sprawca zbrodni. W ekranizacji bestsellerowego kryminału Zygmunta Miłoszewskiego tropem sprytnego mordercy podąża cyniczny komisarz Smolar (Marek Bukowski) i nieustępliwa prokurator Agata Szacka (Maja Ostaszewska). Duet jaki tworzą jest mieszanką wybuchową nie tylko ze względu na ich temperamenty, ale...

Dyskusje na temat: ważna informacja