• Informacje na temat:

  ważne kwestie

Artykuły na temat: ważne kwestie
 • Foremniak: Ślub to kwestia czasu!

  Wielka radość w rodzinie Małgorzaty Foremniak (51 l.). Aktorka dawno nie była tak szczęśliwa...

 • Krzysztof Krauze: Prawdziwe historie

  "Gry uliczne", "Dług", "Mój Nikifor", "Plac Zbawiciela" - każdy film Krzysztofa Krauzego nie tylko zdobywał prestiżowe wyróżnienia, lecz także prowokował ważną społeczną debatę. Dziś, w wigilię, dotarła do nas informacja o śmierci reżysera.

 • Książę Harry negocjuje ważny kontrakt. To będzie jego nowa praca!

  Książę Harry (35 l.) zarobi fortunę! Oto, co będzie robił.

 • Emma Watson najwybitniejsza?

  Emma Watson najwybitniejszą kobietę na świecie? Taki werdykt wydał jeden z popularnych portali. "Emma łączy w sobie wiele niesamowitych cech - elegancję, sukces, piękno, inteligencję" - czytamy w uzasadnieniu.

 • Beata Tadla usłyszała od syna ważną wiadomość. Nie będzie łatwo...

  Choć jej syn jest już pełnoletni, to dla niej zawsze będzie jej jedynym dzieckiem, które może liczyć na jej wsparcie. Niedawno syn przekazał Beacie Tadli (45 l.) ważną wiadomość. Jak przyjęła tę informację?

 • Reese Witherspoon odkrywa dzikość serca

  Reese Witherspoon zagrała w ponad 30 filmach, pracowała z największymi reżyserami w Hollywood i zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki. Ma 38 lat, trójkę dzieci i stałe, bezpieczne miejsce na liście najbardziej pożądanych nazwisk w branży. Można by sądzić, że osiągnęła już wszystko. Tymczasem niedawno aktorka dopisała do listy swoich sukcesów jeszcze jeden powód do radości.

 • "Przyjaciółki": Małgorzata Socha czuje się spełniona w kwestii macierzyństwa

  ..., że pierwsze macierzyństwo jest bardzo trudne... - Nieważne, ile książek i poradników przeczytamy, i tak nie mamy odpowiedniej wiedzy. Bardzo ważne jest, by wspomagać rodziców. Dla nich świat się(...) taka chwila, kiedy będę musiała podjąć decyzję, że nieważne, co by się działo zawodowo, nie mogę przegapić tego momentu... Dla mnie istotne było, żeby się spełnić jako kobieta - wyznała w wywiadzie...

 • "Ida": Nominacja do Złotych Globów to wielki sukces

  - Nominacja do Złotych Globów to dla twórców "Idy" wielki sukces - powiedziała producentka filmu Ewa Puszczyńska. Jak zaznaczyła, w USA trwają dwie kampanie promocyjne "Idy": przed galą Złotych Globów i przed ogłoszeniem nominacji do Oscarów.

 • Paweł Golec: w kwestii rodzicielstwa nie powiedział jeszcze ostatniego słowa!

  ...jest pewna. To nie był łatwy poród, nie stosowano znieczulenia, była zmęczona... Który z Was jest ważniejszy w zespole? Myślę, że w sprawach artystycznych Łukasz, natomiast kwestie marketingowe...

 • Organizm Bobbi Kristiny przestaje działać

  Nie sprawdziły się rewelacje ciotki 21-latki, Leolah Brown, o poprawie stanu zdrowia Bobbi Kristiny. Według najnowszych informacji organy córki Whitney Houston są w coraz gorszym stanie.

Zdjęcia na temat: ważne kwestie
Wideo na temat: ważne kwestie
 • Małgorzata Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan będzie doradzać Polakom w sprawach finansowych

  Małgorzata Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan (nadal pytają ją o dowód) w nowym sezonie swojego programu "W dobrym stylu" będzie doradzać Polakom w sprawach finansowych. Celebrytka podpowie m.in., w co inwestować i jak efektywnie oszczędzać pieniądze. Poruszy także kwestie zakupu i wynajmu nieruchomości. – Będzie bardzo dużo fajnych, ciekawych tematów, co ważne, były one konsultowane

 • Podróże Guliwera

  "Podróże Guliwera" to nie tylko komedia rodzinna, ale i współczesne spojrzenie na klasyczną powieść Jonathana Swifta. Główny bohater, Lemuel Guliwer (Jack Black), pracuje jako roznosiciel poczty w nowojorskim piśmie. Pewnego dnia dostaje wielką szansę - ma napisać artykuł o Trójkącie Bermudzkim. Udaje się w podróż i trafia do nieznanej Krainy Liliputów. Jej mieszkańcy są dużo mniejsi od ludzi i Guliwer jest dla nich wielki wzrostem, a wmawia im, że również charakterem. Przypisuje sobie...

 • Małgorzata Rozenek o książce "In vitro. Rozmowy intymne" Co w niej przekazała?

  Małgorzata Rozenek-Majdan niedawno pochwaliła się swoim najnowszym dziełem - książką "In vitro. Rozmowy intymne", w której porusza bardzo ważną społecznie kwestię metody zapłodnienia pozaustrojowego. Podczas rozmowy z naszym reporterem zdradziła więcej o treści i przekazie publikacji!

 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

Dyskusje na temat: ważne kwestie
 • Re: "O mnie się nie martw": Co dalej z karierą Joanny Kulig?

  Od sierpnia będzie grać ważne role w reklamówkach zapałek , spinaczy biurowych i opakowań. Ale o pazdziernika będzie też deklamować ważne , 6 sek kwestie moralne dzisiejszych czasów.

 • Re: "M jak miłość": Dwie wielkie tragedie sprawią, że Małgosia powróci?

  Serial porusza ważne życiowe kwestie. Często scenariusz do serialu pisze właśnie nikt inny jak samo życie. Pozdrawiam ekipę i sympatyków. Oczywiście, komu się nie podoba, może nie oglądać.

 • Re: "Barwy szczęścia": Intrygi i walka o życie!

  To dobrze, że serial porusza ważne życiowe kwestie. Bywa, ze życie pisze nam inny scenariusz niż oczekiwaliśmy. I co wtedy? Czy potrafimy z godnością przyjąć, to co los nam da?

 • Re: "M jak miłość": Marek Lewandowski wraca do "Emki" w nowej roli

  To dobrze, że w serialu poruszane są ważne życiowe kwestie. Dzięki temu może uda się kogoś skłonić do refleksji? A może nawet do przemiany życia? Oby. Pozdrawiam ekipę serialu i sympatyków.

 • Re: "M jak miłość": Wezmą ślub na ekranie?

  Tego się już nie da oglądać. Nie spełnia żadnej misji społecznej. Za to przedstawia, że co chwilę można z kim innym, a nawet zamieniać się partnerami. Tego nie ma w Klanie. W Klanie może szału nie ma, ale za to są poruszane ważne kwestie społeczne - jest chłopiec z zespołem Downa, był przekaz dla starszych co robić, gdy stanie się ofiarą chwilówki, jak wygląda żałoba po stracie bliskiej osoby itd

 • Re: "Czarnobyl": Najlepszy serial 2019 roku?

  bardziej po drodze było jej zawsze z kierunkami humanistycznymi "nauki ścisłe są ważne i każdy powinien znać przynajmniej ich podstawy bo to na nich opiera się cywilizacja i dobro ludzkości. Jednak, aby je(...) i fizyki nuklearnej jak ja, żeby docenić ten serial i z pokorą odnosić się do energii nuklearnej. Ta produkcja solidnie wyjaśnia obie te kwestie.

 • Re: "Singielka": Dominika Gwit zaręczy się w Wielkanoc?

  szybciej mąz zdradzi taką a nie taką! A jesli ktoś lubi kragłę babki? Np ja jetem takim typem, który lubi wielkie dooopki i duże cycory , te dwie kwestie są w wyglądzie dla mnie ważne, a dla innych

 • Re: Lubiczowie nie znikną z "Jedynki"!

  wspaniale że zostaje porusza ważne kwestie i jest rodzimy nasz