• Informacje na temat:

  ważne okazje

Artykuły na temat: ważne okazje
 • Kaja Paschalska pokazała zdjęcie z chłopakiem! Przy okazji ogłosiła radosną nowinę!

  Kaja Paschalska (33 l.) od jakiegoś czasu jest związana z raperem VNM’em, czyli Tomaszem Lewandowskim, kuzynem Roberta Lewandowskiego (30 l.). Gwiazda rzadko publikuje z nim wspólne zdjęcia, ale teraz zrobiła to, by ogłosić ważną dla niej nowinę!

 • RMF FM ma 25 lat. Specjalne atrakcje z okazji jubileuszu

  25 lat temu, w samo południe 15 stycznia 1990 roku rozpoczęło nadawanie Radio RMF FM. Z okazji okrągłego jubileuszu stacja nadająca z Kopca Kościuszki w Krakowie przygotowała specjalne atrakcje dla swoich słuchaczy.

 • Kacper Kuszewski potwierdza plotki! Przy okazji zdobył się na gorzkie wyznanie

  Zamiast z kolegami kopać piłkę, uczył się grać na instrumencie. Nie był sportowym orłem, ale rówieśnicy go bardzo lubili, bo miał osobowość. Kacper Kuszewski (42 l.) wyznaje, że mama wcale nie szykowała go do aktorstwa. Chciała, aby został muzykiem. Aktor przyznaje, że jego zawód bywa frustrujący. "Żyje się w ciągłej niepewności" - gorzko podsumowuje. Przy okazji potwierdza plotki - rzeczywiście przeszedł na wegetarianizm.

 • "Kevin sam w domu": Ośmiolatek, który podbił świat!

  Ten film z pewnością oglądał każdy z nas. Pytanie, ile razy? "Kevin sam w domu" - opowieść o dzielnym 8-latku, który przechytrzył dwóch niezbyt rozgarniętych włamywaczy, a przy okazji uświadomił sobie, jak ważna w życiu jest rodzina - bawi widzów na całym świecie już od 24 lat.

 • "M jak miłość": Wielka feta z okazji 18. urodzin

  Taka impreza zdarza się raz na 18 lat! Na urodzinach najpopularniejszego polskiego serialu pojawiły się niemal wszystkie gwiazdy "Emki" - nie tylko te, które wciąż oglądamy na ekranie, ale również te, które już dawno pożegnały się ze swymi rolami, a wśród nich Małgorzata Kożuchowska i Joanna Koroniewska, czyli niezapomniane Hanka Mostowiak i Małgosia Mostowiak.

 • Film Stevena Spielberga hołdem dla zamordowanych

  Steven Spielberg z okazji 70. rocznicy wyzwolenia nazistowskiego zespołu obozów Auschwitz-Birkenau przygotował specjalny film.

 • Olga Frycz stoi przed ważną decyzją

  Narodziny córeczki mogą przyczynić się do rozwiązania jej wieloletniego konfliktu z ojcem. On już zrobił pierwszy krok, teraz czas na nią.

 • Recenzja Iza Kowalewska "Nocna zmiana": Niespodzianka roku

  Nieważne, jakie polskie płyty ukażą się jeszcze w 2015 roku. Idę o zakład, że żadna nie okaże się tak przyjemną niespodzianką, jak kolejna solówka Izy Kowalewskiej.

 • Artur Żmijewski podjął się ważnego zadania. To wszystko dla córki

  Zabezpieczenie materialne córki mieszkającej za oceanem jest dla niego bardzo ważne. Żeby móc zaoferować jej pomoc, Artur Żmijewski (53 l.) podjął się ważnego zadania.

 • Przyjdź na spotkanie i poznaj Marka Piekarczyka!

  Wokalista legendarnego TSA spotka się ze swoimi fanami w Krakowie i Warszawie. Okazją ku temu jest autobiografia "Marek Piekarczyk. Zwierzenia kontestatora" napisana razem z dziennikarzem muzycznym Leszkiem Gnoińskim.

Zdjęcia na temat: ważne okazje
Wideo na temat: ważne okazje
 • Sylwia Gliwa: w ogóle się nie maluję!

  Sylwia Gliwa nie przywiązuje przesadnej uwagi do perfekcyjnego wyglądu. Często wychodzi z domu bez makijażu i starannie ułożonej fryzury. Jej zdaniem nadmiar kolorowych kosmetyków może bowiem szkodzić cerze. Wyjątek robi z okazji ważnych, wieczornych imprez.

 • Homoseksualna scena seksu w „Czystej krwi”

  W drugim odcinku ostatniego sezonu „Czystej krwi” mieliśmy okazję zobaczyć scenę erotycznego snu Jasona Stackhouse’a. Ważną rolę odegrał w niej wampir Eric. Jesteście zainteresowani, tym jak to wyglądało? Zapraszamy do obejrzenia klipu.

 • Małgorzata Rozenek pokazała, jak wygląda jej dzień

  Małgorzata Rozenek rozpoczyna promocję swojego programu "Project Lady". Z tej okazji z kamerą wybrała się m.in. na zakupy, pogaduszki z przyjaciółkami, do klubu fitness, w którym pojawia się trzy razy w tygodniu, oraz na plan nowego show. "Organizacja czasu jest niezwykle ważna. Trzeba wybierać rzeczy istotne, mało spać i szybko chodzić" - powiedziała, przyznając, że jak dotąd, nie udało jej się znaleźć przyjaciół w show-biznesie. (Dzień dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: ważne okazje
 • Re: "Stawka większa niż życie": Miał w życiu trzy ważne miłości, czyli J-23 o kobietach

  filmów, jakie miał okazje on zagrać. Wspólna wadą kapitalizmy, jak i socjalizmy są ludzie, spójrzmy na wartości o jakich mowa w tekście i pomyślmy o tym, w oderwaniu od polityki, ona jest mniej ważna od

 • Re: Latoszek nie zniknie z Leśnej Góry!

  Droga P.Klaro nie oglądam tego serialu od lat,tylko czytam co będzie i reakce widza,choć płace abonament i jakieś grosze ci aktorzyki dostają z tego.Grają dla kasy jak sami podkreślaja,mają na utrzymaniu nie pracujące żone,mężów,rodziny.Wiemy jaki jest kryzys z pracą !Lepiej się trzymać jednego byle czego ,aby dochód był.Nie ważne jaka będzie reakcja otoczenia .Miałam okazje być na spotk