• Informacje na temat:

  ważne sprawy

Artykuły na temat: ważne sprawy
 • Paweł Królikowski udzielił przed śmiercią ostatniego wywiadu. Padły ważne słowa

  ...najcięższą chorobą. To są bardzo poważne sprawy. Nie chcę o tym więcej mówić. Życzę wszystkim tym, których dotyka taka choroba, żeby przeżyli i zyskali znowu zdrowie" - powiedział na zakończenie rozmowy...

 • Olga Bołądź: Co w życiu jest ważne?

  To był dla niej niezwykle ciekawy zawodowo rok. Zagrała dwie ważne role: zagubionej agentki i delikatnej lekarki.

 • Młodsza córka Ewy Bem wzięła sprawy w swoje ręce. Chce pomóc mamie!

  Scottem, który poznał jej rodzinę. Razem z Gabrysią czytali dzieciom Pameli książeczki po polsku i angielsku, oglądali z nimi bajki, zabierali na spacery...  To były ważne dni, zawiązywała się wspólna...

 • Aneta Kopacz o "Joannie": To film o tym, co w życiu ważne

  - Wielkie chwile wydarzają się nam co dzień - w rozmowie z dzieckiem, z mężem, w porannym piciu kawy. O tym jest ten film; o tym, co w życiu ważne - powiedziała Aneta Kopacz, reżyserka "Joanny", nominowanej do Oscara w kategorii krótkometrażowy dokument.

 • Agnieszka Popielewicz-Hyży: To są sprawy bardzo prywatne

  ...miał koncert. Rzym to miasto, które jest dla pani chyba ogromnie ważne? - To prawda, bardzo lubię Rzym, mamy z mężem miłe wspomnienia związane z tym miejscem z racji naszego ślubu. Pamiętam moją(...) pomocy stałej niani. Od czasu do czasu wspierają nas również kochane babcie. Czy myślicie państwo o powiększeniu rodziny? - To są sprawy bardzo prywatne. Jeśli coś się wydarzy w naszym życiu, to...

 • Wydawca "Wprost": Decyzja o publikacji materiałów na temat Kamila Durczoka była słuszna

  Rozumiem decyzję redakcji "Wprost" o publikacji materiałów na temat Kamila Durczoka - mówi wydawca tygodnika Michał M. Lisiecki. Cieszy go szybka reakcja TVN i rozwiązanie trudnej sprawy z byłym już szefem "Faktów". Lisiecki podkreśla, że wolność prasy jest dla niego wartością nadrzędną, a "Wprost" to jedyna wśród polskich mediów redakcja, która ma odwagę podejmować trudne i kontrowersyjne tematy.

 • Krzysztof Rutkowski jednak jest ojcem Aleksandra. Sąd wydał wyrok. "To już koniec tej sprawy"

  ...alimenty.  Kobiecie nie udało się za to zmusić "detektywa" do utrzymywania kontaktu z  7-letnim Aleksandrem. Sąd ostatecznie odebrał mu prawa rodzicielskie. "To już koniec tej sprawy. Mam sądownie(...) Aleksandra i nie chce utrzymywać z nim kontaktu. Jej zdaniem nie robi dobrze. "Ważne jest dla mnie, aby Aleks miał kontakt z biologicznym ojcem. On bardzo go potrzebuje. Tym bardziej że są tacy podobno...

 • Anna Przybylska od lat zachwyca

  Anna Przybylska od lat zachwyca widzów na dużym i małym ekranie. Nie widujemy jej jednak ostatnio zbyt często. - Swojego dorobku staram się nie rozmieniać bywając na salonach i robiąc rzeczy w mojej opinii mniej ważne - powiedziała w jednym z wywiadów.

 • Edyta Górniak wzięła sprawy w swoje ręce! Chodzi o babcię Darka K.!

  Edyta Górniak (45 l.) postanowiła odwdzięczyć się staruszce...

 • Gerard Depardieu: Wszyscy jesteśmy potworami

  - Kino nie jest już dla mnie tak ważne, ale może Abel wiedział, że będzie mu się ze mną szybko pracowało? Nie zadaję zbędnych pytań. Wchodzę w projekt i tyle! Jestem prawie jak gwiazda porno - mówi Gerard Depardieu o pracy na planie filmu Abla Ferrary "Witamy w Nowym Jorku".

Zdjęcia na temat: ważne sprawy
Wideo na temat: ważne sprawy
 • "Na Wspólnej": Anna Cieślak opowiada o trudnym wątku

  Anna Cieślak opowiada o trudnym wątku, jaki został ostatnio wprowadzony w serialu. Aktorka cieszy się, że w "Na Wspólnej" porusza się ważne sprawy społeczne.

 • "Wataha 2": Zapowiedź odc. 2

  Kiedy rzeczywistość wymyka się spod kontroli, silne kobiety biorą sprawy w swoje ręce. Tak dzieje się w drugim sezonie serialu HBO Wataha, który można śledzić od 15 października w HBO i HBO GO. Iga(...) osobiste koszty. Wszystkie też tworzą ważne relacje z głównym bohaterem - Wiktorem Rebrowem (Leszek Lichota).

 • "Teraz albo nigdy!" - zwiastun serialu

  Bohaterowie serialu to grupa dwudziesto- i trzydziestolatków, którzy spotykają się na Maderze podczas wyjazdu sylwestrowego. Każdy z nich jest właśnie na życiowym zakręcie i planuje poukładać sobie ważne sprawy od nowa. W rolach głównych zobaczymy: Agatę Buzek, Martę Żmudę-Trzebiatowską, Katarzynę Maciąg, Mateusza Damięckiego, Rafała Królikowskiego, Bartka Kasprzykowskiego i Jana Wieczorkowskiego.

Dyskusje na temat: ważne sprawy