• Informacje na temat:

  ważne uroczystości

Artykuły na temat: ważne uroczystości
 • Meghan Markle i książę Harry ochrzczą Archiego. Na uroczystości zabraknie królowej Elżbiety?

  Jak wynika z medialnych doniesień, królowej Elżbiety (93 l.) zabraknie na chrzcie Archiego. Niektórzy nieobecność monarchini mogą rozpatrywać w kategoriach skandalu. Okazuje się jednak, że już wcześniej królowa opuściła tego typu ważne wydarzenie...

 • Katarzyna Sowińska: Nie wiem, czy wrócę do Polski

  - Przede mną ważne decyzje i myślę, że zostaną podjęte w najbliższych miesiącach - mówi Katarzyna Sowińska. Aktorka nie jest pewna, czy wróci do Polski, czy też na stałe zwiąże swoją przyszłość z Los Angeles. Twierdzi, że do Polski wraca zawsze z sentymentem, ale to Kalifornia jest obecnie jej domem.

 • Meghan Markle zapomniała się podczas ważnej uroczystości! Królowa jej wybaczy?

  Meghan Markle (37 l.) jest nieustannie pod czujnym okiem kamer. Zwłaszcza teraz, gdy jest w ciąży, fani rodziny królewskiej poświęcają jej dużo uwagi. książę Harry (34 l.) i jego żona wrócili już do Wielkiej Brytanii ze swojej podróży po Australii i Nowej Zelandii. Pojawili się ostatnio wraz z całą rodziną na obchodach Dnia Pamięci i oczywiście, to Meghan skradła całą uwagę.

 • Trzy premiery w Teatrze Telewizji

  Do końca maja Telewizja Polska pokaże aż trzy ważne premiery teatralne. 18 maja (o godz. 20:25) TVP1 wyemituje "Zaręczyny" w reżyserii Wojciecha Nowaka. Dzień później (o godz. 20:30) TVP Kultura pokaże sztukę "Polacy" w reżyserii Gabriela Gietzky'ego, a 24 maja (o godz. 22:55) Studio Teatralne Dwójki zaprasza na "Miss HIV" w reżyserii Krzysztofa Czeczota.

 • Księżna Kate czuwa przy siostrze! Opuści ważną uroczystość!

  Jeszcze niedawno Brytyjczycy świętowali ślub księcia Harry’ego (33 l.) i księżnej Meghan (36 l.), a już rozpoczęły się przygotowania do kolejnego ślubu. Sakramentalne „tak” powiedzą sobie księżniczka Eugenia i jej narzeczony Jack Brooksbank. Jednak na tej uroczystości zabraknie samej księżnej Kate (36 l.)!

 • Film Stevena Spielberga hołdem dla zamordowanych

  Steven Spielberg z okazji 70. rocznicy wyzwolenia nazistowskiego zespołu obozów Auschwitz-Birkenau przygotował specjalny film.

 • Korona królów

  Odc. 66 Jadwiga przygotowuje się do uroczystości obłóczyn. W tej ważnej chwili jest przy niej Elżbieta. Mimo oczekiwań Kazimierz nie przyjeżdża. Egle zostaje...

 • "Zaręczyny": Danuta Stenka w Teatrze Telewizji

  Premierową komedię obyczajową Wojciecha Tomczyka "Zaręczyny" w reżyserii Wojciecha Nowaka TVP1 pokaże 18 maja o godz. 20:25. W spektaklu zagrali: Katarzyna Gniewkowska, Jan Frycz, Danuta Stenka, Zbigniew Zamachowski, Marta Ścisłowicz, Stefan Pawłowski i Sonia Bohosiewicz.

 • Wielka radość w domu Ryszarda Rynkowskiego!

  Niebawem odbędzie się wyjątkowe wydarzenie w życiu syna Ryszarda Rynkowskiego. Przygotowania do uroczystości bardzo zbliżyły do siebie całą rodzinę...

 • Steven Spielberg przyjechał do Polski

  33 tys. z Was dało Fundacji Shoah swoje świadectwa życia i śmierci; czuję jak głęboko przynależę do każdego z Was - mówił w poniedziałek, 26 stycznia, w Krakowie Steven Spielberg do osób ocalonych z Holokaustu.

Zdjęcia na temat: ważne uroczystości
Dyskusje na temat: ważne uroczystości