• Informacje na temat:

  ważne wyjście

Artykuły na temat: ważne wyjście
 • Maciej Dowbor podjął ważną decyzję! Chodzi o jego żonę!

  ...się nie zgadzam" - przyznaje Joanna. Gwiazda wróciła na deski Teatru Kamienica, ale nie gra wiele. Powrót do seriali także jej nie kusi. Program w telewizji to idealne wyjście - zapewniłby jej elastyczność, a to ważne, gdy ma się dzieci. Serdecznie poleca jej to rozwiązanie teściowa, Katarzyna Dowbor (59 l.), gospodyni lubianej serii interwencyjnej "Nasz nowy dom". Maciej dużo pracuje. Jest też...

 • Kaja Paschalska: Wiem, czego chcę od życia

  Udział w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to jej powrót do śpiewania. I wyjście z cienia, w którym - na własne życzenie - Kaja Paschalska przebywała przez ostatnie kilka lat.

 • Karolina i Piotr Kraśkowie: Nigdy więcej rozstań

  Każdą wolną chwilę wykorzystują na wspólny obiad, zakupy czy wyjście na kawę. Karolina Ferenstein (42 l.) i Piotr Kraśko (47 l.) nie lubią się rozstawać. Ostatecznie przekonali się o tym, kiedy żona dziennikarza wzięła udział w programie "Agent - Gwiazdy". Jak sami stwierdzili, na taką rozłąkę, jak z powodu "Agenta", nie zdecydują się już nigdy.

 • Krzysztof Krauze: Prawdziwe historie

  "Gry uliczne", "Dług", "Mój Nikifor", "Plac Zbawiciela" - każdy film Krzysztofa Krauzego nie tylko zdobywał prestiżowe wyróżnienia, lecz także prowokował ważną społeczną debatę. Dziś, w wigilię, dotarła do nas informacja o śmierci reżysera.

 • Na Wspólnej

  Błażej proponuje Oli wieczorny koncert _ Zimińska nie może, ma ważne zaliczenie. Chłopak umawia się z Gosią _ zaczyna u niej lekcje języka niemieckiego....

 • Widzowie kinowi: Reklamy kontra zwiastuny

  Polscy widzowie przyznają, że chodzą do kina po to, aby obejrzeć film na dużym ekranie, 80 proc. kinomaniaków uważa, że ceny biletów są zbyt wysokie, a jedna trzecia widzów choć toleruje reklamy, woli w kinie oglądać zwiastuny filmowe.

 • Dorota Naruszewicz poświęciła się opiece nad chorą mamą! Przechodzi trudne chwile

  Kiedy usłyszała, że jej mama cierpi na alzheimera, była zdruzgotana. Dziś Dorota Naruszewicz (47 l.) mówi, że choroba je do siebie zbliżyła i wyzwoliła pokłady miłości, jednak nie ukrywa, że wraz z rodziną musi teraz podjąć ważne decyzje dotyczące mamy.

 • Monika Mrozowska o "Celebrity Show!": Polisa polisą, ale...

  Udział w programie "Celebrity Show!" to dla Moniki Mrozowskiej walka z własnymi słabościami. Aktorka przyznaje, że ryzyko jest duże, jednak warto poćwiczyć przed sezonem na plaży.

 • Poniedziałek o seksie z księdzem

  Na rynku ukazała się książka Jacka Poniedziałka (45 l.) "Wyjście z cienia", w której aktor zdecydował się opowiedzieć otwarcie o swoim życiu prywatnym, bez tajemnic i mitów.

 • Tabb & Sound'n'Grace "Dach": Piosenka o potędze miłości

  Pozostający do tej pory nieco w ukryciu producent i kompozytor Bartosz "Tabb" Zielony (m.in. Mezo i Grzegorz Hyży) wychodzi z cienia. Przebój "Dach" nagrany z chórem Sound'n'Grace zapowiada jego płytę.

Zdjęcia na temat: ważne wyjście
Wideo na temat: ważne wyjście
 • Kasia Cichopek: Wolę dzieci niż wyjście na imprezę

  Aktorka przedkłada spokojne życie rodzinne nad imprezy zawodowe. Twierdzi, że przyjmuje tylko zaproszenia od ważnych dla niej ludzi, wieczory woli bowiem spędzać z mężem i dziećmi. Nie robi też konkretnych planów zawodowych, unikając w ten sposób ewentualnego rozczarowania.

Dyskusje na temat: ważne wyjście
 • Re: "Dynastia": Mistrzyni złych wyborów

  Nie ważne jak mówią ważne by MÓWILI - wyjście z najbliższej orbity na dalszą frustruje ! A i niejedna ćma się spaliła w ognie jądra !

 • Re: "Na sygnale": Z show do serialu

  Chciałem tylko zapytać czy dla kobiety wyjście za mąż czy bycie w związku jest równoznaczne z przehandlowaniem swoich szczelin - w sensie , czy musi osiągnąć jakąś korzyść za wypinanie się ? Czy nie wystarczą już uczucia ? To ważne dla mnie . Dzięki z góry za szczere odpowiedzi bez chamstwa .