• Informacje na temat:

  wdowa po pilocie

Artykuły na temat: wdowa po pilocie
 • O tym, że Joanna Racewicz znów się zakochała prasa bulwarowa nieśmiało donosi od kilku miesięcy. Wdowa po Pawle Janeczku, który zginął w katastrofie smoleńskiej, zaufała nowemu mężczyźnie, z którym buduje wspólną przyszłość dla siebie i swojego syna. Wdowa na nową miłość czekała blisko 6 lat. Jej nowy mężczyzna jest pilotem linii czarterowych i ma na imię Marcin. Ostatnio paparazzi spotkali ich...

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Joanna Racewicz znów szczęśliwa!

  Długo nie mogła uporać się z rozpaczą po tragicznej śmierci męża. Dzisiaj marzy o szczęśliwej przyszłości u boku nowego mężczyzny. A taki już się pojawił.

 • Chce odnaleźć mordercę żony

  W marcu 2010 roku stacja Universal Channel rozpocznie emisję trzeciego sezonu serialu "Detektyw Monk" , którego bohaterem jest policjant cierpiący na nerwicę natręctw.

 • Agnieszka Woźniak-Starak w obliczu tragedii znalazła przyjaciela. Wiemy, kto nim jest!

  Agnieszce Woźniak-Starak (41 l.) jest teraz ciężko, ale bardzo wspiera ją przyjaciel męża. Czy razem będą kontynuować dzieło Piotra?

 • David Kelley i "Świadek oskarżenia"

  David E. Kelley, twórca i producent serialu "Ally McBeal" , napisze scenariusz nowej ekranizacji powieści "Świadek oskarżenia". Dzieło Agathy Christie zostało wcześniej z powodzeniem sfilmowane przez Billy'ego Wildera ( "Pół żartem, pół serio" ) w 1957 roku. Za swoje wysiłki David E. Kelley, prywatnie mąż Michelle Pfeiffer, zainkasuje siedmiocyfrową sumę.

 • "Marvel's Most Wanted": Nowi bohaterowie

  Oded Fehr, znany z ról w takich produkcjach jak "Mumia" czy "Resident Evil", dołączył właśnie do ekipy nowego serialu Marvela i ABC. Na razie nie podano żadnych szczegółów dotyczących postaci, w którą wcieli się aktor. W spin-offie "Agentów T.A.R.C.Z.Y." zobaczymy również Fernandę Andrade ("Partnerki", "Skorpion", "Szkarłatna wdowa") oraz Delroy'a Lindo ("Adwokat diabła", "The Chicago Code...

 • Ekscentryczny bawidamek

  Tylko 3 premiery trafiają na ekrany kin w przedświąteczny weekend. Horror science-fiction "Coś" to prequel znanego dreszczowca z lat 80., w komedii "Chłopak do towarzystwa" zobaczymy m.in. Kevina Kline'a i Katie Holmes, natomiast gwiazdą dramatu "Łono" jest Eva Green.

 • Zbigniew Buczkowski opowiedział przejmującą historię rodzinną

  ..., a winą obciążono pilota. Miał być jednak pochowany z orkiestrą i honorami na warszawskich Powązkach. Ale wdowa zaprosiła na cmentarz księdza. - W momencie gdy się pojawił, ceremonia przybrała skromną...

 • Książę Filip nigdy się z tym nie pogodził! To była prawdziwa tragedia

  Książę Filip (97 l.) w przeszłości nie miał lekkiego życia. Tragedia, która wydarzyła się, gdy był dzieckiem, znacząco na niego wpłynęła. Jednak nawet w obliczu okropnej sytuacji i tak nie mógł liczyć na wsparcie ze strony brytyjskiego dworu. Czyżby właśnie przez trudne, życiowe doświadczenia, jest teraz w stanie jako jeden z nielicznych zrozumieć zachowanie Meghan Markle (37 l.)?