• Informacje na temat:

  wdzięki weroniki rosati

Artykuły na temat: wdzięki weroniki rosati
 • Andrzej Żuławski przegrał proces! Weronika Rosati triumfuje!

  Dobiegła końca sprawa, jaką Weronika Rosati (31 l.) wytoczyła swojemu byłemu kochankowi, Andrzejowi Żuławskiemu (75 l.). Dla pisarza wyrok nie jest satysfakcjonujący.

 • Okazuje się, że nie tylko Kamila Łapicka i Weronika Rosati gustują w dojrzałych mężczyznach. Ubiegłoroczna reprezentantka Polski w konkursie Eurowizji, 31-letnia Lidia Kopania , ma za sobą romans z liderem zespołu Varius Manx, 44-letnim Robertem Jansonem .

 • Rola świętej? To nie dla niej!

  Weronika Rosati przez swoją nietypową urodę często obsadzana jest w rolach czarnych charakterów. Ale jej to nie przeszkadza, bo uważa, że tylko niejednoznaczne postaci zapadają w pamięć widzom.

 • Alicja nie dostaje ról, bo nie chce się rozbierać

  ..., w końcu aktorka nie ma aż takiego dorobku, by przebierać w propozycjach. Choć z drugiej strony... Jej koleżanka po fachu, Weronika Rosati (28 l.) takich obiekcji nie miała, ale i tak nie nie zagrzała...

 • Nagrodzona za... śmierć Hanki Mostowiak!

  ...i umiejętność godzenia życia rodzinnego z zawodowym, Magdalenę Mielcarz, czyli Julię Sławińską z "BrzydUli", za to, że wszystko robi z niezwykłym wdziękiem, a Nataszę Urbańską, czyli niezapomnianą Silene(...)", Andżelikę Piechowiak, czyli Mirkę Kwiatkowską z "M jak miłość", Edytę Herbuś, czyli Martę Orłowską z "Klanu", Weronikę Rosati, czyli Naomi z hollywoodzkiego serialu "Luck", Magdalenę Waligórską...

 • Granice wytrzymałości Rosati

  Weroniki Rosati kilka razy odmówiła udziału w "Tańcu z gwiazdami". Co sprawiło, że w końcu udało się ją namówić na taneczne występy? "Poczułam, że mogę sobie na to pozwolić" - przyznała młoda aktorka.

 • Orły: "Obława" najlepszym filmem

  "Obława" w reż. Marcina Krzyształowicza zdobyła filmowego Orła 2013 jako najlepszy polski film. Roman Polański, jako twórca "Rzezi", został uhonorowany w kategorii najlepszy reżyser. Gala wręczenia nagród odbyła się w poniedziałek w Warszawie.

Zdjęcia na temat: wdzięki weroniki rosati
Wideo na temat: wdzięki weroniki rosati
 • Weronika postanawia umrzeć

  Długo oczekiwana ekranizacja kultowej powieści Paula Coelho. Weronika jest młodą kobietą, która z pozoru wiedzie idealne życie. Jednak w jej własnych oczach wydaje się ono mdłe i dlatego, bez wyraźnego powodu, Weronika postanawia odebrać sobie życie. Kiedy odzyskuje przytomność w szpitalu psychiatrycznym, lekarze oznajmiają jej, że zostało jej zaledwie kilka dni życia. Paradoksalnie ta wiadomość budzi w niej głód poznania, emocje oraz wolę życia, jakich nigdy wcześniej nie doznała. Dzięki...

 • Luck, Sezon 1 (3 DVD)

  "Luck" to najnowszy serial stworzony przez Davida Milcha, autora doskonałego "Deadwood" i kultowych "Nowojorskich gliniarzy". W wyprodukowanym przez telewizję HBO cyklu wystąpili: Dustin Hoffman, Nick Nolte oraz Weronika Rosati. "Luck" przenosi widzów za kulisy wyścigów konnych, do świata, w którym wielkie pieniądze, hazard i brutalna rywalizacja są codziennością. Chester "Ace" Bernstein (Dustin Hoffman) po trzech latach spędzonych w więzieniu właśnie wyszedł na wolność. Chester jest już...

 • Bitwa roku

  Były trener koszykówki otrzymuje nowe zadanie. Ma przygotować drużynę breakdancerów na mistrzostwa świata we Francji. Początkowo surowy trener nie dogaduje się z niepokornymi tancerzami, którzy przekonani są, że nikt ich nie rozumie.