• Informacje na temat:

  wędzikowska

Artykuły na temat: wędzikowska
 • Malwina Wędzikowska walczyła o życie! Wszystko wyznała Dagmarze z "Królowych życia"!

  Malwina Wędzikowska (37 l.) kilka miesięcy temu trafiła do szpitala. Jednak dopiero teraz wyjawiła, co tak naprawdę się z nią wtedy działo. "Umierałam" - wyznała celebrytka.

 • "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Wyznania Ady Fijał

  - Nie próbowaliśmy jeszcze rumby, wydaje mi się, że jest trudna. Z drugiej strony jest też nasycona emocjami, a te z kolei można zagrać - mówi Ada Fijał, jedna z uczestniczek wiosennej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Zobaczymy, co utalentowana aktorka zaprezentuje na parkiecie.

 • Rinke Rooyens rozstał się z Malwiną Wędzikowską!

  Wędzikowska. - Bardzo go kocham i jak się kogoś kocha, to cię w nim wszystko fascynuje, a tego, co jest wkurzające nie dostrzegasz albo uczysz się z tym żyć - powiedziała w jednym z wywiadów. Znajomi pary...

 • "Taniec z Gwiazdami": Liczą się też kostiumy

  "Bardzo chciałabym, aby stereotypowe myślenie o tańcu towarzyskim jako kiczowatym przemyśle zniknęło z naszej świadomości" - mówi Malwina Wędzikowska, stylistka i projektantka mody, która przygotowuje kostiumy do programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

 • A jednak to prawda?! Kuba Wojewódzki spotyka się z Malwiną Wędzikowską!

  Gdy w mediach pojawiła się informacja o tym, że Kuba Wojewódzki (55 l.) rozstał się z Renatą Kaczoruk (32 l.), fani tej pary byli mocno zaskoczeni. Teraz okazuje się, że Kuba już otarł łzy po byłej ukochanej i właśnie potwierdziła się kolejna plotka! Dziennikarz spotyka się ze znaną stylistką!

 • Molestowanie w "Top Model"? Bzdura!

  Malwina Wędzikowska, stylistka programu "Top Model", śmieje się, gdy słyszy o "molestowaniu podczas nagrań". - To ma być dla przyszłych modelek lekcja zawodu. To one są dla stylistów, fotografów i projektantów, nie my dla nich - tłumaczy Wędzikowska.

 • Wędzikowska i Rooyens rozstali się

  Od pewnego czasu pojawiały się plotki, że para rozstaje się i do siebie wraca. Tym razem drogi stylistki (30) i producenta telewizyjnego (43) rozeszły się na dobre...

 • Klaudia Halejcio jako Wonder Woman

  9 maja śliczna Klaudia Halejcio na parkiecie "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami" z pewnością będzie miała najbardziej oryginalny strój. Aktorka znana z serialu "To nie koniec świata" wystąpi w kostiumie inspirowanym Wonder Woman.

 • Wędzikowska zastąpi Korwin-Piotrowską w „Top Model”?

  Czy to stylistka Malwina Wędzikowska (30 l.) zastąpi Karolinę Korwin-Piotrowską (41 l.) w 3. edycji programu "Top Model - Zostań modelką"?

 • Candy Girl jak Lady GaGa

  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z planu teledysku "Lick It" Candy Girl. Młoda wokalistka zaprezentowała się w pięciu kostiumach, a jeden z nich mocno przypomina jedną z wielu kreacji Lady GaGi.

Zdjęcia na temat: wędzikowska
Dyskusje na temat: wędzikowska