• Informacje na temat:

  węgrowska dekolt

Artykuły na temat: węgrowska dekolt
 • Iwona Węgrowska zmienia wizerunek. Koniec z dekoltami!

  Iwona Węgrowska (32 l.) zamienia skąpe i seksowne kreacje na ubrania w sportowym stylu. Celebrytka przyznaje, że po rozstaniu z mężem najlepiej czuje się w dżinsach, które dodają jej dziewczęcego uroku.

 • Iwona Węgrowska jest nie do poznania! Co za przemiana!

  Piosenkarka znana jest ze swoich kusych kreacji, głębokich dekoltów i wyrazistego makijażu. Niejednokrotnie była krytykowana za swój styl i musiała mierzyć się z różnymi negatywnymi komentarzami. Na(...) eleganckie, choć wciąż podkreślające kobiece kształty ubrania w neutralnych kolorach i bardziej stonowany makijaż. Internauci nie mogli wyjść z podziwu, że Węgrowska, tak bardzo się zmieniła, a efekty...

 • Iwona Węgrowska znów chwali się biustem na Facebooku!

  Iwona Węgrowska (32 l.) wraca do starych przyzwyczajeń...

Wideo na temat: węgrowska dekolt
 • Iwona Węgrowska zmienia wizerunek. Koniec z dekoltami!

  Iwona Węgrowska zamienia skąpe i seksowne kreacje na ubrania w sportowym stylu. Wokalistka przyznaje, że teraz najlepiej czuje się w dżinsach, które dodają jej dziewczęcego uroku. – Postawiłam(...) wszystkim spodnie, dżinsowe kurtki, dużo legginsów i sportowych koszulek. Oczywiście kiedy trzeba będzie założyć długą suknię czy małą czarną, zrobię to – mówi Iwona Węgrowska.

Dyskusje na temat: węgrowska dekolt
 • Re: Tragiczne wieści z Somalii!

  Paula Marciniak i Iwona Węgrowska (fot. Studio 69) Paula Marciniak i Iwona Węgrowska to dwie niedoceniane polskie gwiazdy. Wszyscy znają je za sprawą ich wdzięków, a także kilku spektakularnych(...) z nich ma ładniejszy dekolt i nogi, a także zestawiamy ze sobą modowe wpadki, okładki "CKM" i występy w "Tańcu z gwiazdami". Zapraszamy do zabawy!