• Informacje na temat:

  węgrowska las vegas

Artykuły na temat: węgrowska las vegas
 • ...wpisy! Najpierw wrzuciła zdjęcie Waldka podpisując je "Mój mąż", a chwilę później dodała kilka fotek z Las Vegas. "Co dzieje się w Vegas.... zostaje w Vegas :)))" - dodała. Czyżby Magda postanowiła pójść w ślady Iwony Węgrowskiej, która również postanowiła zaszaleć w Vegas? Niestety, dla Iwony ślub w mieście kasyn nie skończył się najlepiej...

 • Iwona Węgrowska: Wielka miłość i zazdrość (nowa piosenka "Las Vegas")

  Utworem "Las Vegas" przypomina o sobie Iwona Węgrowska, o której ostatnio było głośno przede wszystkim za sprawą ślubu z producentem muzycznym Krzysztofem Madeyskim właśnie w stolicy hazardu.

 • Iwona Węgrowska: Jej były mąż nie odpuszcza!

  Wokalistka dwa lata temu po dość krótkiej znajomości poślubiła w Las Vegas milionera, Krzysztofa Madeyskiego.    Zarzekała się, że w końcu znalazła tego jedynego. Na dowód swojej miłości nagrała piosenkę "Las Vegas", która opowiada historię ich związku. Kilka miesięcy później para postanowiła pobrać się także w Polsce. Zapowiadali również huczne wesele, które ostatecznie się nie odbyło...

 • Iwona Węgrowska po francusku (piosenka "Paris")

  Iwona Węgrowska zaprezentowała piosenkę "Paris" - francuskojęzyczną wersję utworu "Las Vegas".

 • Iwona Węgrowska (32 l.) przyznaje, że jej związek z Krzysztofem Madeyskim przechodzi poważny kryzys! Małżonkowie postanowili dać sobie czas na zastanowienie i przemyślenie pewnych spraw.

 • Iwona Węgrowska: Szykuje drugi ślub!

  Iwona Węrowska pojawiła się w programie 'Studio Weekend" ze świeżo poślubiony mężem - naukowcem i producentem muzycznym Krzysztofem Madejskim. Przypomnijmy, ślub pary odbył się niedawno w Las Vegas.

 • Do sieci trafił akt urodzenia córki Iwony Węgrowskiej! Znalazł się tam zaskakujący zapis!

  Iwona Węgrowska (33 l.) pół roku temu urodziła córkę Lilianę. Oficjalnie ojcem dziecka jest jej aktualny partner Maciej. Jeden z portali plotkarskich twierdzi jednak coś innego. Na dowód zamieścił rzekomy akt urodzenia dziewczynki. Gwiazda natychmiast wydała oświadczenie w tej sprawie!

 • Iwona Węgrowska "oprócz wielkich piersi ma wielki głos"

  "Wszyscy muszą wiedzieć, że oprócz piersi wielkich ona ma 14 razy większy głos!" - mówi o Iwonie Węgrowskiej jej menedżer, Marian Lichtman, wokalista oraz perkusista grupy Trubadurzy.

 • Jak informuje "Twoje Imperium", Iwona Węgrowska (32 l.) i jej mąż milioner z Ameryki nie doczekali nawet pierwszej rocznicy ślubu!

 • Chwali Iwonę Węgrowską: Moc w głosie

  Iwona Węgrowska na swoim profilu na Facebooku pochwaliła się opinią uzyskaną od amerykańskiego producenta i inżyniera dźwięku Petera Doella, który pracował z m.in. Celine Dion i Barbrą Streisand.

Wideo na temat: węgrowska las vegas
 • Białe gołębie, fajerwerki i konie, czyli szczegóły wesela Węgrowskiej

  Iwona Węgrowska w marcu tego roku wzięła spontaniczny ślub w Las Vegas z Krzysztofem Madeyskim. Teraz planuje urządzić wesele w Polsce, prawdopodobnie we wrześniu. Najważniejsze dla niej jest to, by odbyło się ono z pompą! (Źródło: TVN Style/x-news)

 • Last Vegas

  Michael Douglas, Robert De Niro, Morgan Freeman oraz Kevin Kline mają na koncie łącznie 6 Oscarów oraz 9 nominacji do tej najważniejszej nagrody, a także filmy, które zarobiły na całym świecie prawie 16 miliardów dolarów. W "Last Vegas" grają wieloletnich przyjaciół, którzy nie zamierzają zachowywać się zgodnie ze swoim wiekiem i kiedy jeden z nich postanawia się wreszcie ożenić, wyruszają do Las Vegas, by urządzić mu pamiętny wieczór kawalerski. Billy, Paddy, Archie i Sam dosyć szybko...

 • Kac Vegas 3

  Film "Kac Vegas 3" to kolejna część przygód Phila, Stu, Alana i Douga, których widzowie poznali w 2009 roku w kinowym hicie "Kac Vegas", opowiadającym historię czterech kumpli świętujących wieczór kawalerski w Las Vegas. W 2011 roku powstała kolejna część - "Kac Vegas w Bangkoku".