• Informacje na temat:

  węgrowska wypadek

Artykuły na temat: węgrowska wypadek
 • Iwona Węgrowska jest w ciąży?!

  Pojawiły się doniesienia, że Iwona Węgrowska (32 l.) za kilka miesięcy po raz pierwszy zostanie mamą!

 • Iwona Węgrowska przerywa milczenie! "Nie poddam się bez walki"

  Do mediów trafił niedawno akt urodzenia córki Iwony Węgrowskiej (33 l.). W rubryce ojciec dziecka figuruje nazwisko... jej byłego męża. Komu zależało, by ten dokument ujrzał światło dzienne?

 • Węgrowska wpadła do rowu

  ..."To były najgorsze sekundy w moim życiu" - tak Iwona Węgrowska (28 l.) wspomina wypadek, który przydarzył jej się w drodze do Katowic.

 • Węgrowska skasowała nowy samochód

  ..."Miałam wypadek" - opowiada podekscytowana piosenkarka. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

 • Magdalena Stam z serialu "Klan" była przykuta do łóżka

  To lato Magdalena Stam (30 l.), aktorka znana z serialu "Klan", zapamięta na długo. Podczas Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach, dzień przed okrągłymi urodzinami, spadła ze skutera wodnego, łamiąc sobie kość krzyżową i miednicę. Jak czuje się dziś?

 • Tego wstydzą się gwiazdy

  Iwona Węgrowska: Kiedy po raz pierwszy się umówiłam na randkę, bardzo się stresowałam. Nie wiedziałam, co zrobić z rękami. Okropne uczucie - pamiętam je do dnia dzisiejszego. W trakcie tego spotkania zapominałam, że posłodziłam już kawę i słodziłam ją cztery razy, wszystko wypadało mi z rąk... Byłam bardzo tym zawstydzona. Jak wróciłam do domu, cały dzień chodziłam i powtarzałam sobie w kółko...

 • Jak dobrze się sprzedać

  Artysto! Masz swoje pięć minut i chciałbyś je skapitalizować? Twoje płyty i koncerty robią furorę, a ty wciąż jeździsz gruchotem? Ten poradnik jest właśnie dla ciebie!

Wideo na temat: węgrowska wypadek
 • Kapitał ludzki

  Tragiczny wypadek, wskutek którego w wigilię Bożego Narodzenia jeep śmiertelnie potrąca rowerzystę, nierozerwalnie łączy losy dwóch rodzin. Film Paolo Virzi`ego ze znakomitą rolą Valerii Bruni Tedeschi otrzymał 7 nagród David di Donatello (w tym za Najlepszy Film, pokonując "Wielkie piękno" Paolo Sorrentino) i był nominowany aż w 18 kategoriach.

 • Klątwa Jessabelle

  Wyreżyserowany przez twórcę "Piły VI" i "Piły 3D" horror "Jessabelle" opowiada budzącą grozę historię rodzinną. Jej początkiem jest tragiczny wypadek samochodowy, w którym młoda kobieta Jessie traci narzeczonego. Próbując pogodzić się ze stratą, wyjeżdża do odludnej Luizjany, gdzie w posiadłości swojego ojca chce zmierzyć się z żałobą. Wkrótce odkrywa w domu groźną, nadprzyrodzoną aktywność, która związana jest z jej od lat nieżyjącą matką…

 • Super 8

  Jest lato 1979 roku. Grupa przyjaciół z niewielkiego miasteczka w Ohio decyduje się nakręcić film o zombie. W trakcie zdjęć realizowanych na taśmie 8 mm, dochodzi do groźnej katastrofy kolejowej. Cudem uniknąwszy śmierci, młodzi filmowcy odkrywają, że wypadek nie był przypadkiem. W miasteczku znikają ludzie i dochodzi do innych niewytłumaczalnych zjawisk. Kiedy miejscowy policjant Jack Lamb (Kyle Chandler) usiłuje odkryć prawdę, okazuje się, że jest ona bardziej przerażająca niż wszystko, co...