• Informacje na temat:

    wellman prezydent

Artykuły na temat: wellman prezydent
  • Anna Mucha zaśpiewała dla prezydenta

    Anna Mucha w roli Marylin Monroe zaśpiewała dla Prezydenta, Dorota Wellman jako Maria Skłodowska - Curie i Szymon Majewski wcielający się w Mikołaja Kopernika. Tym spotem Paczka zaskoczyła całą Polskę! Gwiazdy nie tylko inspirują Polaków, ale też same przekazują 1% na SZLACHETNĄ PACZKĘ!

  • Wpadka Doroty Wellman

    Dziennikarka Dorota Wellman, zapowiadając na jednej z plenerowych imprez wystąpienie prezydenta Lecha Kaczyńskiego, przedstawiła go jako Lecha... Wałęsę. Wellman prowadziła w czwartek "Dzień szkoły bez przemocy", który odbywał się na warszawskim Podzamczu. Zapraszając na scenę Lecha Kaczyńskiego, Wellman przedstawiła go jako "prezydenta Lecha Wałęsę". "Wiedziałam, że się pomylę...

  • Dorota Wellman: Mam wspaniałe życie

    Zaangażowana, nic nie robi na pół gwizdka. Dorota Wellman nie ma ani sekundy wolnego czasu i uważa, że to właśnie w jej pracy jest piękne.

  • Braunek i Stuhr laureatami Wiktorów

    W poniedziałek, 24 października, na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się 26. gala wręczenia Wiktorów. Na uroczystość przybył Bronisław Komorowski z małżonką Anną. Nagrody otrzymali m.in. prezydent RP, Krzysztof Penderecki, Małgorzata Braunek, Maciej Stuhr.

  • Obudzić poczucie sprawiedliwości

    - Film fabularny o Lechu Wałęsie - już na tym etapie prac nad nim, jeszcze niezmontowany - wywołuje duże zainteresowanie za granicą - powiedział Andrzej Wajda. Reżyser podkreślił, że zrealizował film o byłym prezydencie, aby "obudzić poczucie sprawiedliwości".

  • Czego się boisz, gwiazdo?

    Sława i bogactwo nikogo nie uwolnią od rozterek. Także hollywoodzkim gwiazdom nie jest obcy strach przed ciemnością albo podróżą samolotem. Są jednak również i takie sławy, które obawiają się nawet wieszaków, starych mebli albo masła orzechowego.

  • Oddanie hołdu. Ale nie na kolanach

    Film o Wałęsie jest szansą oddania mu tego, na co on zasługuje, czyli hołdu; jestem jednak przekonany, że Andrzej Wajda nie potraktuje jego postaci "na kolanach" - ocenił minister Bogdan Zdrojewski. Sam reżyser powiedział o filmie: ma obudzić poczucie sprawiedliwości.

Wideo na temat: wellman prezydent
  • 1% podatku - bo jesteśmy dumni z Paczki! | TV Paczka

    Anna Mucha w roli Marylin Monroe zaśpiewała dla Prezydenta, Dorota Wellman jako Maria Skłodowska - Curie i Szymon Majewski wcielający się w Mikołaja Kopernika. Tym spotem Paczka zaskoczyła całą Polskę! Gwiazdy nie tylko inspirują Polaków, ale też same przekazują 1% na SZLACHETNĄ PACZKĘ!

  • Polowanie na prezydenta

    Rakiety terrorystów strącają nad zalesionymi terenami Finlandii Air Force One. Prezydent USA (Samuel L. Jackson) ewakuuje się w ostatniej chwili w opancerzonej kapsule ratunkowej, lądując w środku dzikiej puszczy. Jego tropem natychmiast ruszają zamachowcy. Jednak prezydent zyskuje zaskakującego sprzymierzeńca. Wspólnie stawią czoło uzbrojonym po zęby złoczyńcom, sięgając po sztuczki i fortele, których nie powstydziłby się król leśnych ostępów John Rambo.

  • November Man

    Były agent CIA wykonuje misję, która zmusza go do konfrontacji z byłym uczniem. W sprawę zamieszani są również oficjele rządowi oraz rosyjski prezydent-elekt.