• Informacje na temat:

  wellman z rodzina

Artykuły na temat: wellman z rodzina
 • Dorota Wellman obłowi się na reklamie dyskontu. Zarobi aż...

  Dorota Wellman (54 l.) kolejny raz zdecydowała się na romans z reklamą. Ile na tym zarobi?

 • Dorota Wellman jest optymistką

  Każdy nowy dzień witam z uśmiechem. To mój sposób na życie - wyjaśnia dziennikarka. Zdradza nam także, co nowego czeka widzów programu i jak czuła się na planie filmowym u Andrzeja Wajdy.

 • Dorota Wellman: Przez życie nie przejdę obojętnie

  Nie tylko Dorota Wellman (56 l.), ale także jej bliscy są wyczuleni na krzywdę innych ludzi.

 • Prokop i Wellman w serialu

  Darkowi Jankowskiemu (Tomasz Karolak) zaczyna się udawać! Życie zawodowe nabiera kolorów, o swoje prywatne nieustannie walczy. Jego podopieczni - zespół B27 (Tola Szlagowska i Blog 27) zadebiutowali w radiu , dzieciaki proszą ich o autografy. Kolejnym krokiem musi być telewizja? Darek jako ich menadżer sprawdza się coraz lepiej i rzutem na taśmę załatwia młodym muzykom wizytę w porannym programie "Dzień Dobry TVN" (odcinek 12, emisja 20 maja).

 • Dorota Wellman musi to robić minimum dwa razy dziennie!

  Dorota Wellman (55 l.) pilnie strzeże swojego życia prywatnego. Ale od czego są gadatliwi przyjaciele...

 • Dorota Wellman spełnia marzenia

  Znaną prezenterkę Dorotę Wellman już 4 października widzowie będą mogli zobaczyć w filmie "Wałęsa. Człowiek z nadziei". Aktorka nie ukrywa, że jest to realizacja jej największych pragnień.

 • Dorota Wellman dawno nie była tak wzburzona: Gówno mnie obchodzi...

  ..."Gówno mnie obchodzi, kto z kim sypia. Czy ktoś jest gejem czy lesbijką, nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Jestem otwarta na to, że świat jest różnorodny" - mówi Dorota Wellman (55 l.). Dziennikarka została ambasadorką akcji społecznej Kampanii Przeciw Homofobii "Ramię w ramię po równość".

 • Dorota Wellman "kobietą z charakterem"

  Dorota Wellman głosami czytelniczek dwutygodnika "Przyjaciółka" wybrana została Kobietą z charakterem 2012. "W mojej rodzinie mówiło się tak: Bóg nie dał urody, dał charakter. Ten zawdzięczam mamie i babci" - wyznała laureatka.

 • Dorota Wellman szczerze o synu! "Ma wiedzę w jednym palcu"

  Dorota Wellman (54 l.) jest dumna z tego, jak udało jej się wychować syna!

 • Dorota Wellman: Mam wspaniałe życie

  Zaangażowana, nic nie robi na pół gwizdka. Dorota Wellman nie ma ani sekundy wolnego czasu i uważa, że to właśnie w jej pracy jest piękne.

Wideo na temat: wellman z rodzina
 • Rodzina

  Ditte pochodzi ze znanej rodziny piekarzy Rheinwaldsów. Lubi być w ruchu i jest właścicielką galerii sztuki. Kiedy dostaje wymarzoną pracę w Nowym Jorku, postanawia przeprowadzić się wraz ze swoim chłopakiem Peterem. Przyszłość jest jasna, życie jest proste i pełne radości. Nagle jednak charyzmatyczny ojciec Ditte, Rikard, piekarz i dostawca królewskiego dworu, zostaje dotknięty ciężką chorobą. Ditte odwołuje przeprowadzkę do Nowego Jorku, aby być z ojcem. Jej własny sposób na życie wisi na...

 • Wszyscy w naszej rodzinie

  Marius jest rozwodnikiem po trzydziestce. Małżeństwo mu się, co prawda, nie udało, ale ma z niego pięcioletnią córeczkę Sofię, którą bardzo kocha. Na co dzień dziewczynka mieszka z matką, co strasznie frustruje Mariusa. Pewnego dnia przyjeżdża po Sofię, by jak co roku zabrać ją na wspólne wakacje. Okazuje się jednak, że nic nie idzie po jego myśli. W potulnym dotąd Mariusie coś pęka. Wkrótce cała rodzina zostaje wplątana w pełną humoru, przemocy, policyjnych interwencji i miłosnych wyznań walkę.

 • Cuda

  Rodzina Gelsominy zajmuję się pasiekami oraz produkcją miodu. Kiedy nadarza się możliwość udziału w specyficznym programie telewizyjnym, postanawiają skorzystać z propozycji oraz rywalizować z innymi gospodarstwami o nagrodę.