• Informacje na temat:

  wencel łepkowska

Artykuły na temat: wencel łepkowska
 • Ewa Wencel pogodziła się z Iloną Łepkowską!

  Wygląda na to, że Ewa Wencel (59 l.) przestała unikać Ilony Łepkowskiej (60 l.), przez którą straciła męża i rolę w "M jak Miłość".

 • Ewa Wencel: Los się do niej uśmiechnął!

  Obecnie Ewie Wencel (61 l.) układa się nad wyraz dobrze nie tylko w życiu prywatnym, ale także zawodowym. Nie zawsze jednak tak było...

 • Łepkowska wychodzi za mąż?

  Polska "królowa tandety", scenarzystka Ilona Łepkowska wreszcie znalazła faceta. Jest nim Czesław Bielecki, architekt i były polityk.

 • Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski nieźle zakpili z Ilony Łepkowskiej!

  ..., szkalując się w wywiadach. Sprawa omal nie trafiła do sądu! Nie był to jednak odosobniony przypadek. "Gdy zaś scenarzystka nawiązała bliższą relację z mężem Ewy Wencel, od razu wyeliminowała jej postać...

 • Gwiazdy na premierze farsy... cmentarnej!

  Ewa Wencel, czyli Helena z "Czasu honoru", i Ewa Ziętek, czyli Marta Gabriel ze "Złotopolskich", oraz Lucyna Malec, czyli Lucyna Karolak z "Hotelu 52". Wdowca, o którego względy walczą trzy bohaterki(...) Sylwia Okońska z "M jak miłość", Małgorzata Potocka, czyli Jolanta Grzelak-Kozłowska z "Barw szczęścia", Maria Winiarska, czyli Krystyna z "Prosto w serce", oraz Ilona Łepkowska. W naszej galerii...

 • Kożuchowska odejdzie do konkurencji

  Całej sprawie dodaje pikanterii fakt, że producenci i scenarzystka "M jak Miłość", Ilona Łepkowska, nie wiedzieli, że Kożuchowska zamierza zagrać w nowym serialu. Teraz głowią się, co z tym fantem(...) jakiś czas zniknęła z planu, podobnie jak jej serialowa matka - Ewa Wencel, która gra w serialu "Mamuśki". Producenci starają się wprowadzić do serialu nowe postaci, które spodobałyby się widzom.

 • Kożuchowska odejdzie z "M jak Miłość"?

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Hanka Mostowiak z serial u "M jak Miłość", być może zniknie z obsady serialu. Dlaczego? Przyjęła propozycję pracy w nowym serialu "Tylko miłość", który ma pojawić się jesienią na antenie "Polsatu".

 • Filmowy Sylwester w Krakowie

  Sylwester w kinie to atrakcja nie tylko dla miłośników X Muzy. Kino Kijów proponuje dwa seanse przedpremierowe, sylwestrowy pokaz specjalny, poczęstunek oraz noworoczny toast.

Wideo na temat: wencel łepkowska
 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

Dyskusje na temat: wencel łepkowska