• Informacje na temat:

  wendy richard

Artykuły na temat: wendy richard
 • "Synowie Anarchii": Szósty sezon na antenie FOX

  ...przypadkowe, bo właśnie pseudonimem "Richard Bachman" posługiwał się King, zanim w 1985 roku ujawnił swoją prawdziwą tożsamość. Pojawienie się w produkcji kultowego pisarza to nie jedyny niezwykły(...) Arcadio Nerona, grana przez byłego członka zespołu Red Hot Chili Peppers - Davea Navarro. Rozbudowany został również wątek Wendy, w tej roli nagrodzona statuetką Emmy Drea de Matteo, znana chociażby...

 • Poland... Why Not?

  Właśnie dobiegła końca wizyta najsłynniejszych kompozytorów i producentów muzyki pop, twórców największych światowych przebojów, którzy w Polsce pracowali z m.in. Sławkiem Uniatowskim, Hanią Stach, Maciejem Silskim czy braćmi Cugowskimi.

 • Nowości Netflix 2018: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada]. Aktualizacja #30

  .... Byrde’owie, Marty (Bateman), Wendy (Linney) i ich dzieci, Charlotte (Sofia Hublitz) oraz Jonah (Skylar Gaertner) to przykładna amerykańska rodzina. Niestety, jest to tylko iluzja.W rzeczywistości Marty jest(...)"). Bodyguard 24 października  użytkownicy serwisu zobaczą cały sezon brytyjskiego serialu "Bodyguard". Głównym bohaterem serialu jest David Budd (Richard Madden) - weteran wojenny, który...

 • Przeboje "Władca Pierścieni: Powrót Króla" oraz "Pan i władca: Na krańcu świata" zdobyły po cztery nagrody Brytyjskiej Akademii Filmowej - BAFTA (British Academy of Film and Television Arts). "Władca Pierścieni: Powrót Króla" zwyciężył w najważniejszej kategorii - na najlepszy film 2003 roku. Ceremonia wręczenia prestiżowych wyróżnień odbyła się w niedzielę, 15 lutego, w Londynie.

 • "Wzgórze nadziei" nadzieją Brytyjczyków

  Filmy "Wzgórze nadziei" i "Władca Pierścieni: Powrót Króla" otrzymały najwięcej nominacji do nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej - BAFTA (British Academy of Film and Television Arts). Obraz Brytyjczyka Anthony'ego Minghelli ma szansę na zwycięstwo w aż 13 kategoriach. Jedna nominacja mniej przypadła dziełu pochodzącego z Nowej Zelandii Petera Jacksona.

 • Sekret mojej mamy

  "Jak ona to robi?" , reż. Douglas McGrath, USA 2011, dystrybutor: Kino Świat, premiera kinowa: 2 grudnia 2011

 • Telewizyjne i radiowe nominacje Gildii Scenarzystów

  Kultowy serial "Rodzina Soprano" oraz serie "Prezydencki poker", "Seks w w wielkim mieście" i "Malcolm in the Middle" zdominowały tegoroczne nominacje do telewizyjnej nagrody Gildii Scenarzystów Amerykańskich (Writers Guild of America Awards). Nominacje ogłoszono we wtorek, 15 stycznia.

 • Nominowani "Iniemamocni"

  Przebój "Iniemamocni" studia Pixar zebrał aż szesnaście nominacji do tegorocznych nagród Annie Awards. Animacjom "Shrek 2" i "Rybki z ferajny" wytwórni DreamWorks Animation przypadło w udziale po siedem nominacji. 32. ceremonia wręczenia Annie Awards odbędzie się 30 stycznia w Alex Theatre w Glendale, w Kalifornii.

 • "Ale Kino": 57 filmów konkursowych

  57 filmów fabularnych, krótkometrażowych i animowanych rywalizować będzie o statuetkę Poznańskich Złotych Koziołków - Grand Prix XIX Festiwalu Filmów Młodego Widza "Ale Kino", który rozpocznie się 14 maja.

 • Seks i przemoc. Prawdziwe kino

  Festiwal w Wenecji powoli dobiega końca, Lido zaczyna się wyludniać. Na plażach jest już więcej turystów, niż dziennikarzy szukających chwili oddechu od biura prasowego, wywiadów i sal kinowych...

Dyskusje na temat: wendy richard
 • Re: ​Gwiazdy po latach: "Przyjaciele"

  z dziewczyn, które spotykają w autobusie Joey i Chandler, gdy opiekują się Benem, synem Rossa. Selma Blair (9.10) – Wendy: współpracowniczka Chandlera, gdy pracował w Tulsie. Richard Branson (4.23