• Informacje na temat:

  wendzikowska anna bikini

Artykuły na temat: wendzikowska anna bikini
 • Anna Wendzikowska (36 l.) po rozebraniu się na okładce jednego z kobiecych czasopism, nie ma większych oporów przed pokazywaniem swojego ciała. Jednak zawsze znajdą się uszczypliwi, którzy komentują zdjęcia celebrytki.

 • Anna Wendzikowska już nie ukrywa ciążowego brzuszka! Pokazała go w bikini!

  Anna Wendzikowska (36 l.) bardzo chciała ukryć swoją drugą ciążę, ale niestety nie najlepiej jej to wyszło. Internauci szybko zauważyli ciążowe kształty i dziennikarka oficjalnie potwierdziła te doniesienia. Teraz już może chwalić się rosnącym brzuszkiem, co właśnie uczyniła!

 • Anna Wendzikowska jest w ciąży?! Ukrywa brzuszek na zdjęciach!

  Anna Wendzikowska (36 l.) jeszcze do niedawna bardzo chętnie pozowała w skąpych strojach kąpielowych, albo zupełnie nago do zdjęć, a teraz coś się zmieniło. W mediach aż huczy od plotek, że dziennikarka spodziewa się kolejnego dziecka.

 • Anna Wendzikowska zatęskniła za rozbieraniem się! Co za zdjęcie!

  Anna Wendzikowska (36 l.) to mama 2-letniej Kornelii, ale patrząc na jej figurę nie można dopatrzeć się żadnych pozostałości po ciąży. Prezenterka właśnie pochwaliła się kolejnym zdjęciem, którym zachwyciły się fanki.

 • Rozkraczona Anna Wendzikowska pozuje na plaży! Fanki zauważyły coś dziwnego między nogami!

  Anna Wendzikowska (37 l.) już niejednokrotnie prezentowała swoje wdzięki na zdjęciach. Nigdy nie przeszkadzało jej w tym fakt, że została mamą i absolutnie nie wstydzi się swojego ciała. Jednak nie do końca podoba się to jej odbiorcom, którzy skrytykowali najnowsze zdjęcie gwiazdki.

 • Piotr Kraśko podrywa Annę Wendzikowską! Ten komentarz mówi wszystko!

  Nie da się ukryć, że Anna Wendzikowska (36 l.) to piękna kobieta. Widzowie "Dzień Dobry TVN" chętnie oglądają jej wywiady z gwiazdami, a męska część publiczności bardziej chyba czeka na występ Anki, niż celebrytów, z którymi rozmawia. Po ostatniej rozbieranej sesji dla kobiecego czasopisma Wendzikowska nabrała większej śmiałości i częściej eksponuje swoje kobiece kształty. Na jej profilu...

 • Anna Wendzikowska na niekończących się wakacjach! Te zdjęcia są bez retuszu?

  Zyskała popularność dzięki programowi TVN "Dzień Dobry TVN". Prowadzi tam wywiady z gwiazdami największego formatu. W ostatnim czasie jednak jeszcze większy rozgłos przyniosła jej rozbierana sesja dla jednego z kobiecych czasopism. Od tamtej pory fani chętnie odwiedzają jej profil w poszukiwaniu gorących zdjęć, a ta im ich nie szczędzi. Zdjęcia do których pozuje w bikini, kusząco wyginając...

 • Hejterzy uderzają w... szczupłe gwiazdy!

  Nadeszło lato, a wraz z nim zasłużony odpoczynek nad wodą w bikini. Gwiazdy chętnie dzielą się relacjami ze swoich wakacji w social mediach. Jednak, jako osoby rozpoznawalne, muszą liczyć się z różnymi komentarzami dotyczącymi ich osoby. Marta Wierzbicka ostatnio zmierzyła się z krytyką jej szczupłej sylwetki. Jak zareagowała?

 • Gwiazdy cieszą się latem. Pokazały za dużo?

  ...pierwsze dziecko. Gwiazda szybko wróciła do formy i dziś znowu zachwyca urodą oraz figurą. Nic dziwnego, że chętnie pokazuje swoje zdjęcia w bikini.  Obecnie spędza wakacje w Hiszpanii. Na jej profilu nie mogło zabraknąć zdjęć w stroju kąpielowym. Trudno uwierzyć, że skończyła w tym roku 44 lata. Nie od dzisiaj wiadomo, że Anna Wendzikowska nie wstydzi się swojego ciała. Gwiazda TVN chętnie...

Zdjęcia na temat: wendzikowska anna bikini
Wideo na temat: wendzikowska anna bikini
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.