• Informacje na temat:

  wentworth miller aktor

Artykuły na temat: wentworth miller aktor
 • "Skazany na śmierć": Wentworth Miller kończy 45 lat!

  Wentworth Miller, który zasłynął wcielając się w Michaela Scofielda w serialu "Prison Break", świętuje dziś 45. urodziny. Aktor przyszedł na świat 2 czerwca 1972 roku w Chipping Norton w Anglii.

 • PKO Off Camera: Gwiazdy pod Wawelem

  Aktorzy Claudia Cardinale, Stellan Skarsgard, Gabriel Byrne i znany z serialu "Skazany na śmierć" Wentworth Miller będą wśród gości festiwalu PKO Off Camera, który w piątek zacznie się w Krakowie. Nagroda dla najlepszego filmu w konkursie głównym to 100 tys. dolarów.

 • "Skazany na śmierć": Wentworth Miller szczerze o sobie

  Wentworth Miller jeszcze nigdy nie był tak szczery. I to nie w ekskluzywnym wywiadzie w magazynie, a na swoim Facebooku.

 • "Loft": Pozamałżeńskie romanse, ukryte fantazje i krwawa zbrodnia

  Pięciu żonatych mężczyzn potajemnie wynajmuje penthouse, w którym mogą swobodnie wdawać się w pozamałżeńskie romanse i spełniać ukryte fantazje. Seksualna idylla kończy się, gdy jeden z nich znajduje w apartamencie zwłoki brutalnie zamordowanej kobiety. Oto punkt wyjścia filmu "Loft", który 20 lutego wchodzi na ekrany polskich kin.

 • "Skazany na śmierć": Wentworth Miller zmienił priorytety

  Aktor, pisarz i producent. Wkrótce też reżyser? W rozmowie z nami artysta szczerze odpowiada na wszystkie, nawet te niewygodne, pytania.

 • Laureaci 8. PKO OFF CAMERA

  "Ixcanul" Jayro Bustamante z Krakowską Nagrodą Filmową, "Body/Ciało" Małgorzaty Szumowskiej numerem jeden w Konkursie Polskich filmów Fabularnych - tak kończy się 8. PKO OFF CAMERA. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się w sobotę, 9 maja wieczorem, w Krakowie.

 • Wentworth Miller chciał popełnić samobójstwo!

  Niedawno Wentworth Miller (41 l.) zaskoczył swoim wyznaniem, że jest gejem. Dla fanek aktora na całym świecie był to prawdziwy szok. Gwiazdor ujawnił swój homoseksualizm, aby zwrócić uwagę opinii publicznej na narastającą dyskryminację gejów i lesbijek w Rosji. Z tego powodu odmówił swojego udziału w festiwalu filmowym w Sankt Petersburgu. W ostatnim wywiadzie aktor, który latami ukrywał swoją...

 • Zastąpi chorego na raka aktora

  Stacja Starz oficjalnie potwierdziła, że znalazła aktora, który wcieli się w Spartakusa, w zastępstwie chorego na raka Andy'ego Whitfielda.

 • Wentworth Miller przyznał się, że jest gejem

  Choć wcześniej Wentworth Miller (41 l.) wielokrotnie zaprzeczał, że jest homoseksualistą, w końcu zdecydował się na coming out.

 • Zdradził zakończenie serialu

  Nadszedł czas zemsty Michaela Scofielda na wszechpotężnej Firmie. Dla 150-osobowej ekipy "Skazanego na śmierć" oznaczało to koniec czteroletniej przygody z seriale m. Oprócz smutku pojawiły się też łzy radości, gdy na plan wróciła Sarah Wayne Callies.

Zdjęcia na temat: wentworth miller aktor
Wideo na temat: wentworth miller aktor
 • Millerowie

  Film przedstawia historię handlarza marihuany, który postanawia wycofać się z interesu. Zanim jednak zakończy swoją przestępczą działalność musi wykonać swoje ostatnie duże zlecenie. Udając ojca rodziny wyjeżdżającego na wycieczkę ma za zadanie przemycić 600 kilogramów "towaru"!

 • Resident Evil: Afterlife

  Alice /Milla Jovovich/ szuka ocalałych, którzy nie zostali zarażeni wirusem. Walka z korporacją Umbrella wkracza na nowa drogę, gdy z pomocą przychodzi dawny znajomy. Bohaterowie przenoszą się do L.A; gdzie ma być już bezpiecznie. Niestety tak nie jest-miasto jest zupełnie opanowane przez zombie. Alice i jej towarzysze wpadają w pułapkę.

 • Resident Evil: Afterlife

  Alice /Milla Jovovich/ szuka ocalałych, którzy nie zostali zarażeni wirusem. Walka z korporacją Umbrella wkracza na nowa drogę, gdy z pomocą przychodzi dawny znajomy. Bohaterowie przenoszą się do L.A; gdzie ma być już bezpiecznie. Niestety tak nie jest-miasto jest zupełnie opanowane przez zombie. Alice i jej towarzysze wpadają w pułapkę.

Dyskusje na temat: wentworth miller aktor
 • Re: Wentworth Miller: W latach 2005-2006 nal...

  bo się zwymiotuję ten aktor już wylatuje z moimi płytami na których jest i nawet nie ogądam kolejnych filmów z pedałem.kobieta ma rodzić a facet zapładniać.nie róbcie kolizji w systemie zboki. nie jestem kościelny ale nie widzę jak facet faceta zapycha .to chyba kino akcji dla nie zaspokojonych.nie uważam tranzystorów i zboków do psychiatryka z nimi.jak taki jest świat to chyba zaraz zerżne