• Informacje na temat:

  wentworth miller teraz

Artykuły na temat: wentworth miller teraz
 • "Skazany na śmierć": Wentworth Miller szczerze o sobie

  Wentworth Miller jeszcze nigdy nie był tak szczery. I to nie w ekskluzywnym wywiadzie w magazynie, a na swoim Facebooku.

 • "Skazany..." zagra gliniarza

  Wentworth Miller zamieni swoją więzienną celę na komisariat policji - ma zagrać policjanta w jednym z odcinków "Prawa i bezprawia".

 • "Skazany na śmierć": Wentworth Miller zmienił priorytety

  ...minutę wykorzystuję na spacery i poznawanie zakątków Krakowa. To naprawdę piękne miasto! To teraz o pracy. Czy podejrzewałeś, że "Skazany na śmierć" okaże się takim hitem? - Absolutnie nie. Kręcąc(...) charakter! Przez cztery lata grałem krystaliczną postać. I to było fajne, ale teraz mam frajdę z grania złego. Poza tym Cold ma poczucie humoru. Nie muszę cały czas być poważny! Wolisz grać pozytywne...

 • Gwiazdy jednego serialu?

  Mija rok od zakończenia produkcji "Skazanego na śmierć" i obietnic aktorów, że udowodnią, iż nie są tylko gwiazdami jednego serialu. Udało się to jedynie Williamowi Fitchnerowi. A inni? Miller walczy z nadwagą, Purcell zaniedbuje swoje dzieci, a Nolasco imprezuje z Paris Hilton.

 • "Skazany na śmierć": Wentworth Miller żył mitem

  Od zakończenia "Skazanego na śmierć" Wentworth Miller rzadko pojawia się na ekranie. Rok temu zrobiło się o nim głośno za sprawą wyznania, że jest gejem. Były idol ekranu zdradza, co dziś porabia.

 • Gore Verbinski ofiarą kryzysu

  Najnowszy projekt Gore'a Verbinskiego "BioShock" padł ofiarą globalnego kryzysu ekonomicznego. Producenci filmu wstrzymali jego finansowanie ze względu na zbyt wysokie koszty realizacji projektu.

 • Wentworth Miller chciał popełnić samobójstwo!

  Niedawno Wentworth Miller (41 l.) zaskoczył swoim wyznaniem, że jest gejem. Dla fanek aktora na całym świecie był to prawdziwy szok. Gwiazdor ujawnił swój homoseksualizm, aby zwrócić uwagę opinii(...) i dom będzie pusty. Połknąłem całe opakowanie pigułek. Spałem przez niemal dwa dni. W poniedziałek rano jechałem do szkoły i udawałem, że nic się nie stało" - wyjawił Miller. Niestety, nie była to...

 • "Skazany na śmierć" x 3

  3 kwietnia do naszych sklepów trafi DVD z pierwszymi czterema odcinkami bijącego rekordy popularności serial u "Skazany na śmierć" .

 • Ucieczka z szufladki

  Mija rok od zakończenia produkcji "Skazanego na śmierć" i obietnic aktorów, że udowodnią, iż nie są tylko gwiazdami jednego serialu. Udało się to jedynie Williamowi Fitchnerowi. A inni? Miller walczy z nadwagą, Purcell zaniedbuje swoje dzieci, a Nolasco imprezuje z Paris Hilton.

 • Nowy film twórcy "Amelii"

  "Delicatessen", "Miasto zaginionych dzieci","Amelia" - między innymi tymi filmami Jean-Pierre Jeunet zapewnił już sobie godne miejsce w historii kina. Dzisiaj wchodzi na ekrany nowy film francuskiego reżysera - "Bazyl. Człowiek z kulą w głowie".

Dyskusje na temat: wentworth miller teraz