• Informacje na temat:

  weronika i matylda potockie

Artykuły na temat: weronika i matylda potockie
 • Małgorzata Potocka poprowadziła córkę do ołtarza!

  ...prawie 20 lat. Dlatego w czasie tak ważnej ceremonii aktorka godnie go zastąpiła. Weronika już raz była mężatką. W 2014 roku w świeckim ceremoniale poślubiła Amerykanina, ale ponad rok temu rozwiedli się. Teraz zięciem Małgorzaty Potockiej  został Latynos o imieniu Víctor, który na ceremonię w polskim kościele przyjechał z Weroniką z USA do Warszawy. Małgorzata Potocka nie kryła łez radości...

 • Potocka w "Barwach szczęścia"

  Kochać, wybaczać, przeganiać złe myśli... i ćwiczyć jogę - to jej przepis na życie. Już wkrótce do obsady "Barw szczęścia" dołączy Małgorzata Potocka. Popularna artystka zagra w serial u Jolę, żonę Zenka.

 • Lekarze i policjanci, przybyli na miejsce zdarzenia, nie wierzyli, że ocalała - uderzenie było tak silne, że samochód nadaje się do kasacji. - Jechałam bezpiecznie, nagle jakieś auto wyskoczyło z bocznej drogi i nic nie mogłam zrobić - opowiada "Rewii". - Mimo ostrego hamowania, wbiłam się w nie. To, że ja i tamten kierowca żyjemy, uważam za cud. Natychmiast przyjechała moja córka Matylda (37

 • Małgorzata Potocka: Seks i joga

  Aktorka, scenarzystka, reżyserka i producentka. Mimo trudnych życiowych doświadczeń jest wiecznie pogodna i uśmiechnięta. - Moje sekrety dobrego wyglądu? Seks i joga - zdradza Małgorzata Potocka.

 • Małgorzata Potocka: Szalony studencki romans

  Dzięki swojemu ojcu, Ryszardowi Potockiemu, scenografowi filmowemu, Małgorzata Potocka dorastała w otwartym, pełnym niezwykłych ludzi domu. Wychowując się w świecie aktorów dojrzewała znacznie(...), Józef Robakowski. Imponował jej ogromną wiedzą, był jej mentorem. Wzięli ślub i urodziła im się córka Matylda. Pięć lat później Małgorzata poznała miłość swojego życia - muzyka Grzegorza Ciechowskiego...

 • Epizody Weroniki Rosati

  Co prawda Weronika Rosati ma już na filmograficznym koncie ekranowe epizody u boku hollywoodzkich gwiazd: Michaela Madsena i Sharon Stone, jednak wystarczy pobieżny rzut oka na jej dotychczasowe aktorskie dokonania, by obnażyć całkowity brak kinowego doświadczenia wschodzącej gwiazdy polskiego kina.

 • Małgorzata Potocka ma powody do zmartwienia. Jej córka przeżywa trudne chwile

  Małgorzata Potocka (65 l.) marzyła o tym, by Weronika spotkała mężczyznę, z którym będzie na dobre i złe do końca swych dni. Niestety, jej nadzieje okazały się płonne.

 • Sławne matki sławnych dzieci

  Angelina Jolie, Madonna, Martyna Wojciechowska, Patrycja Markowska, Teresa Rosati - co łączy te panie? Wszystkie są... matkami. Nie wiadomo, czy to wpływ genów czy środowiska, ale wśród gwiazd ekranu czy estrady wyjątkowo często talent przechodzi z matki na syna lub córkę.

 • Małgorzata Potocka: Córki już mnie utrzymują!

  ...opiekują! Matylda właściwie mnie utrzymuje, zdejmuje mi z głowy wszystkie kłopoty. Weronika ze Stanów Zjednoczonych przysyła mi wszystkie moje ulubione suplementy i wesołe ubrania. Chyba trochę za wcześnie(...) pustką. To dzięki nim dzisiaj istnieję. Cztery lata temu Matylda została mamą. Jak sobie radzi z wychowaniem synka?  - Ona zawsze była cygańskim dzieckiem, otrzymała dużą dawkę miłości i uwielbienia...

 • Ewa Sałacka: Wspomnienia o aktorce

  23 lipca 2014 roku mija 8 lat od dnia, w którym zmarła Ewa Sałacka. Przyczyną jej nagłej śmierci było uduszenie po użądleniu osy, która przypadkowo wpadła do gardła aktorki. Natychmiast udzielona pomoc, nie uratowała jej życia. Miała 49 lat.