• Informacje na temat:

  weronika książkiewicz 2012

Artykuły na temat: weronika książkiewicz 2012
 • Piękne aktorki na muzycznej gali

  Weronika Książkiewicz, czyli Julia Podhorecka z "Rezydencji", Agnieszka Włodarczyk, czyli Anna z "Pierwszej miłości", i Joanna Liszowska, czyli Anita Wrzos z "Na Wspólnej", uświetniły swoją obecnością czwartkową galę Viva Comet 2012. Gwiazdy znane z seriali wręczały nagrody najlepszym piosenkarkom, piosenkarzom i zespołom!

 • "Single i remiksy" w Londynie

  Spektakl "Single i remiksy", w którym występują m.in. Weronika Książkiewicz i Anna Mucha, zaprezentowany zostanie gościnnie w Londynie!

 • Julia Kamińska ma dzisiaj 25. urodziny

  Julia Kamińska, czyli niezapomniana Ula Cieplak z "BrzydUli" i Natasza Sznajder z "Reguł gry", kończy dziś, 13 listopada 2012 roku, 25 lat!

 • Viva Comet: Doda w lektyce

  W czwartek (23 lutego) wieczorem Viva Polska po raz piąty przyznała nagrody Viva Comet 2012. Fani muzyki mogli zobaczyć całą galaktykę polskich gwiazd, zarówno na czerwonym dywanie, jak i na scenie Warszawskiego Centrum EXPO XXI. Zwycięzcami okazali się Ewa Farna, Video i Wojtek Łuszczykiewicz, Edyta Górniak, Doda, Sylwia Grzeszczak oraz Honorata Skarbek "Honey".

 • ​"Piąty stadion" wraca na antenę

  ...lipca 2012. Akcja serialu rozgrywała się w pubie o nazwie Piąty Stadion, a jego bohaterami byli kibice, którzy w humorystyczny sposób komentowali bieżące wydarzenia związane z Euro 2012, rozmawiali o meczach i zawodnikach, a także o wszystkich nurtujących ich problemach dnia codziennego. W rolach głównych, obok Piotra Adamczyka i Tomasza Karolaka, w serialu występowali m.in. Weronika...

 • Mlynkova śpiewa do filmu. W duecie

  Duet Halina Mlynkova i Krzysztof Kiljański zaśpiewał piosenkę promującą nową komedię kryminalno-miłosną Sławomira Kryńskiego "Podejrzani zakochani", któa trafi na ekrany kin 25 stycznia.

 • Gwiazdy na pokazie kolekcji Joanny Klimas

  ...- aktorki znane z doskonałego gustu i należące do grona najlepiej ubranych Polek. Na widowni zasiadły też m.in. Weronika Książkiewicz, czyli Julia Podhorecka z "Rezydencji", Marta Dąbrowska, czyli Jola(...)Joanna Klimas, projektantka, która od 15 lat z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku mody, zaprezentowała w środę wieczorem swoją najnowszą kolekcję - propozycje dla pań na jesień i zimę 2012/2013

 • Joanna Liszowska wraca

  Po urlopie macierzyńskim Joanna Liszowska wraca na deski Teatru 6. Piętro. Od wrześnie aktorkę będzie można oglądać w spektaklu "Fredro Dla Dorosłych - Mężów i Żon".

 • Gwiazdy w serialu... sponsorowanym

  ...nie brakuje też pięknych kobiet. W żonę właściciela pubu wciela się Weronika Książkiewicz, czyli Patrycja Szostek z "Linii życia", a barmankę gra Monika Krzywkowska, czyli Teresa Jankowska z "Samego życia". "Piąty stadion" to serial promujący piwo Tyskie i zbliżające się wielkimi krokami mistrzostwa Euro 2012. Emitowany jest każdego dnia o różnych porach w TVP 1, TVP 2 i TVP Info. Ostatni, 65

 • "Podejrzani zakochani": Zapomnij o śmiechu!

  Sławomir Kryński powraca! Rzecz jasna w komedii. Tym razem nie ma już mowy o kotkach i innych zwierzakach. Sceny u ginekologa też widz nie uświadczy, ale kilka innych absurdów na pewno go przestraszy. Cycki jako stały punkt programu są - bez obaw.

Zdjęcia na temat: weronika książkiewicz 2012
 • Gwiazdy na gali Kalendarz Dżentelmena 2012