• Informacje na temat:

  weronika książkiewicz co za nogi

Artykuły na temat: weronika książkiewicz co za nogi
 • Okrutna choroba zmieniła życie Weroniki Książkiewicz! Już nic nie jest jak dawniej!

  Dziś Weronika Książkiewicz (38 l.) wie, jak ważna w życiu jest rodzina i wiara. Kilka lat temu zachorowała na nowotwór, który wywrócił jej życie do góry nogami. Choroba sprawiła, że przewartościowała pewne sprawy i postanowiła na nowo ustalić priorytety.

 • Książkiewicz już po operacji

  Weronika Książkiewicz jest już po operacji na otwartym kręgosłupie - informuje "Fakt". Groźny uraz wykluczył aktorkę z udziału w "Tańcu z gwiazdami".

 • "Na dobre i na złe": Niebezpieczny poród Weroniki Książkiewicz!

  W 613. odcinku "Na dobre i na złe" Weronika Książkiewicz trafi do Leśnej Góry jako pacjentka.

 • "Tancerka dyskotekowa"

  - Rafał nazywa mnie "tancerka dyskotekową", bo ja tak mam, że tańczę całym ciałem.A tutaj ważna jest sylwetka, zwarcie, elegancja - a mnie troszkę roznosi na wszystkie strony. Rafał próbuje mnie więc opanować - Weronika Książkiewicz opowiedziała o emocjach związanych z przygotowaniami do występu w "Tańcu z gwiazdami".

 • Książkiewicz wraca do zdrowia

  Weronika w połowie marca w konstancińskim szpitalu przeszła poważną operację. "Lekarze zlikwidowali ucisk na rdzeń kręgowy i ustabilizowali kręgosłup gwiazdy. W tym celu użyli specjalnych tytanowych śrub. Wszystko się powiodło, a Weronika stanęła na nogi. Teraz powoli dochodzi do siebie" - czytamy w "Super Expressie". Książkiewicz liczy, że odzyska siły i wystąpi w finałowym odcinku "Tańca...

 • Polsat: Kammel zamiast Ibisza?

  I jak tu nie wierzyć telewizji, gdy jesienna oferta programowa pokrywa się aurą za oknem. W strugach deszczu i chłodnym powietrzu telewizja Polsat zdradziła tajemnice jesiennej ramówki.

 • Książkiewicz mogła stracić władzę w nogach

  Z powodu problemów zdrowotnych Weronika Książkiewicz musiała zrezygnować z udziału w "Tańcu z gwiazdami". Teraz opowiada w gazetach, jak dramatyczny był jej stan.

 • Czym Polsat zaskoczy jesienią?

  "Ludzie Chudego", "Szpilki na Giewoncie" i "Stand up. Zabij mnie śmiechem" to nowości, które na jesień przygotował Polsat.

 • Książkiewicz wychodzi za mąż

  Gdy okazało się, że Weronika Książkiewicz jest w ciąży, jej partner, 44-letni Krzysztof Latek podjął męską decyzję i oświadczył się aktorce. Ślub najprawdopodobniej odbędzie się jeszcze przed porodem.

 • Cichopek zaprosi cię na randkę

  W kalendarzu jeszcze zima, ale w telewizji już wiosna i czas premier. Przed nami seria spotkań ze starymi znajomymi z ulubionych seriali, ale i kilka nowalijek: randkowanie na ekranie, czyli "Gra wstępna" z Kasią Cichopek, to jedna z nich. Spodoba się, czy nie?

Dyskusje na temat: weronika książkiewicz co za nogi