• Informacje na temat:

  weronika książkiewicz galeria

Artykuły na temat: weronika książkiewicz galeria
 • "Galeria": Wojciech Medyński mistrzem improwizacji

  Co jest interesującego w roli Piotra Orczyńskiego z serialu "Galeria"? - Mój bohater ma za sobą kryminalną przeszłość. Myślę, że ciekawym aspektem jest to, że wykonał krok, aby wprowadzić zmiany(...). Opowiada o tym, ile naprawdę kosztuje niezależność finansowa, jak dużo trzeba oddać siebie, by robić karierę. Gram z Anią Muchą, Weroniką Książkiewicz i Lesławem Żurkiem. Wcielam się w rolę astmatycznego...

 • Wojciech Medyński w serialu "Galeria"

  Wojciech Medyński dołącza do obsady trzeciego sezonu popularnego serialu "Galeria" emitowanego w TVP1. Aktor zagra razem z Julią Pietruchą, Rafałem Ciszewskim, Markiem Kalitą, Beatą Kawką i Dariuszem Jakubowskim. Najnowsze odcinki z udziałem Wojciecha Medyńskiego zostaną wyemitowane już w styczniu.

 • Piękne aktorki na muzycznej gali

  Weronika Książkiewicz, czyli Julia Podhorecka z "Rezydencji", Agnieszka Włodarczyk, czyli Anna z "Pierwszej miłości", i Joanna Liszowska, czyli Anita Wrzos z "Na Wspólnej", uświetniły swoją obecnością czwartkową galę Viva Comet 2012. Gwiazdy znane z seriali wręczały nagrody najlepszym piosenkarkom, piosenkarzom i zespołom!

 • Gwiazdy świecą w Międzyzdrojach

  Od środy, 8 lipca, w Międzyzdrojach będzie można spotkać m.in. Andrzeja Grabowskiego, Lou Begę, Tomasza Karolaka, Rafał Bryndala, Weronikę Książkiewicz i wielu innych artystów. Wszystko dzięki Międzynarodowemu Festiwalowi Gwiazd, który zmieni nadmorski kurort w prawdziwą kuźnię artystyczną i miejsce spotkań.

 • Zastąpiła koleżankę

  Weronika Książkiewicz, czyli Agata z "Chichotu losu", dołączyła do obsady jednego z najpopularniejszych przedstawień, jakie oglądać można w warszawskich teatrach. W komedii "Fredro Dla Dorosłych Mężów i Żon" zastąpiła grającą dotąd Justysię Joannę Liszowską, czyli czyli Anitę Wrzos z "Na Wspólnej".

 • Liszowska w "Kobietach bez wstydu"

  W Krakowie rozpoczęły się zdjęcia do najnowszego filmu Witolda Orzechowskiego "Kobiety bez wstydu". W obrazie zagrają m.in. Joanna Liszowska, Weronika Książkiewicz, Michał Milowicz, Ewa Kasprzyk i Mariusz Szczygieł.

 • "zziajani": Znamy pełną obsadę nowego miniserialu TVP2

  Producentka Anna Jaroch-Okapiec przyznaje, że o rolę ciężarnej żony głównego bohatera "zziajanych" starało się kilka znanych i lubianych aktorek, a wybór tej jednej wcale nie był łatwy. Ostatecznie serialową partnerką Michała Czerneckiego została... Agnieszka Sienkiewicz, która brała udział w castingach obok  m. in. Weroniki Książkiewicz, Anny Muchy, Aleksandry Hamkało i Karoliny Gorczycy...

 • Nocne rozmowy z Różczką

  Znamy obsadę ciekawie zapowiadającej się komedii romantycznej przyszłego roku. Obok Magdaleny Różczki i Marcina Dobrocińskiego w "Rozmowach Nocą" występują również Weronika Książkiewicz, Roma Gąsiorowska, Hanna Śleszyńska, Joanna Żółkowska, Sambor Czarnota i Michał Piela. Film zobaczymy na dużym ekranie 15 lutego 2008 roku.

 • "Czas honoru. Powstanie" nagrodzony został Orłem 2015 dla najlepszego serialu!

  Żmuda Trzebiatowska, Olga Bołądź, Olga Frycz, Lidia Sadowa, Lilianna Głąbczyńska-Komorowska, Jowita Budnik, Kazimierz Kaczor, Gabriela Muskała, Grażyna Szapołowska, Tamara Arciuch i Weronika Książkiewicz...

 • Męskie kino? Bieber dla kobiet!

  Weekend pod znakiem męskiego kina? Zarówno "Sucker Punch" Zacka Snydera, jak i hiszpański thriller "Oczy Julii" nie przyciągną do kin kobiecej widowni. Również nowa komedia Ryszarda Zatorskiego "Los numeros" zawiera więcej kryminalnych niż romantycznych wątków. Paniom nie pozostaje więc nic innego, jak stanąć po bilet ze swymi pociechami i udać się na seans "Justin Bieber: Never Say Never 3D".

Zdjęcia na temat: weronika książkiewicz galeria