• Informacje na temat:

  weronika książkiewicz i kuba wesołowski

Artykuły na temat: weronika książkiewicz i kuba wesołowski
 • Książkiewicz wróciła do Wesołowskiego!

  Jak pamiętacie, jakiś czas temu Weronika Książkiewicz (27 l.) rzuciła Kubę Wesołowskiego (23 l.). Okazało się jednak, że tłumy wielbicieli nie rzuciły się od razu do jej stóp i aktorka postanowiła dać byłemu jeszcze jedną szansę.

 • Weronika Książkiewicz: Na huśtawce życia

  Po raz kolejny reżyser zobaczył w niej demona seksu. W najnowszej komedii "Disco polo" Macieja Bochniaka gra asystentkę szefa wszystkich szefów w branży disco polo (zabawny Tomasz Kot).

 • Książkiewicz o seksie

  ...27-letnia Weronika Książkiewicz daje nam delikatnie do zrozumienia, że lubi się od czasu do czasu zabawić.

 • Wesołowski bez Weroniki!

  Kuba Wesołowski i Weronika Książkiewicz nie są już parą - informuje 'Fakt".

 • Książkiewicz wróci do Wesołowskiego?

  Weronika Książkiewicz (30 l.) wygląda na kruchą kobietkę, ale jest twarda. Przestała się już martwić, bo czuje, że czeka ją jeszcze wiele dobrego.

 • Ale z niego podrywacz

  Kuba Wesołowski, znany z roli Igora w serial u "Na Wspólnej", ma nową dziewczynę. Jest nią Weronika Książkiewicz, która gra w serialu "Samo życie". Weronika zastąpiła u boku Kuby Anię Cywińską.

 • Wesołowski ma dziewczynę!

  Weronika Książkiewicz to już przeszłość. Kuba (23 l.) oficjalnie pokazuje się z nową ukochaną. Mamy nadzieję, że dziewczyna jest bardziej zrównoważona psychicznie od jego byłej.

 • Wesołowski nadal ją kocha?

  To miał być definitywny koniec ich związku... A jednak Kuba Wesołowski pojawił się w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie" aby wspierać Weronikę Książkiewicz... Czyżby młodzi dali sobie drugą szansę?

 • Wszystkie rzucają Wesołowskiego

  Kuba Wesołowski mimo młodego wieku (23 lata) otrzymał już w swoim życiu kilka czarnych polewek. Co takiego jest w tym chłopaku, że zostawiają go wszystkie dziewczyny, z którymi próbuje się związać?

 • Wesołowski się ustatkuje?

  Czy Weronice Książkiewicz, zdolnej młodej aktorce, którą ostatnio możemy oglądać w serial u "Prawo miasta", uda się zmienić zwyczaje Kuby Wesołowskiego (Igor z serialu "Na Wspólnej")? Wiele wskazuje na to, że tak.

Zdjęcia na temat: weronika książkiewicz i kuba wesołowski
Wideo na temat: weronika książkiewicz i kuba wesołowski
 • Weronika postanawia umrzeć

  Długo oczekiwana ekranizacja kultowej powieści Paula Coelho. Weronika jest młodą kobietą, która z pozoru wiedzie idealne życie. Jednak w jej własnych oczach wydaje się ono mdłe i dlatego, bez wyraźnego powodu, Weronika postanawia odebrać sobie życie. Kiedy odzyskuje przytomność w szpitalu psychiatrycznym, lekarze oznajmiają jej, że zostało jej zaledwie kilka dni życia. Paradoksalnie ta wiadomość budzi w niej głód poznania, emocje oraz wolę życia, jakich nigdy wcześniej nie doznała. Dzięki...

 • Podejrzani zakochani

  Nieśmiały Albert (Bartek Kasprzykowski) szuka miłości w internecie. Surfując w sieci, natrafia na równie spragnioną bliskości Barbarę (Sonia Bohosiewicz). Oboje przyjmują podobną strategię - ona podaje się za tajemniczą Simonę, on za przystojnego francuskiego amanta. Gdy wreszcie umawiają się na spotkanie w realu, kontynuują maskaradę, wysyłając na randkę atrakcyjnych zastępców (Weronika Książkiewicz, Rafał Królikowski). W efekcie wszyscy trafiają do hotelu, gdzie grasuje groteskowa szajka...

 • Los numeros

  "Los numeros" to historia, o tym, że los ma wykręcone poczucie humoru, a wielka wygrana na loterii może być początkiem równie wielkich kłopotów i ekscytujących przygód. Główne role w filmie grają Lesław Żurek, Tamara Arciuch, Weronika Książkiewicz oraz debiutująca na dużym ekranie Justyna Schneider. Ponadto w obsadzie filmu znaleźli się, Antoni Pawlicki, Marek Włodarczyk, Krzysztof Czeczot, Joanna Kulig oraz Jadwiga Basińska znana z kabaretu Mumio. Film realizowany był pod roboczym tytułem...