• Informacje na temat:

  weronika książkiewicz kiedyś i dziś

Artykuły na temat: weronika książkiewicz kiedyś i dziś
 • Weronika Książkiewicz: Miałam duże ego. Wychowano mnie na księżniczkę!

  Weronika Książkiewicz (35 l.), gwiazda nowego serialu "Na noże", wyznaje, że bliscy w dzieciństwie wmawiali jej, iż jest kimś lepszym, przez co w dorosłym życiu bardzo cierpiała. Dziś, gdy czyta o sobie w internecie "ruska wywłoka", nie czuje już gniewu.

 • ​"Na noże": Weronika Książkiewicz nauczyła się poskramiać emocje dzięki... kabale

  Weronika Książkiewicz, czyli Wiola Foryga z "Na noże", miała kiedyś poczucie, że nic od niej nie zależy. - Czułam się jak mucha w smole, byłam naprawdę męcząca - mówi i dodaje, że dopiero pod wpływem kabały zrozumiała, że to ona jest panią swego życia!

 • Weronika Książkiewicz stawia na religię: Jestem osobą bardzo wierząca

  Weronika Książkiewicz (32 l.) to kolejna celebrytka, która deklaruje swój bliski kontakt z Bogiem.

 • Przyznały się, że ich ciąże to wpadki!

  ...wpadka. Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, nie byłam zachwycona" - wyjawiła w wywiadzie aktorka. Trzeba mieć odwagę, by wypowiedzieć tak mocne słowa. Jak poczuje się Jaś, jeśli kiedyś to(...) chwilę. Aktorka bez oporów wyznała w programie Piotra Najsztuba, że zawiodły tabletki antykoncepcyjne. Dziś Anka musi dziękować koncernowi farmaceutycznemu, bo dzięki swojemu macierzyństwu całkiem nieźle...

 • To właśnie miłość?

  "Raj: miłość" - pierwsza część filmowej trylogii o cnotach Ulricha Seidla, romans science fiction "Odwróceni zakochani", komedia "Ted" o niezwykłym pluszowym misiu, nagradzany duński dramat "Misiaczek" oraz animacja "Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł" trafią w piątek, 7 września, do polskich kin.