• Informacje na temat:

  weronika ksiązkiewicz kręgosłup

Artykuły na temat: weronika ksiązkiewicz kręgosłup
 • Weronika Książkiewicz odsłoniła plecy. Nie zamierza tego ukrywać!

  Weronika Książkiewicz (37 l.) daje przykład, że nie należy mieć kompleksów. Zwłaszcza na punkcie tego, na co nie mamy większego wpływu. Aktorka miała poważne problemy z kręgosłupem i przeszła operację, po której pozostała jej dość widoczna blizna. Jednak Weronika wcale nie zamierza jej ukrywać, wręcz przeciwnie. Ostatnio pojawiła się na premierze filmowej w sukience z odkrytymi plecami.

 • Książkiewicz ma chory kręgosłup?

  Tabloidy zastąpią polską służbę zdrowia? "Fakt" doniósł dzisiaj, że wie, co dolega Weronice Książkiewicz. Jak się okazuje, jeszcze przed samą zainteresowaną i lekarzami.

 • Weronika Książkiewicz po ciężkiej chorobie nawróciła się

  Tutaj, na ziemi, jesteśmy w drodze. Stwórca daje nam możliwości, abyśmy rozwinęli duszę, czegoś się nauczyli - powiedziała ostatnio Weronika Książkiewicz (35 l.). Takie wyznanie może zaskakiwać, bo aktorka nie kojarzy się z przywiązaniem do tradycyjnych wartości i spraw duchowych. Raczej sprawiała wrażenie osoby, która umie cieszyć się życiem "tu i teraz".

 • Książkiewicz zostanie mamą

  Przeżyła ciężkie chwile, przeszła poważną operację kręgosłupa. Dziś szczęście się do niej uśmiecha. Weronika Książkiewicz spodziewa się dziecka.

 • Weronika Książkiewicz zaręczona?

  ..., że związek pary się nie rozpadł. Ich uczucie umocniło się, gdy Weronika wylądowała w szpitalu z poważnym schorzeniem kręgosłupa. Przeszła ryzykowną operację. W trudnych chwilach był przy niej(...) Weronika nosi już pierścionek zaręczynowy?

 • Książkiewicz już po operacji

  Weronika Książkiewicz jest już po operacji na otwartym kręgosłupie - informuje "Fakt". Groźny uraz wykluczył aktorkę z udziału w "Tańcu z gwiazdami".

 • Książkiewicz groził paraliż

  Nowotwór kręgosłupa, który wykryto u Weroniki Książkiewicz , mógł spowodować u aktorki zaburzenie czucia i porażenie kończyn.

 • Wróciła w wielkim stylu

  Po urodzeniu synka i rozstaniu z jego ojcem Weronika Książkiewicz zaszyła się w rodzinnym Poznaniu. To mógł być koniec jej kariery. Ale ona... rozkwita!

 • Książkiewicz trafiła do szpitala

  Weronika Książkiewicz w poniedziałek (21 listopada) zgłosiła się do jednego z poznańskich szpitali. Powodem był podobno stres.

 • Rozpoczyna się taneczna walka!

  W dziewiątej serii "Tańca z gwiazdami" miało być mniej par. Po pierwszym odcinku okazało się, że będzie jeszcze mniej. W niedzielę, 15 marca zobaczymy 11 gwiazd, które zaprezentują się w rumbie i quickstepie.

Zdjęcia na temat: weronika ksiązkiewicz kręgosłup
Wideo na temat: weronika ksiązkiewicz kręgosłup
 • Weronika postanawia umrzeć

  Długo oczekiwana ekranizacja kultowej powieści Paula Coelho. Weronika jest młodą kobietą, która z pozoru wiedzie idealne życie. Jednak w jej własnych oczach wydaje się ono mdłe i dlatego, bez wyraźnego powodu, Weronika postanawia odebrać sobie życie. Kiedy odzyskuje przytomność w szpitalu psychiatrycznym, lekarze oznajmiają jej, że zostało jej zaledwie kilka dni życia. Paradoksalnie ta wiadomość budzi w niej głód poznania, emocje oraz wolę życia, jakich nigdy wcześniej nie doznała. Dzięki...

 • Podejrzani zakochani

  Nieśmiały Albert (Bartek Kasprzykowski) szuka miłości w internecie. Surfując w sieci, natrafia na równie spragnioną bliskości Barbarę (Sonia Bohosiewicz). Oboje przyjmują podobną strategię - ona podaje się za tajemniczą Simonę, on za przystojnego francuskiego amanta. Gdy wreszcie umawiają się na spotkanie w realu, kontynuują maskaradę, wysyłając na randkę atrakcyjnych zastępców (Weronika Książkiewicz, Rafał Królikowski). W efekcie wszyscy trafiają do hotelu, gdzie grasuje groteskowa szajka...

 • Los numeros

  "Los numeros" to historia, o tym, że los ma wykręcone poczucie humoru, a wielka wygrana na loterii może być początkiem równie wielkich kłopotów i ekscytujących przygód. Główne role w filmie grają Lesław Żurek, Tamara Arciuch, Weronika Książkiewicz oraz debiutująca na dużym ekranie Justyna Schneider. Ponadto w obsadzie filmu znaleźli się, Antoni Pawlicki, Marek Włodarczyk, Krzysztof Czeczot, Joanna Kulig oraz Jadwiga Basińska znana z kabaretu Mumio. Film realizowany był pod roboczym tytułem...