• Informacje na temat:

  weronika marczuk na ukrainie

Artykuły na temat: weronika marczuk na ukrainie
 • To już oficjalne: Weronika Marczuk kandyduje do europarlamentu!

  Weronika Marczuk przerzuciła się właśnie z celebryckich salonów na te... polityczne. Zrobi karierę?

 • Marczuk-Pazura wróci na Ukrainę?

  Weronika Marczuk-Pazura powoli traci dorobek całego życia. Niewykluczone, że pozostanie jej tylko powrót do ojczyzny...

 • Marczuk: Po co wraca do show-biznesu?

  Co Panią skłoniło do wzięcia udziału w "TzG"? Weronika Marczuk: - Nadszedł moment, w którym postanowiłam zrobić coś dla siebie. I nie do końca "na poważnie". Chciałam przeżyć przygodę i zmierzyć(...), cała rodzina śpiewa, co na Ukrainie jest typowe, a ja będąc dzieckiem często brałam udział w różnych amatorskich konkursach tańca i śpiewu. Serce więc do tańca mam. Podobno między Panią a partnerem...

 • Szczegóły "romansu" Marczuk-Pazury z agentem CBA

  Znajomość Weroniki Marczuk-Pazury ze słynnym już agentem Tomkiem trwała prawie dwa lata. Szybko zdobył jej zaufanie - wybrali się nawet razem na Ukrainę.

 • Kryzys w związku Marczuk-Pazury?

  Jak dowiedział się magazyn "Na żywo", w związku Marczuk-Pazury i perkusisty od dawna się nie układa. Problemy zaczęły się jeszcze zanim wyszła na jaw afera łapówkarska i bliska relacja celebrytki(...) rodziny?" - czytamy w tygodniku. Weronika w programie "Teraz My" na pytanie, czy agent ją uwiódł, odpowiedziała: "To bolesny temat". Dodała jednak po namyśle, że oparła się jego urokowi. "Powiedzieć, że...

 • ...ugrupowanie, które bym poparł, jeśli w najbliższych wyborach wystartuje do parlamentu. PiS nie jest jedyną alternatywą, jeżeli chodzi o prawicę" - mówi. Weronika Marczuk, prawnik i była żona(...) liczyć na wsparcie Leszka Millera, który uważa, że Weronika nie tylko świetnie skupia na sobie uwagę i dobrze wygląda, ale i wspaniale wykonuje misję ambasadora Polski na Ukrainie. Na krakowskiej...

 • Weronika Marczuk produkuje dokument o Ukrainie

  Weronika Marczuk jest współproducentką filmu, który ma pokazywać sytuację na Ukrainie w obliczu konfliktu z Rosją. Producentka jest prezesem Towarzystwa Przyjaciół Ukrainy i jak podkreśla, ten kraj jest szczególnie bliski jej sercu, bo tam wychowywała się i dorastała.

 • Marczuk: Mam serce do tańca

  Niesłuszne oskarżenie o płatną protekcję wywróciło jej życie do góry nogami. Jak odbudowuje swoją pozycję? Dlaczego zgodziła się wystąpić w "Tańcu z gwiazdami"?

 • Marczuk: Mam serce do tańca

  Wcześniej oceniała innych, teraz sama zatańczy przed jury. Weronika Marczuk, była jurorka programu "You Can Dance - Po Prostu Tańcz", w trzynastej edycji "Tańca z gwiazdami" wystąpi u boku Jana Klimenta.

 • Jej recepta na kataklizmy

  Weronika Marczuk-Pazura przyznała, że pragnie w końcu zbudować normalną rodzinę. Po rozwodzie z Cezarym Pazurą znalazła nową miłość.