• Informacje na temat:

  weronika rosati 2004

Artykuły na temat: weronika rosati 2004
 • Rosati została dziennikarką!

  Weronika Rosati debiutuje w roli dziennikarki - aktorka na łamach jednego z portali o tematyce filmowej opowie o swoich fascynacjach ikonami światowego kina.

 • Tym żyliśmy w 2014 roku!

  ...się już za kilka miesięcy w 2015 roku. 21 maja Weronika Rosati i Piotr Adamczyk po raz pierwszy pokazali się razem publicznie. Fotografowie od razu zauważyli na palcu aktorki nowy pierścionek(...) zamknięcia numeru pojawiło się ich co najmniej 25!) ujawniają, że do skandalicznych czynów dochodziło w latach 1965-2004. Po wielu tygodniach Cosby przerwał milczenie udzielając wywiadu "New York Post...

 • Schejbal wraca na ekrany

  ...dobiegł końca, a sprawcą tego jest TVN. Już kilka miesięcy temu Magdalena Schejbal zagrała w jednym z odcinków "Prawa Agaty", a później pokonała w castingu Weronikę Rosati i dostała rolę Zuzy w "Przepisie(...) się w niej także Jan Wieczorkowski, którego oglądamy w "Czasie honoru" i "Na dobre i na złe" (nowe odcinki tych seriali jesienią w TVP2). Magdalena Schejbal cieszy się popularnością od 2004 roku...

 • Nie ma żadnych granic

  ...czegoś nie mogę napisać, bo się nie da, to wtedy to trzeba nakręcić. I odwrotnie. W 2004 roku powiedział Pan w wywiadzie: "To jest wspaniały kraj, tylko jest źle rządzony. Kiedyś myślałem, że to Buzek był(...) Pan kolorowe czasopisma? Andrzej Żuławski: Tylko gdy mi mówią, że coś jest o mnie. Wie Pan więc, że teraz piszą o Pana romansie z Weroniką Rosati... Andrzej Żuławski: Podobno buchnęła jakaś...

 • Za słabe na Hollywood

  Alicja Bachleda-Curuś, Iza Miko, Weronika Rosati, a w przeszłości m.in. Izabella Scorupco czy Katarzyna Figura - wszystkie one próbowały lub wciąż starają się zaistnieć na planach filmowych w Los Angeles czy Nowym Jorku.

 • Żebrowski z Kożuchowską

  Magdalena Piekorz, nagrodzona za swój debiut "Pręgi" w 2004 roku m.in. Złotymi Lwami w Gdyni, rozpoczęła pod Warszawą realizację nowego filmu na podstawie scenariusza Wojciecha Kuczoka.

 • Żmuda Trzebiatowska najpiękniejsza

  Marta Żmuda Trzebiatowska i Sebastian Karpiel-Bułecka zostali laureatami siódmej edycji plebiscytu "Viva! Najpiękniejsi". Zwycięzców wybrali czytelnicy magazynu "Viva!".

 • Orły 2013: Nominacje ogłoszone!

  "Jesteś bogiem", "Obława" i "Pokłosie" będą walczyły o Orła w kategorii "najlepszy film". W czwartek, 7 lutego, w Pałacu Prymasowskim w Warszawie zostały ogłoszone nominacje do Polskich Nagród Filmowych Orły 2013, dorocznych nagród Polskiej Akademii Filmowej, odpowiednika francuskich Cezarów, czeskich Lwów czy hiszpańskich Goi.

 • Orły: "Obława" najlepszym filmem

  "Obława" w reż. Marcina Krzyształowicza zdobyła filmowego Orła 2013 jako najlepszy polski film. Roman Polański, jako twórca "Rzezi", został uhonorowany w kategorii najlepszy reżyser. Gala wręczenia nagród odbyła się w poniedziałek w Warszawie.

 • Koniec kary Schejbal?

  Magda Schejbal dołączy do obsady jednego z najpopularniejszych polskich seriali - "Przepisu na życie". Jako wpływowa bizneswoman napsuje Ance krwi!

Wideo na temat: weronika rosati 2004
 • Weronika postanawia umrzeć

  Długo oczekiwana ekranizacja kultowej powieści Paula Coelho. Weronika jest młodą kobietą, która z pozoru wiedzie idealne życie. Jednak w jej własnych oczach wydaje się ono mdłe i dlatego, bez wyraźnego powodu, Weronika postanawia odebrać sobie życie. Kiedy odzyskuje przytomność w szpitalu psychiatrycznym, lekarze oznajmiają jej, że zostało jej zaledwie kilka dni życia. Paradoksalnie ta wiadomość budzi w niej głód poznania, emocje oraz wolę życia, jakich nigdy wcześniej nie doznała. Dzięki...

 • Luck, Sezon 1 (3 DVD)

  "Luck" to najnowszy serial stworzony przez Davida Milcha, autora doskonałego "Deadwood" i kultowych "Nowojorskich gliniarzy". W wyprodukowanym przez telewizję HBO cyklu wystąpili: Dustin Hoffman, Nick Nolte oraz Weronika Rosati. "Luck" przenosi widzów za kulisy wyścigów konnych, do świata, w którym wielkie pieniądze, hazard i brutalna rywalizacja są codziennością. Chester "Ace" Bernstein (Dustin Hoffman) po trzech latach spędzonych w więzieniu właśnie wyszedł na wolność. Chester jest już...

 • Bitwa roku

  Były trener koszykówki otrzymuje nowe zadanie. Ma przygotować drużynę breakdancerów na mistrzostwa świata we Francji. Początkowo surowy trener nie dogaduje się z niepokornymi tancerzami, którzy przekonani są, że nikt ich nie rozumie.