• Informacje na temat:

  weronika rosati caluje

Artykuły na temat: weronika rosati caluje
 • Miłosna zasadzka!

  ...  Maria zastawia zasadzkę na Tomasza Maria (Weronika Rosati) wynajmuje na kilka godzin mieszkanie. Dzwoni do Tomasza (Filip Bobek). Próbuje go ściągnąć podstępem - twierdzi, że znalazła dla siebie świetne mieszkanie do wynajęcia. Chciałaby poradzić się konsjerża. Tomasz specjalnie urywa się z konferencji dla konsjerżów. Chce pomóc Marii. Im szybciej dziewczyna wyprowadzi się z Hotelu...

 • "Celebrity Splash!", czyli gwiazdy skaczą do wody

  Polsat przygotowuje nowy program z udziałem rodzimych gwiazd. "Celebrity Splash!" polega na tym, że popularne osoby skaczą do wody, a ich popisy oceniają znani jurorzy. Show zadebiutuje na antenie już wiosną.

 • Kolejne wesele w Hotelu 52

  Maria (Weronika Rosati) nie daje za wygraną. Ciągle wysyła do Tomka (Filip Bobek) SMS-y, w których przeprasza za swoje zachowanie i prosi o spotkanie. Konsjerż jest zmęczony całą sytuacją. Zauważa to(...) - postanawia poprosić Marię (Weronika Rosati), aby opuściła hotelową rezerwę. Tomasz chłodno komunikuje Marii, że musi opuścić Hotel 52. Maria jest w szoku. Wzrok Tomasza pada na stolik, na którym...

 • Specjalność Weroniki Rosati

  Weronika Rosati postanowiła przerwać milczenie i udzieliła szczerego wywiadu prasie.

 • "Szaleństwo" Weroniki Rosati

  Weronika Rosati bardziej niż ze swoich ról w filmach, znana jest z romansów z mężczyznami dużo od niej starszymi. Niedawno ponownie pojawiły się doniesienia o jej związku z 68-letnim reżyserem Andrzejem Żuławskim.

 • Górniak rozbiera Rosati

  W "Rankingu gwiazd" robi się coraz goręcej. Panie po wypijanych napojach stają się bardziej śmiałe. Ostatnio Edyta Górniak zaczęła całować i rozbierać Weronikę Rosati.

 • Nadużył zaufania Rosati

  Weronika Rosati (24 l.) oburzona publikacjami na temat swego rzekomego, burzliwego związku z reżyserem Andrzejem Żuławskim (68 l.), postanowiła przystąpić do ataku.

 • Kiedy kobieta całuje kobietę

  "Weronika Rosati całuje się z dziewczyną" - krzyczały nagłówki plotkarskich portali, odnosząc się do występu aktorki w teledysku do piosenki "Woman's work" Pati Sokół. Mimo że to najgłośniejszy lesbijski pocałunek sezonu, w najnowszej historii popkultury bez trudu znajdziemy "skandaliki" o większej sile rażenia.

 • Górniak znów szokuje!

  W telewizyjnym programie "Ranking gwiazd" znów było gorąco. Tym razem Edyta Górniak zaczęła obsypywać pocałunkami Weronikę Rosati.

 • Maciej Stuhr obejmuje Pati Sokół

  Ekscentryczna i odważna wokalistka nie spodobała się jurorom "X Factor", ale ciągle próbuje udowodnić, że nie mieli racji, wyrzucając ją z programu. Pati Sokół prezentuje swój nowy teledysk, z gościnnym udziałem Macieja Stuhra.