• Informacje na temat:

  weronika rosati i amerykański aktor

Artykuły na temat: weronika rosati i amerykański aktor
 • Weronika Rosati dostała cenną radę dotyczącą Roberta Śmigielskiego. Posłucha jej?

  Dzięki wspólnemu wyjazdowi i przyjaźni z Małgosią Kożuchowską (48 l.) Weronika Rosati (35 l.) ponownie odzyskała wiarę i chęć do życia. "Gosia zaproponowała jej, żeby zastanowiła się nad częstszym kontaktem Śmigielskiego z Elizabeth" - opowiada źródło "Na Żywo". Czyżby zatem szykował się przełom w relacji Rosati z byłym partnerem?

 • Weronika Rosati: Dziewczyna strażaka

  Ma na koncie ponad 40 ról, w Hollywood pracuje z największymi legendami kina. Weronika Rosati nie zapomina jednak o Polsce - teraz gra w nowym serialu Jedynki.

 • Znowu jestem częścią "M jak miłość" - rozmowa z Weroniką Rosati

  ...się jak przed laty. Kasię Cichopek (serialowa Kinga - przyp. aut.) poznałam, gdy miałam dwanaście lat; chodziłyśmy razem na zajęcia aktorskie do Ogniska Teatralnego  Machulskich. Z Anią Muchą(...) świetnym aktorem. Okaże się, że Ankę i Budzyńskiego łączy przeszłość, która można okazać się zagrożeniem dla Magdy. Przed laty nasze bohaterki rywalizowały o kilku mężczyzn, więc mamy kontynuację. Okaże...

 • Agnieszka Holland o "Dziecku Rosemary": Krew akceptują, gorzej z seksem

  1 maja na antenie stacji Lifetime wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 4-częściowego serialu "Dziecko Rosemary" w reżyserii Agnieszki Holland. W rozmowie z Interią polska reżyserka opowiedziała, dlaczego zdecydowała się nakręcić klasyczny horror; ujawniła, że z ostatecznej wersji serialu wypadły niemal wszystkie sceny z Weroniką Rosati oraz wyznała, że w trakcie pracy nad "Dzieckiem Rosemary

 • Weronika Rosati zagrała polską prostytutkę! Zgarnęła za to... ponad 90 tys. złotych!

  Weronika Rosati (31 l.) zgarnęła pokaźną sumę pieniędzy za epizodyczną rolę w serialu "Detektyw"!

 • Przyszedł czas na Hollywood

  Na ten sukces Weronika Rosati czekała ponad 10 lat. Pokonała setki kandydatek do roli w serialu "Luck" i zagrała obok takich sław jak Dustin Hoffman i Nick Nolte.

 • Weronika Rosati (29 l.) nie może dojść do formy po feralnym wypadku samochodowym, który zdarzył się w połowie września. Aktorka przeszła operację!

 • Weronika Rosati: Pracuję z najlepszymi

  W amerykańskim serialu "Luck" Weronika Rosati nie tylko spotkała się na planie z wielkimi hollywoodzkimi aktorami i reżyserami, lecz również zdecydowała się po raz pierwszy w swej karierze na udział w rozbieranej scenie.

 • Rosati poucza Polaków w sprawie imienia jej córki! "To jest Elizabeth, a nie..."

  Weronika Rosati (34 l.) udzieliła wywiadu w programie śniadaniowym TVP. Nie zabrakło pytań o macierzyństwo...

 • Epizody Weroniki Rosati

  Co prawda Weronika Rosati ma już na filmograficznym koncie ekranowe epizody u boku hollywoodzkich gwiazd: Michaela Madsena i Sharon Stone, jednak wystarczy pobieżny rzut oka na jej dotychczasowe aktorskie dokonania, by obnażyć całkowity brak kinowego doświadczenia wschodzącej gwiazdy polskiego kina.

Wideo na temat: weronika rosati i amerykański aktor
 • Udział w rozbieranej scenie

  W amerykańskim serialu "Luck" Weronika Rosati nie tylko spotkała się na planie z wielkimi hollywoodzkimi aktorami i reżyserami, lecz również zdecydowała się po raz pierwszy w swej karierze na udział w rozbieranej scenie.