• Informacje na temat:

  weronika rosati smutna

Artykuły na temat: weronika rosati smutna
 • "M jak miłość": Weronika Rosati słono płaci za szczerość

  Minął już miesiąc od chwili, gdy Weronika Rosati, czyli Anka z "M jak miłość", publicznie opowiedziała, że była ofiarą przemocy domowej... Aktorka - jak się okazuje - słono płaci za odwagę i szczerość. Kilka firm, z którymi była związana, nagle wycofało się ze współpracy z nią.

 • Cierpienia Weroniki Rosati

  Weronika Rosati udzieliła "szczerego wywiadu" czasopismu "Gala". "Być może urodziłam się, by cierpieć?" - retorycznie pyta w nim aktorka. Nie dziwimy się "Gali", że dała taką "perełkę" na okładkę najnowszego numeru.

 • ...i Weronice Rosati, uda się przełamać ten stereotyp? (Uwaga TVN/x-news)

 • Weronika Rosati w "Hotelu 52"

  Polsat podjął decyzję o tym, by w miejsce "Przyjaciółek" wrócił na antenę "Hotel 52". Nie będzie w nim już pięknej Laury Samojłowicz. Pojawi się za to Weronika Rosati.

 • Samojłowicz nie powróci do serialu

  Polsat podjął decyzję o tym, by w miejsce "Przyjaciółek" wrócił na antenę "Hotel 52". Nie będzie w nim już pięknej Laury Samojłowicz. Pojawi się za to Weronika Rosati.

 • Epizody Weroniki Rosati

  Co prawda Weronika Rosati ma już na filmograficznym koncie ekranowe epizody u boku hollywoodzkich gwiazd: Michaela Madsena i Sharon Stone, jednak wystarczy pobieżny rzut oka na jej dotychczasowe aktorskie dokonania, by obnażyć całkowity brak kinowego doświadczenia wschodzącej gwiazdy polskiego kina.

 • ..., że nie musi chodzić na castingi. Ja bym chciała, żeby nam udowodniła, tak jak zrobiła to Weronika Rosati, że ma talent" - mówiła Anna Lankiewicz. "To będzie bardzo trudne, bo ona nie ma go za dużo...

 • Zanussi reżyseruje we własnym domu

  Krzysztof Zanussi prowadzi próby do spektaklu teatralnego w swoim podwarszawskim domu w Laskach. Wraz z rosyjskimi aktorami z teatru z Buriacji artysta przygotowuje sztukę "Nieporozumienie" Alberta Camusa. Premiera odbędzie się 10 września w Rosji.

 • "Pitbull" wyszczerzył zęby!

  ...aktorskie rzemiosło, lecz bez fajerwerków. Rafał Mohr (Nielat) grywał w filmach i serialach stosunkowo rzadko, przeważnie role drugoplanowe i epizody. Weronikę Rosati (Dżemma) reżyserzy uważali za(...), Marcina Dorocińskiego, Pawła Królikowskiego i Weroniki Rosati "Pitbull" był wielką wygraną. Patryk Vega spełnił swoje marzenie i stał się pełnoprawnym reżyserem. Kręcił kolejne filmy i seriale. Niestety...

 • Ostatnie takie miejsce na świecie

  Przez ostatnie tygodnie żyłem w innym świecie. Los rzucił mnie na jeden z najwspanialszych festiwali ludzi kultury, jaki można sobie wyobrazić - 13. Camerimage Festiwal w Łodzi. Było to zdarzenie tak zjawiskowe, że teraz z trudem wracam na ziemię.

Dyskusje na temat: weronika rosati smutna