• Informacje na temat:

  weronika rosati w rankingu gwiazd

Artykuły na temat: weronika rosati w rankingu gwiazd
 • Rosati: Nie śpię na pieniądzach

  Weronika Rosati (28 l.) nie rozumie, dlaczego przylgnęła do niej etykietka rozpieszczonej córeczki bogatych rodziców.

 • "Płaskodupie" Rosati

  Gwiazdy tańczą, śpiewają, zdradzają swoje słodko-pikantne tajemnice, a ostatnio nawet i kompleksy. I tak na przykład Weronika Rosati przyznała, że "ma płaskodupie". Krótko mówiąc - "Rankingu gwiazd" ciąg dalszy...

 • Rosati "molestowana psychicznie"

  Weronika postanowiła obrać w mediach taktykę Joanny Liszowskiej i w wywiadach skarży się na okrutnych dziennikarzy, pastwiących się nad nią na każdym kroku.

 • Rosati daje ludziom szansę

  Weronika Rosati postanowiła pokazać, jaka jest naprawdę i weźmie udział w nowym show - "Ranking gwiazd". Podobno nie boi się trudnych pytań.

 • Rosati kontrolowana przez rodziców!

  Przy Weronice Rosati zawsze jest ktoś z rodziny. Najbliżsi nie pozwalają nawet, by aktorka sama przyjeżdżała na próby do "Tańca z gwiazdami"! Paranoja czy słuszne obawy?

 • Górniak rozbiera Rosati

  W "Rankingu gwiazd" robi się coraz goręcej. Panie po wypijanych napojach stają się bardziej śmiałe. Ostatnio Edyta Górniak zaczęła całować i rozbierać Weronikę Rosati.

 • Rosati tłumaczy się z przegranej w "Tańcu..."

  Weronika Rosati i Krzysztof Hulboj odpadli w czwartym odcinku "Tańca z gwiazdami" . Aktorka wyjaśnia, że miała mniejsze szanse na wygraną od pozostałych uczestników, bo pracuje na planie serial u.

 • Kto w "Rankingu gwiazd"?

  Tym razem nie będzie tańca, śpiewu, akrobatyki na arenie czy lodzie. Teraz gwiazdy zdradzą swoje sekrety i poszukają u siebie wad. A wszystko w nowym show Polsatu "Ranking gwiazd". Pojawiła się już pełna lista uczestników.

 • Weźmie udział w "Tańcu..." z desperacji?

  Weronika Rosati nie może pojąć, jak to się stało, że do tej pory nie została gwiazdą kina. Udział w "Tańcu z gwiazdami" wydaje jej się ostatnią deską ratunku, by zaistnieć.

 • "Ranking gwiazd" stracił miliony

  Przychody telewizji Polsat ze sprzedaży czasu reklamowego podczas programu "Ranking gwiazd" były znacznie niższe niż rok wcześniej. Zyski stacji spadły aż o 74 procent.

Wideo na temat: weronika rosati w rankingu gwiazd
 • Weronika postanawia umrzeć

  Długo oczekiwana ekranizacja kultowej powieści Paula Coelho. Weronika jest młodą kobietą, która z pozoru wiedzie idealne życie. Jednak w jej własnych oczach wydaje się ono mdłe i dlatego, bez wyraźnego powodu, Weronika postanawia odebrać sobie życie. Kiedy odzyskuje przytomność w szpitalu psychiatrycznym, lekarze oznajmiają jej, że zostało jej zaledwie kilka dni życia. Paradoksalnie ta wiadomość budzi w niej głód poznania, emocje oraz wolę życia, jakich nigdy wcześniej nie doznała. Dzięki...

 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Mapy gwiazd

  Autor bestsellerowych poradników dr Stafford Weiss (John Cusack) jest szanowanym nestorem hollywoodzkiej dynastii. Choć zbił fortunę na doradzaniu innym, nie do końca radzi sobie z sytuacją we własnym domu. Jego żona Cristina (Olivia Williams) większość czasu poświęca karierze ich 13-letniego syna Benjiego, od kilku lat mającego poważane problemy z narkotykami. Ich dorastająca córka Agatha (Mia Wasikowska), u której lekarze zdiagnozowali piromanię, zaprzyjaźnia się z Jeromem (Robert...