• Informacje na temat:

  weronika rosati zdjęcia

Artykuły na temat: weronika rosati zdjęcia
Zdjęcia na temat: weronika rosati zdjęcia
Wideo na temat: weronika rosati zdjęcia
 • Weronika Rosati o nowym serialu: Będzie wyjątkowy

  W Krakowie trwają zdjęcia do nowego serialu „Belle Époque”. Zdaniem Weroniki Rosati będzie to wyjątkowa produkcja, zarówno ze względu na niecodzienną w polskiej telewizji tematykę, jak i obsadę. Klimat serialu gwiazda porównuje do filmów Tima Burtona, autora takich kinowych hitów jak „Gnijąca panna młoda” czy „Jeździec bez głowy”.

 • Weronika Rosati: Jestem tuż przed zdjęciami do nowego, polskiego serialu

  Weronika Rosati zdradziła swoje plany zawodowe na najbliższy czas. - Jestem tuż przed zdjęciami do nowego, polskiego serialu z bardzo fajną obsadą - powiedziała. Dodała jednak, że póki co nie może zbyt wiele mówić na ten temat. Przyznała jednak, że jej bohaterka nie będzie do niej ani bardzo podobna, ani też mocno się od niej różniła. Jaka rola była dla niej do tej pory najtrudniejsza?

 • Rosati przechwala się w TVN: To nie są moje pierwsze Złote Globy! Dostaję zaproszenia!

  Weronika Rosati wciąż próbuje zrobić karierę w Hollywood. Do tej pory udało jej się zagrać kilka ogonów w serialach, co uważa za swój wielki sukces. Ostatnio była Adamczyka pochwaliła się zdjęciem ze(...). "Dla popularności seriale są ważniejsze niż filmy" - przekonuje Rosati. (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: weronika rosati zdjęcia
 • Re: "M jak miłość": Weronika Rosati słono płaci za szczerość

  Ma cudowne wspomnienia. Cudowne. I piękne zdjęcia.

 • Re: "M jak miłość": 35. urodziny Weroniki Rosati

  "Widać na pierszy żut oka że to mądra kobieta o urodzie nie wspomne. Wy po operacjach plasycznych jej nie doruwnacie. Ja w swoim zyciu nie takimi żągłowałem. Co ciekawe dalej takimi podobnymi żągluje. W dzisiejszych czasach trudno o taką kobiete jaką jest Weronika . Zostały same siksy. Siedzi jedna z drugom w pewnym pabie i se pstrykajom zdjęcia. Obok nich kilku ,,maczo,, w kapturach. Niech se

 • Re: "Zawsze warto": Weronika Rosati chciałaby zapomnieć o rozbieranych scenach, w których zagrała!

  Co za idiotyczna moda na świętochowatość, wstydliwość, dewotyzm. Kiedyś była w wieku ideału piękna młodzieńczego ciała. Zdjęcia niezbicie tego dowodzą! Nie ma czego żałować! To już się nigdy nie powtórzy, bo wszystko przemija. Dla aktorki każdy wiek ma do odkrycia inne wartości talentu. Pani Weroniczko! Serdecznie pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów!

 • Re: Weronika Rosati, czyli nowa gwiazda seri...

  zdjęcia trzeba umiec robic żeby sie chwalić

 • Re: Ruszają zdjęcia do 7. serii "Hotelu52"

  'Do obsady dołączy kilka gwiazd, wśród których znalazła się m.in. Weronika Rosati.' Niech mnie ktoś oświeci,co to za gwiazda?Do tej pory wydawało mi się,że gwiazdy to aktorki lub aktorzy,którzy coś sobą reprezentują,mają osiągnięcia,są znani z ekranu czy scen teatrów.A tu wyraźnie widać,że wystarczy mieć znanego tatusia i już jest się gwiazdą!