• Informacje na temat:

  weronika wcieli

Artykuły na temat: weronika wcieli
 • "Świat według Kiepskich": Weronika Książkiewicz dołącza do obsady

  Weronika Książkiewicz wcieli się w rolę zniewalającej Królowej Babilony, która pokaże jak w praktyce wykorzystać sztukę uwodzenia. Pojawienie się tak wytwornego gościa będzie efektem obejrzanego przez Jolasię (Anna Ilczuk) programu telewizyjnego, który podsunie żonie Waldusia pomysł, aby zostać królową. Obecność na planie serialu bardzo ucieszyła Weronikę. Aktorka od wielu lat jest fanką...

 • Adamczyk i Rosati: Ich meksykańska przygoda

  Piotr Admaczyk zagrał już Jana Pawła II, a teraz kręci film o innym polskim świętym, ojcu Maksymilianie Kolbe. Partneruje mu Weronika Rosati.

 • "Detektyw": Weronika Rosati w 2. sezonie serialu!

  Weronika Rosati zagra w kolejnej amerykańskiej produkcji! Jaką rolę otrzymała w drugiej serii obsypanego nagrodami "Detektywa"?

 • Trzy gracje w "Barwach szczęścia"

  Dwie piękne panie niedawno dołączyły do obsady serialu, a trzecia wróciła na plan po trzech latach przerwy. Ich bohaterki mają do opowiedzenia ciekawe historie.

 • Robert Śmigielski jest zazdrosny o Weronikę Rosati?

  ...​Weronika Rosati (32 l.) i Robert Śmigielski (50 l.) są w sobie zakochani do szaleństwa. Naturalnym jest zatem, że wreszcie mogła pojawić się zazdrość. Podobno ukochany aktorki jest zaniepokojony jej nową rolą.

 • Marta Ścisłowicz: Lubię, gdy dużo się dzieje!

  Jeśli chcielibyśmy zrobić ranking najbardziej zapracowanych aktorek, Marta Ścisłowicz znalazłaby się w jego czołówce. Gwiazda występuje w aż 4 serialach. Trwają też zdjęcia do kolejnej produkcji z jej udziałem.

 • "Prawo Agaty": Weronika Rosati gościnnie w serialu!

  Weronika Rosati wcieli się w pacjentkę, która oskarży swojego terapeutę o molestowanie. Sprawdź szczegóły!

 • Olaf Lubaszenko strażakiem

  W pierwszym polskim serialu, który rozgrywa się w środowisku Ochotniczej Straży Pożarnej, oprócz Macieja Zakościelnego wystąpi m.in. Olaf Lubaszenko. Aktor z żywiołem ognia zmierzył się przed laty w prawdziwym życiu - gasił pożar lasu.

 • "Nie z tego świata": Weronika Rosati zagra w serialu!

  To już 11. sezon popularnego serialu science-fiction. Rosati wcieli się w nim w rolę francuskiej agentki Delphine Seydoux. Co więcej, jak donoszą media, nie jest to jedynie epizod, a większa(...), czy tym razem Weronika także pokaże się widzom nago.

 • Renata Dancewicz o nagim debiucie: Nie żałuję

  Renata Dancewicz wystąpiła w 1994 roku w "Diabelskiej edukacji". Erotyk, w którym zagrała u boku Marka Kondrata, zawierał w sobie liczne rozbierane sceny. Jak z perspektywy czasu aktorka ocenia tamtą kreację?

Zdjęcia na temat: weronika wcieli
Wideo na temat: weronika wcieli
 • "Na noże": Na planie serialu

  Na noże" to nowy serial TVN, który znajdzie się wśród jesiennych nowości stacji. W rolę głównego bohatera Jacka wcieli się aktor Wojciech Zieliński, a towarzyszyć mu będą m.in. Weronika Książkiewicz, Piotr Głowacki, Piotr Stramowski oraz Joanna Jarmołowicz. Aktorów na planie odwiedziła Kinga Burzyńska z "Dzień Dobry TVN". Co o odgrywanej przez siebie postaci powiedział Głowacki? Kto zagra czarny

 • "M jak miłość": Szok! Ośmielił się zdradzić Anetę!

  ciosem! Z kolei Olek, który według słów Maurycego Popiela „w swoich złych decyzjach życiowych zdobył już wszystkie możliwe nagrody” zakocha się z wzajemnością w Iwonie, nowej postaci, w którą wcieli się Weronika Bartold. Czy będzie to przelotny związek, czy prawdziwa miłość, okaże się w nowych odcinkach „M jak miłość” w 2018 roku.

 • "Trzecia połowa": Zwiastun serialu

  polską jedenastkę – to wszystko łączy zapalonych kibiców, w których role wcielą się ulubieńcy polskich widzów: Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Cezary Pazura, Weronika Książkiewicz, Wojciech Mecwaldowski.