• Informacje na temat:

  weronika wojnach

Artykuły na temat: weronika wojnach
 • "Na Wspólnej": Weronika idzie na wojnę!

  Po śmierci Adama (Zbigniew Stryj) Weronika (Renata Dancewicz) przejmie sprawę rozwodową Solskiej (Aleksandra Justa). Na początek dowie się, że kolejny świadek wycofał swoje zeznania. Domyśli się, że prokurator generalny (Tadeusz Falana) zastrasza świadków. Umówi się z nim i zapowie, że jeśli nadal będzie próbował manipulować zeznaniami, pozwie go. A wtedy on uświadomi jej, że nie ma żadnych...

 • "Obce ciało" : Bez przebaczenia

  W filmie Krzysztofa Zanussiego kolejny raz następuje wojna światów. Tym razem nie ma jednak mowy o pięknym filozoficznym traktacie, w którym tradycyjne wartości sygnowane imieniem Boga są konfrontowane z postępem i amoralnością. "Obce ciało", w którym korporacja ściera się w walce o władzę z klasztorem, przypomina raczej sensacyjny thriller klasy C - kiczowaty i śmieszny, bo nakręcony na poważnie.

 • Weronika Rosati i Robert Śmigielski: Jest wyrok w sprawie opieki nad dzieckiem

  Weronika Rosati (35 l.) może świętować - sąd przyznał jej prawo do opieki nad córką Elisabeth.

 • Dla widzów w każdym wieku

  Propozycje dla młodych ("Uwolnić Mikołaja!", "Kacper i Emma - zimowe wakacje"), nieco starszych ("Dziewczynka z kotem", "Love, Rosie") i całkiem dorosłych ("John Wick", "Obce ciało") widzów przygotowali na pierwszy weekend grudnia rodzimi dystrybutorzy.

 • Weronika Książkiewicz: Czy da się zamknąć w złotej klatce?

  Weronika Książkiewicz (37 l.) znowu jest zakochana i szczęśliwa. Czy była żona ukochanego zburzy jej spokój?

 • Weronika Rosati w roli Suki

  W najnowszej polskiej komedii "Wojna żeńsko-męska" Weronika Rosati wcieliła się w tajemniczą postać Suki. Wiemy o niej jedynie, że jest niepozbawioną serca przyjaciółką głównej bohaterki filmu, granej przez Sonię Bohosiewicz.

 • Weronika Rosati zmieniła nazwisko córce! "Zostałam zastraszona i sterroryzowana"

  Weronika Rosati (35 l.) zmieniła nazwisko swojej córce Elisabeth bez zgody jej ojca. Były partner twierdzi, że aktorka zrobiła to bezprawnie i zamierza walczyć o przywrócenie małej swojego nazwiska.

 • Weronika Rosati: Nikt nie wierzy, że jestem Polką

  Aktorka dzieli swój czas między Los Angeles i Warszawę. Zabiega o role w Hollywood, pracuje też w Polsce. Jesienią zobaczymy ją w "Hotelu 52".

 • Julia Wieniawa zabrała głos w sprawie Weroniki Rosati i Roberta Śmigielskiego!

  Weronika Rosati, udzielając wywiadu "Wysokim Obcasom", rozpoczęła medialną wojnę z byłym partnerem i ojcem swojej córki Elizabeth. Celebrytka oskarżyła mężczyznę o przemoc fizyczną i psychiczną(...). Doniesienia prasowe na ten temat dotarły nawet do Julii Wieniawy. Aktorka podczas rozmowy z nami postanowiła to skomentować. "Weronika jest super! Sytuacja z jej byłym partnerem jest bardzo...

 • Epizody Weroniki Rosati

  Co prawda Weronika Rosati ma już na filmograficznym koncie ekranowe epizody u boku hollywoodzkich gwiazd: Michaela Madsena i Sharon Stone, jednak wystarczy pobieżny rzut oka na jej dotychczasowe aktorskie dokonania, by obnażyć całkowity brak kinowego doświadczenia wschodzącej gwiazdy polskiego kina.

Wideo na temat: weronika wojnach
 • Weronika postanawia umrzeć

  Długo oczekiwana ekranizacja kultowej powieści Paula Coelho. Weronika jest młodą kobietą, która z pozoru wiedzie idealne życie. Jednak w jej własnych oczach wydaje się ono mdłe i dlatego, bez wyraźnego powodu, Weronika postanawia odebrać sobie życie. Kiedy odzyskuje przytomność w szpitalu psychiatrycznym, lekarze oznajmiają jej, że zostało jej zaledwie kilka dni życia. Paradoksalnie ta wiadomość budzi w niej głód poznania, emocje oraz wolę życia, jakich nigdy wcześniej nie doznała. Dzięki...

 • Władcy wojny

  Miłosny czworokąt na tle wielkiej wojny i bezwzględnej walki o władzę. Epicka megaprodukcja, zrealizowana z rozmachem godnym największych kinematografii. Jesienią 1870 roku generał Pang (Jet Li) stoi na szczycie murów miejskich ubrany w szaty gubernatora. Jego serce wypełniają marzenia o przyszłości. Mógłby zmienić bieg historii... Ale to jedna kobieta i dwóch mężczyzn zmienią całe jego życie. Pomogli mu osiągnąć władzę, lecz teraz zbliża się dzień upadku.

 • Czas wojny

  W 1914 roku Joey, piękny, gniady źrebak z charakterystyczną białą kreską na nosie, zostaje sprzedany armii i rzucony w wir wojny na Froncie Zachodnim. Wraz ze swoim oficerem bierze udział w walce przeciw wrogom, będąc świadkiem koszmaru bitew we Francji. Nawet w zrujnowanych okopach odwaga Joey'ego wzrusza otaczających go żołnierzy. Koń znajduje wśród nich ciepło i nadzieję. Jednak wciąż tęskni za Albertem, synem farmera, którego opuścił. Czy będzie mu dane jeszcze kiedyś zobaczyć prawdziwego...