• Informacje na temat:

  weronika wyglądała

Artykuły na temat: weronika wyglądała
 • Weronika Rosati: właśnie tak będzie wyglądała jej suknia ślubna?

  ...innego, jak Teresę Rosati, która jest cenioną nie tylko w Polsce projektantką.  - Weronika ma do mamy pod tym względem całkowite zaufanie. Wiele razy zakładała kreacje jej autorstwa i zawsze wyglądała(...)Ten wyjątkowy dzień, kiedy Weronika Rosati (33 l.) powie: "tak" swojemu narzeczonemu, zbliża się wielkimi krokami. Jak donosił jeden z tabloidów, uroczystość ma się odbyć już wiosną. Goście weselni...

 • Kalina Jędrusik: Kobieta samotna

  Artystka, prowokatorka, skandalistka. Niezaprzeczalny symbol seksu lat 60. Dziś Kalina Jędrusik obchodziłaby 85 urodziny.

 • Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski: Jest szansa na miłość

  ...ziemi i z odkrytymi ramionami wyglądała bardzo atrakcyjnie. Aktor nie mógł oderwać od niej wzroku. Para zjadła razem lunch, potem w czasie spaceru ochłodzili się lodami, które w budce kupiła Weronika. Od kilku miesięcy ich relacja jest bliska. Oboje grają w serialu TVP "Leśniczówka". Na planie spędzają razem dużo czasu, żartują. - To romansowy wątek. Weronika jako Lidia zatrudniła się w firmie...

 • Książkiewicz pozuje nago

  No i stało się. Weronika Książkiewicz zdecydowała się pozować nago dla jednego z magazynów dla mężczyzn.

 • Weronika Rosati tuż przed porodem jest bardzo ostrożna! Przesadza?

  Weronika Rosati (33 l.) niedługo zostanie pierwszy raz mamą. Jej brzuszek jest już sporych rozmiarów i w ostatnich tygodniach ciąży artystka stawia przede wszystkim na wygodę i bezpieczeństwo.

 • Gotowa na miłość?

  Subtelna, piękna i uśmiechnięta! Weronika Książkiewicz znów czaruje na salonach. Jak widać, rany po nieudanym związku wreszcie się zabliźniły...

 • Weronika Rosati tym zdjęciem rozgrzała fanów do czerwoności! Co za kształty!

  Weronika Rosati (34 l.) ponad miesiąc temu została pierwszy raz mamą i już rozpoczęła powrót do formy sprzed ciąży. Jednym zdjęciem wywołała prawdziwą burzę w internecie!

 • Metafizyka, tajemnica i sens życia

  20 lat temu na ekrany polskich kin wszedł jeden z najbardziej znanych filmów Krzysztofa Kieślowskiego "Podwójne życie Weroniki".

 • Weronika Rosati jest już zdrowa!

  Kilka dni temu była gościem programu śniadaniowego w telewizyjnej Dwójce. Weronika Rosati (31 l.) opowiadała o swojej roli w serialu "Strażacy", w którym wciela się w partnerkę życiową aspiranta Adama Wojnara - wiolonczelistkę KamilęMiłek. Tego poranka wyglądała promiennie. Gdy wychodziła z warszawskiego gmachu Telewizji Polskiej, uśmiechała się do fotoreporterów. Dobrze widzieć, że młoda aktorka...

 • Jak ONI zaśpiewali!

  W Polsacie ruszył nowy muzyczny show "Jak ONI śpiewają". Powitał widzów gorącymi, latynoskimi rytmami i gwiazdami najpopularniejszych seriali . Waldek Złotopolski zaśpiewał Ricky'ego Martina, a Halinka Kiepska próbowała sił w repertuarze Jennifer Lopez..

Dyskusje na temat: weronika wyglądała
 • Re: Weronika Książkiewicz na...

  Bardzo fajna kobieta! widziałem ją jakiś czas temu w Poznaniu w Spocie. Wyglądała rewelacyjnie! Kobieta z mega klasą! wszystkiego najlepszego Weroniko :-)!