• Informacje na temat:

  weronika zając

Artykuły na temat: weronika zając
 • Weronika Rosati wróciła do Polski! Na stałe?

  Weronika Rosati (34 l.) w kraju może być spokojna o córkę...

 • "Kiler": Ten film był przełomem w ich karierze

  W ubiegłorocznym plebiscycie "25 filmów na 25 lat wolności" komedia Juliusza Machulskiego "Kiler" z 1997 roku zdobyła pierwsze miejsce (16 427 głosów), pokonując drugiego "Pianistę" aż o 1725 głosów. Mimo iż od premiery "Kilera" minęło już 17 lat, film wciąż cieszy się ogromną popularnością.

 • Weronika Rosati wróciła do Polski! Miała dość samotnego życia!

  Weronika Rosati (34 l.) odkąd urodziła córeczkę Elizabeth, przez większość czasu sama musiała się nią opiekować. W końcu miała tego dość i wróciła do Polski, gdzie są wszyscy jej najbliżsi.

 • Aleksandra Woźniak i Cezary Pazura: Miłość z "13 posterunku"

  Dopiero w trzecich małżeństwach znaleźli szczęście.

 • "W rytmie serca": Antoni Pawlicki jako prokurator i były kochanek Weroniki

  .... - Czyli sprawa jest poważna. Szkoda, myślałem, że dasz się zaprosić na kawę, może nawet odświeżylibyśmy stare wspomnienia... - zacznie Siedlecki. Weronika przerwie mu i zagrozi, że jeśli powie jeszcze(...)? Jak zachowa się Weronika, gdy dowie się, że mężczyzna, z którym spędziła noc, złamał szczękę starszemu od niego o blisko trzydzieści lat profesorowi?  

 • Weronika Marczuk w "Tańcu..."

  Weronika Marczuk, była żona aktora Cezarego pazury, dołączyła do grona uczestników 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Tym samy potwierdziły się nasze informacje.

 • Matka Weroniki - bezdomną?!

  Weronika przypadkiem odkrywa wielką tajemnicę swojej matki i siostry! Bożena zaciągnęła na prośbę Ady ogromny kredyt pod zastaw domu. I od dłuższego czasu ma jednak z czego go spłacać... Dług z odsetkami wynosi już 100 tys. złotych! Komornik chce zająć dom! Sytuacja wygląda dramatycznie...

 • Weronika Jaskółka: Narkomanka w ciąży

  Zbiera pieniądze na studia aktorskie w Los Angeles i niedawno dołączyła do obsady "M jak miłość". Gra narkomankę Ewę, która spodziewa się dziecka. Jej bohaterka zmieni życie Agnieszki (Magdalena Walach).

 • Zabroniła Pazurze kontaktów z Weroniką

  Edyta Zając panicznie boi się byłej żony Cezarego Pazury. Kazała usunąć z ich domu wszelkie ślady po Weronice!

 • O czym marzy Weronika Rosati?

  Weronika Rosati, znana z serial u "M jak miłość" oraz występu w "PitBullu" , marzy o tym, aby grać ciekawe role w dobrych filmach. Między innymi z tego powodu zamieniła uczelnią polską na amerykańską. W rozmowie z INTERIA.PL młoda aktorka opowiada o tym, że być może zagra w najnowszym obrazie Paula Verhoevena, twórcy "Nagiego instynktu" i "Pamięci absolutnej" .

Zdjęcia na temat: weronika zając
Dyskusje na temat: weronika zając
 • Re: "Świat według Kiepskich": Paździoch chętnie zagra z Sebastianem Milą na planie

  Na Planie Natalia Kozłowska (Beata Sadowska) Joanna Kozłowska (Karolina Malinowska-Janiak) Klaudia Kozłowska (Agnieszka Popielewicz) i Weronika Kozłowska (Joanna Horodyńska) Ewa Malinowska (Małgorzata Foremniak) Lucyna Malinowska (Ewa Skibińska) Karolina Boczek (Joanna Moro) Rysiu Pażdzioch (Rafał Maserak) Sandra Pażdzioch (Aneta Zając) i Iga Pażdzioch (Joanna Krupa) Agnieszka Kiepska (Klaudia

 • Re: Aneta Zając (Marysia Radosz)

  b.b.b.b.cie lubie jestes poprostu boskaaaaaaaaaaa xd jestescie swietna paro z mikolajem

 • Re: "Klan": Wiga uratuje małżeństwo Pawła i Krystyny!

  Nowa Postać Karolina (Malwina Wędzikowska) Sandra (Edyta Olszówska) Kasia (Ada Fijał) Klaudia (Marta Kielczyk) Weronika (Ewa Pacuła) i Emilia (Ola Mikołajczyk) Agnieszka (Viola Kołakowska) Renata (Grażyna Wolszczak) Lucyna (ILONA Wrońska) Marcela (Barbara Kurdej-Szatan) Gabrysia (Beata Pawlikowska) Maria (Aneta Zając)