• Informacje na temat:

  wesele ksieznej brytyjskiej

Artykuły na temat: wesele ksieznej brytyjskiej
 • Kryzys w małżeństwie księżnej Kate i księcia Williama? To miałoby być tego dowodem

  Na ten ślub nie tylko Brytyjczycy, ale i fani brytyjskiej rodziny królewskiej czekali od miesięcy. I stało się! 20 maja w kościele pod wezwaniem świętego Marka w Englefield siostra księżnej Kate(...) głowie błyszczała jej wysadzana perłami i brylantami tiara projektu, do której dopięty był długi tiulowy welon. Na nogach miała satynowe szpilki. Wesele Pippy i Jamesa odbyło się w rodzinnej posiadłości...

 • Ellie Goulding zaśpiewa na weselu aktora

  Amerykański aktor Aaron Paul nie posiadał się ze szczęścia, gdy brytyjska wokalistka Ellie Goulding zgodziła się zaśpiewać na jego weselu.

 • Kontrowersje wokół ślubu księżniczki Eugenii! Trudno było to przewidzieć!

  Księżniczka Eguenia (28 l.) pragnęła, by swoim ślubem przyćmić śluby księżnej Kate (36 l.) i księżnej Meghan (37 l.). Czy ta rywalizacja wyszła jej na dobre? Wokół tego wydarzenia nadal krąży sporo kontrowersji.

 • Księżna, ksiądz i podróże w czasie

  Tylko 6 filmów debiutuje w piątek na ekranach kin. Wśród nich znalazły się: biografia księżnej Diany z rolą Naomi Watts, "W imię..." Małgorzaty Szumowskiej z nagrodzoną w Gdyni kreacją Andrzeja Chyry oraz brytyjska komedia sci-fi "Czas na miłość" w reżyserii Richarda Curtisa ("Cztery wesela i pogrzeb", "Notting Hill").

 • Ta decyzja wiele kosztowała Meghan Markle! Ojciec w końcu da jej spokój?

  ...wyjątkowy list od córki. Nie ma co ukrywać, że familia księżnej Meghan to dla rządzonej przez królową Elżbietę II brytyjskiej monarchii od miesięcy sprawa, mówiąc delikatnie, kłopotliwa. Zaglądając do(...) dotknęły księżną kłamstwa. Czytaj więcej na nowej stronie: "Powiedziałeś prasie, że dzwoniłeś do mnie, by powiedzieć, że nie przyjedziesz na wesele - a przecież nie dzwoniłeś. Powiedziałeś, że...

 • Ta sukienka jest symbolem

  Krótka sukienka z motywem brytyjskiej flagi noszona przez wokalistkę Spice Girl, Geri Halliwell, znalazła się na szczycie listy 10 sukienek-ikon ("10 Most Iconic Dresses") ostatnich 50 lat.

 • Meghan Markle ma wiele do ukrycia! Dramatyczne doniesienia o jej rodzinie wychodzą na jaw!

  Gdy 19 maja wieczorem w oddalonym o niecałe dwa kilometry od zamku Windsor królewskim pałacu Frogemore House trwało zorganizowane przez księcia Karola wesele jego syna i nowej synowej - księżnej Meghan, w Londynie, w klubie nocnym o nazwie Bucchus w Kingstone, też trwała... ciekawa impreza. Jeden z uczestników tej imprezy miał przy sobie nóż. Zauważyli to ochroniarze. "Facet i jego towarzystwo...

 • Oglądasz ślub Williama? Posłuchaj nagrań z tego wydarzenia!

  W piątek 29 kwietnia na ślubnym kobiercu staną książę William i Kate Middleton. Uroczystość obejrzy na całym świecie ok. 2 miliardy widzów, a jeszcze tego samego dnia w postaci plików dostępne będą muzyczne nagrania ze ślubu.

 • Książę Harry i Pippa Middleton mają romans?!

  Książę Harry (31 l.) i Pippa Middleton (32 l.) mają romans?! Brytyjskie media nie mają co do tego żadnych wątpliwości. Według nich para spotyka się od trzech miesięcy, a ich relacja robi się coraz poważniejsza.

 • Książę Harry i Meghan Markle planują już ślub! Znane są szczegóły!

  ...i Meghan chcą wyprawić wesele tuż po tym, jak księżna Kate urodzi swoje trzecie dziecko, czyli w lecie 2018 roku. "Harry poprosił o zgodę arcybiskupa Canterbury, by ślub odbył się w opactwie...