• Informacje na temat:

  wesele mazury

Artykuły na temat: wesele mazury
 • Szczegóły wesela Oli Kwaśniewskiej

  Jeśli wierzyć plotkom, ślub Aleksandry Kwaśniewskiej (31 l.) z muzykiem Kubą Badachem (36 l. ) ma odbyć się 22 września w Warszawie, a wesele w Serocku. "Ola zrobi wszystko, by nie stało się to obiektem zainteresowania fotoreporterów" - powiedziała "Rewii" osoba z otoczenia córki byłego prezydenta. Możliwe, że dopiero w ostatnim momencie dostaniemy ostateczną informację o tym, gdzie odbędzie...

 • Premiera "Ciszy nad rozlewiskiem" w grudniu w TVP

  Dobra wiadomość dla fanów sagi o Rozlewisku. Już 7 grudnia Telewizja Polska wyemituje premierowy odcinek piątej, ostatniej części serialu zatytułowaną "Cisza nad rozlewiskiem".

 • Podwójny ślub na Mazurach

  ...bez kilkumiesięcznego planowania. Wesele pod chmurką Prawie wszyscy mieszkańcy wsi Pasym wezmą udział w uroczystości. Nie zabraknie oczywiście najważniejszych osób: Małgosi, Basi (Małgorzata...

 • Baza nagrań Wojciecha Kilara już w sieci

  Ruszyła największa baza nagrań Wojciecha Kilara w sieci. W serwisie znajduje się ponad 130 utworów, od najbardziej znanych tematów muzycznych z "Draculi" Francisa Forda Coppoli i "Portretu damy" Jane Campion po mniej znane szerokiej publiczności wybitne utwory. Serwis jest bezpłatny.

 • "Barwy szczęścia": Powiedzieli sobie „tak”, czyli śluby w serialach

  Amelia (Stanisława Celińska) i Tomasz (Kazimierz Mazur) oraz Waleria (Ewa Ziętek) i Stefan (Krzysztof Kiersznowski) z „Barw szczęścia”, Honorata (Aleksandra Konieczna) i Roman (Waldemar Obłoza) z „Na Wspólnej”, Wiga (Dorota Kamińska) i Paweł (Tomasz Stockinger) oraz Sandra (Magdalena Górska) i Norbert (Jakub Świderski) z „Klanu” to pary, które stanęły na ślubnym kobiercu w mijającym w 2016 r.

 • Dorociński u Smarzowskiego

  Marcin Dorociński i Agata Kulesza znajdą się w obsadzie nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego, reżysera "Wesela" i "Domu złego". Premiera obrazu "Róża z Mazur" zapowiadana jest na 2011 rok.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Ślub i... romans?

  ...miał przywieźć obrączki - utknie gdzieś po drodze na Mazury, zaproszeni na ślub goście zostaną w domach, by bronić swojego dobytku przed nawałnicą, a ksiądz Karol (Marek Kałużyński) ze...

 • Kolejny ślub "Na Wspólnej"

  Ile ślubów i wesel było już w serialu "Na Wspólnej" , trudno zliczyć, a wkrótce szykuje się kolejna taka uroczystość. Tym razem ślubować sobie będą Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur).

 • Nie o takim ślubie marzyli...

  ...się, że tylko im dopisało szczęście. Jadący ze Śląska świadek - przyjaciel Macieja, który miał przywieźć obrączki - utknie gdzieś po drodze na Mazury, zaproszeni na ślub goście zostaną w domach, by...

 • Nowy film Smarzowskiego

  Wojciech Smarzowski, twórca "Wesela" i "Domu złego", reżyseruje nowy film z udziałem Agaty Kuleszy i Marcina Dorocińskiego.

Zdjęcia na temat: wesele mazury