• Informacje na temat:

  wesley snipes

Artykuły na temat: wesley snipes
 • Zagraniczne premiery - "Raport mniejszości" idzie pod nóż

  .... "The Player" "The Player" (z udziałem aktorów takich jak Philip Winchester, Charity Wakefield, Damon Gupton, Wesley Snipes) przedstawia losy Alexa Kane’a, byłego komandosa, którego życie zmienia(...) serii. Serialowi nie pomógł nawet udział Wesleya Snipesa. Biorąc pod uwagę, iż NBC ma już swój wielki tegoroczny hit (w poniedziałek zamówiono kolejne 9. odcinków "Blindspot", co oznacza, że seria...

 • Wesley Snipes negocjuje

  Wesley Snipes ( "Blade - Wieczny łowca II" , "Mo' Better Blues", "Kumpel do bicia" ) negocjuje udział w najnowszym filmie Ruperta Wainwrighta, twórcy głośnych "Stygmatów" . Produkcja obrazu zatytułowanego "Godforsaken" ma ruszyć w październiku tego roku.

 • Wesley Snipes za kratkami

  Popularny aktor hollywoodzki Wesley Snipes został skazany na 3 lata więzienia za przestępstwa podatkowe.

 • Wesley Snipes panterą?

  Podczas promocji filmu "Blade II" w Hiszpanii, Wesley Snipes zdradził tytuł projektu, nad którym pracować będzie w przyszłym roku. Aktor powiedział, iż podpisał już kontrakt na udział w filmie "Black Panther".

 • Wesley Snipes chce uciec?

  W trakcie składania apelacji od wyroku związanego z oszustwami podatkowymi, aktor Wesley Snipes ("Detonator") błagał sędziego, by ten zawiesił zakaz wyjazdu ze Stanów Zjednoczonych.

 • Wesley Snipes oszustem podatkowym?

  Aktor Wesley Snipes, znany z wielu filmów akcji (np. "Teoria chaosu" ), został oskarżony we wtorek, 17 października, o oszustwa podatkowe. Zarzucono mu m.in. wyłudzenie prawie 12 milionów dolarów tytułem rzekomo nadpłaconych podatków.

 • Wesley Snipes poddał się

  44-letni amerykański aktor Wesley Snipes ( "Blade - Wieczny łowca II" , "Mo' Better Blues", "Kumpel do bicia" ), oskarżony dwa miesiące temu o oszustwa podatkowe, oddał się w piątek, 8 grudnia, w ręce władz. Snipes przyleciał do Orlando na Florydzie swym prywatnym samolotem z Namibii, gdzie kręci kolejny film - poinformował jego rzecznik. Po stawieniu się w sądzie w związku z zarzutami aktor

 • Wesley Snipes traci pamięć

  Wesley Snipes ( "Zasady walki" , "Blade - Wieczny łowca II" ) zagra główną rolę w obrazie science-fiction roboczo zatytułowanym "John Doe", który powstaje dla wytwórni Revolution Studios. Reżyserem opowieści będzie, debiutujący w roli reżysera, scenarzysta Zak Penn ( "Za linią wroga" , "X-MEN 2").

 • Wesley Snipes wychodzi z więzienia

  W grudniu 2010 roku Wesley Snipes został oskarżony i skazany na trzy lata więzienia z powodu oszustw podatkowych. Teraz pojawiła się informacja o jego przedterminowym zwolnieniu.

 • Wesley Snipes u Abla Ferrary

  Wesley Snipes po licznych problemach, między innymi prawnych, próbuje odbudować swoją aktorską karierę. W najbliższym czasie zagra w thrillerze "Game Of Death" w reżyserii Abla Ferrary ("Zły porucznik").

Zdjęcia na temat: wesley snipes
Wideo na temat: wesley snipes
 • "The Player"

  wciągnięty w spisek, a najbliższa mu osoba zamordowana. W rolach głównych występują: Philip Winchester, Wesley Snipes (!), Charity Wakefield, Damon Gupton. Dlaczego czekamy? Choć serial nie wydaje się przełomowym pod względem fabuły, to jesteśmy ciekawi jak na małym ekranie sprawdzi się Wesley Snipes. Poza tym producentami wykonawczymi serii są osoby stojące za sukcesem "Czarnej listy".

 • Niezniszczalni 3

  Barney Ross (Sylvester Stallone) i Lee Christmas (Jason Statham) wraz z zespołem mają do wykonania nowe zadanie. Muszą zmierzyć się z bezwzględnym handlarzem bronią, Condradem Stonebankskiem (Mel Gibson), jednym z założycieli Niezniszczalnych. Lata temu Barney próbował zabić dawnego przyjaciela, ten jednak przeżył i teraz pragnie zemsty oraz zlikwidowania ekipy. Ross postanawia do tego nie dopuścić. Do doświadczonych zawodowców, dołączają więc młodsi, lepiej zaznajomieni z najnowszą...

 • B-Girl

  Porywająca historia młodej, genialnej tancerki Angel (czołowa b-girl Ameryki Jules Urich, rozsławiona przez telewizyjny hit "America's Best Dance Crew" i znany 500 tysiącom polskich widzów "Step Up 2"), która porzuca niebezpieczne ulice Brooklynu, aby spełnić marzenia o karierze breakdancerki w Los Angeles. Pozbawiona oddanych przyjaciół i skłócona z przeciwną jej planom matką (Missy Yager), Angel musi przezwyciężyć poważną kontuzję i wrogość lokalnych tancerzy, aby stanąć do emocjonującej...

Dyskusje na temat: wesley snipes