• Informacje na temat:

  wesley snipes producent

Artykuły na temat: wesley snipes producent
 • Halucynacje Wesley'a Snipesa

  Wesley Snipes ( "Zasady walki" , "Blade - Wieczny łowca II" ) zagra główną rolę w pełnym akcji dreszczowcu "Nine Lives", który dla firm Millennium Films i Jacobson Co. przygotowuje David Carson. Projekt określany jest jako połączenie wątków znanych z filmów "Drabina Jakubowa" i "Tożsamość Bourne'a" .

 • "Blade 2": Snipes walczy z wampirami

  Jak poinformowali producenci, w sequelu słynnego horroru "Blade. Wieczny łowca", tytułowy bohater, grany przez Wesley'a Snipesa, będzie walczył z genetycznie zmodyfikowanymi wampirami. Zdjęcia do filmu "Blade 2: Bloodhunt" rozpoczną się już niebawem w czeskiej Pradze.

 • "Blade 4" bez Snipesa?

  Być może w czwartej części słynnego horroru "Blade" nie wystąpi jego główny bohater, Wesley Snipes ( "Blade - Wieczny łowca II" , "Człowiek demolka" ). Informację tę ujawnił David Goyer, reżyser filmu "Blade: Trinity" i scenarzysta poprzednich opowieści o łowcy wampirów.

 • Parker Posey wysysa krew

  Parker Posey ( "Krzyk 3" , "Ostrożnie z dziewczynami" ) wystąpi w pełnym akcji horrorze "Blade: Trinity". Aktorka, nazywana często "królową kina niezależnego", wcieli się w postać wampirzycy. Produkcja widowiska rozpoczęła się już w kanadyjskim Vancouver.

 • Praga i Hollywood

  W przyszłym roku w Pradze rozpoczną się zdjęcia aż do dwóch amerykańskich superprodukcji. Gregory Hoblit zrealizuje dramat "Hart's War", a Guillermo del Toro drugą część filmu "Blade. Wieczny łowca". Ostatnio do obsady "Hart's War" dołączył Vicellous Shannon ("Huragan", "Freedom Song"). Zagra u boku Bruce'a Willisa i Colina Farrella.

 • Gibson i Banderas w "Niezniszczalnych 3"

  Po tym, jak dowiedzieliśmy się, że Harrison Ford zagra w "Niezniszczalnych 3", producenci filmu ujawnili, że również Mel Gibson i Antonio Banderas pojawią się w kolejnej odsłonie tej przesyconej akcją serii.

 • Lenny Kravitz Philem Lynottem?

  Lenny Kravitz jest kandydatem numer jeden do wcielenia się w postać Phila Lynotta, zmarłego przed 15 laty basisty i wokalisty słynnej brytyjskiej grupy Thin Lizzy. Za amerykańskim muzykiem opowiada się osoba, której głos w kwestii obsady może być ważny - Philomena Lynott, matka Phila.

 • Renny Harlin wkracza do gry

  Renny Harlin ( "Szklana pułapka 2" , "Wyścig" ) prowadzi rozmowy w sprawie nakręcenia komedii akcji "The Killer's Game". Bohaterem tej opowieści jest znużony życiem płatny morderca, który organizuje zamach... na samego siebie. Następnie jednak - pod wpływem informacji, że wkrótce zostanie ojcem - zmienia zdanie i zmuszony jest wspiąć się na wyżyny zawodowych umiejętności, by uniknąć śmierci z rąk kolegów po fachu.

 • "Blade III" w obozie koncentracyjnym?

  Światowa premiera filmu "Blade II" zaplanowana jest na 22 marca, a realizatorzy kultowych opowieści już myślą o trzeciej historii opowiadającej o "wiecznym łowcy". Guillermo del Toro, reżyser drugiego filmu, uchylił rąbka tajemnicy na temat fabuły kolejnej kontynuacji filmu "Blade".

 • Mel Gibson w "Niezniszczalnych 3"

  Sylvester Stallone potwierdził na Twitterze, że Mel Gibson zagra czarny charakter w trzeciej części filmu "Niezniszczalni". Amerykański aktor dał to do zrozumienia słowami: "Mad Max vs. Barney Ross".

Wideo na temat: wesley snipes producent
 • "The Player"

  wciągnięty w spisek, a najbliższa mu osoba zamordowana. W rolach głównych występują: Philip Winchester, Wesley Snipes (!), Charity Wakefield, Damon Gupton. Dlaczego czekamy? Choć serial nie wydaje się przełomowym pod względem fabuły, to jesteśmy ciekawi jak na małym ekranie sprawdzi się Wesley Snipes. Poza tym producentami wykonawczymi serii są osoby stojące za sukcesem "Czarnej listy".

 • Niezniszczalni 3

  Barney Ross (Sylvester Stallone) i Lee Christmas (Jason Statham) wraz z zespołem mają do wykonania nowe zadanie. Muszą zmierzyć się z bezwzględnym handlarzem bronią, Condradem Stonebankskiem (Mel Gibson), jednym z założycieli Niezniszczalnych. Lata temu Barney próbował zabić dawnego przyjaciela, ten jednak przeżył i teraz pragnie zemsty oraz zlikwidowania ekipy. Ross postanawia do tego nie dopuścić. Do doświadczonych zawodowców, dołączają więc młodsi, lepiej zaznajomieni z najnowszą...

 • B-Girl

  Porywająca historia młodej, genialnej tancerki Angel (czołowa b-girl Ameryki Jules Urich, rozsławiona przez telewizyjny hit "America's Best Dance Crew" i znany 500 tysiącom polskich widzów "Step Up 2"), która porzuca niebezpieczne ulice Brooklynu, aby spełnić marzenia o karierze breakdancerki w Los Angeles. Pozbawiona oddanych przyjaciół i skłócona z przeciwną jej planom matką (Missy Yager), Angel musi przezwyciężyć poważną kontuzję i wrogość lokalnych tancerzy, aby stanąć do emocjonującej...