• Informacje na temat:

  wesley snipes zdjęcia

Artykuły na temat: wesley snipes zdjęcia
 • Wesley Snipes trafił za kratki

  Wesley Snipes rozpoczął odbywanie 3-letniej odsiadki w zakładzie karnym w Pensylwanii. Aktor skazany został za oszustwa podatkowe, których dopuścił się w 2008 roku.

 • Wesley Snipes u Abla Ferrary

  Wesley Snipes po licznych problemach, między innymi prawnych, próbuje odbudować swoją aktorską karierę. W najbliższym czasie zagra w thrillerze "Game Of Death" w reżyserii Abla Ferrary ("Zły porucznik").

 • Oskarżony Snipes

  Wesley Snipes ("Blade", "Wydział pościgowy" , "Zasady walki" ) zagra w pełnym akcji dreszczowcu "When the Ride Is Ruff", do którego zdjęcia rozpoczną się w lutym przyszłego roku.

 • Snipes, Platt i Fiorentino

  Wesley Snipes ("Blade", "Zasady walki"), Linda Fiorentino ("Dogma") i Oliver Platt ("Trzej muszkieterowie") pracują razem na planie filmu "Liberty Stands Still". Autorem scenariusza i reżyserem jest Kari Skogland ("Dzieci kukurydzy 6: Powrót Isaaca"), najpopularniejszy kanadyjski twórca reklamówek.

 • Snipes i Van Damme: Twardziele w akcji

  Wesley Snipes ( "Blade: Mroczna Trójca" ) i Jean-Claude Van Damme ( "Za ciosem" ), dwaj gwiazdorzy hollywoodzkich filmów akcji, wystąpią wspólnie w obrazie "The Hard Corps". Autorem scenariusza i reżyserem projektu jest Sheldon Lettich ( "Rambo III" ), twórca fabuły pierwszego słynnego filmu Van Damme'a, "Krwawy sport".

 • "Blade 2": Snipes walczy z wampirami

  Jak poinformowali producenci, w sequelu słynnego horroru "Blade. Wieczny łowca", tytułowy bohater, grany przez Wesley'a Snipesa, będzie walczył z genetycznie zmodyfikowanymi wampirami. Zdjęcia do filmu "Blade 2: Bloodhunt" rozpoczną się już niebawem w czeskiej Pradze.

 • Nakręci film czy pójdzie do więzienia?

  Wesley Snipes liczy, że jego prawnikom uda się odwlec nałożoną na niego karę więzienia o przynajmniej kolejne cztery miesiące, w czasie których mógłby zagrać w filmie akcji "Havana Heat".

 • Siedem sekund Wesley'a Snipesa

  Wesley Snipes ( "Zasady walki" , "Blade - Wieczny łowca II" ) zagra w filmie "7 Seconds", nad którym pracuje Simon Fellows ("Blessed", "Malice in Sunderland"). Autorem scenariusza opowieści jest Martin Wheeler.

 • Dominic Purcell kontra Blade

  Brytyjski aktor Dominic Purcell ( "Mission: Impossible 2" , "Equilibrium" ) dołączył do obsady widowiska "Blade: Trinity". Film będzie kontynuacją pełnych akcji horrorów "Blade - Wieczny łowca" i "Blade - Wieczny łowca II" . Zdjęcia do trzeciej odsłony cyklu rozpoczną się jeszcze we wrześniu.

 • Praga i Hollywood

  W przyszłym roku w Pradze rozpoczną się zdjęcia aż do dwóch amerykańskich superprodukcji. Gregory Hoblit zrealizuje dramat "Hart's War", a Guillermo del Toro drugą część filmu "Blade. Wieczny łowca". Ostatnio do obsady "Hart's War" dołączył Vicellous Shannon ("Huragan", "Freedom Song"). Zagra u boku Bruce'a Willisa i Colina Farrella.

Wideo na temat: wesley snipes zdjęcia
 • Niezniszczalni 3

  Barney Ross (Sylvester Stallone) i Lee Christmas (Jason Statham) wraz z zespołem mają do wykonania nowe zadanie. Muszą zmierzyć się z bezwzględnym handlarzem bronią, Condradem Stonebankskiem (Mel Gibson), jednym z założycieli Niezniszczalnych. Lata temu Barney próbował zabić dawnego przyjaciela, ten jednak przeżył i teraz pragnie zemsty oraz zlikwidowania ekipy. Ross postanawia do tego nie dopuścić. Do doświadczonych zawodowców, dołączają więc młodsi, lepiej zaznajomieni z najnowszą...

 • B-Girl

  Porywająca historia młodej, genialnej tancerki Angel (czołowa b-girl Ameryki Jules Urich, rozsławiona przez telewizyjny hit "America's Best Dance Crew" i znany 500 tysiącom polskich widzów "Step Up 2"), która porzuca niebezpieczne ulice Brooklynu, aby spełnić marzenia o karierze breakdancerki w Los Angeles. Pozbawiona oddanych przyjaciół i skłócona z przeciwną jej planom matką (Missy Yager), Angel musi przezwyciężyć poważną kontuzję i wrogość lokalnych tancerzy, aby stanąć do emocjonującej...

 • 13 grzechów

  Eliot jest pogrążony w długach i wszystko wskazuje na to, że nie prędko uda mu się je spłacić. Pieniądze są mu potrzebne jednak bardziej niż kiedykolwiek – wkrótce ma zamiar poślubić miłość swojego życia. Pewnego dnia odbiera telefon. Tajemniczy głos informuje go, że jest filmowany przez ukryte kamery i bierze udział w grze. Jeżeli Eliot wykona 13 zadań, wówczas wygra 6,2 miliona dolarów. Pierwsze zadanie jest proste – zabić muchę latającą po pokoju. Jednak każde następne z pozostałych 12 to...