• Informacje na temat:

  wesołowski plaża

Artykuły na temat: wesołowski plaża
 • "Na Wspólnej": Tak zginie ukochana Igora! Mamy zdjęcia!

  Tuż przed swoją śmiercią Magda (Karolina Nolbrzak) odrzuci oświadczyny Kazika (Dobromir Dymecki), bo wybierze... Igora (Kuba Wesołowski). Tyle że nie zdąży mu o tym powiedzieć, bo będzie miała wypadek i pożegna się ze światem żywych.

 • Kuba Wesołowski: Co go czeka?

  Powraca przebojowa ekipa policjantów oraz ich kosmaty kumpel Aleks. W jesienne soboty, w drugiej serii "Komisarza Aleksa" pojawią się nowe wątki: kryminalne, ale i miłosne.

 • "Komisarz Alex" po raz drugi

  W Łodzi trwają zdjęcia do drugiej części serialu "Komisarz Alex". Do obsady dołączy Aleksandra Hamkało, która wcieli się w panią weterynarz Olę. Komisarz Bromski (Jakub Wesołowski) nie będzie umiał oprzeć się jej urokowi...

 • Druga seria "Komisarza Aleksa"

  W Łodzi trwają zdjęcia do drugiej serii "Komisarza Aleksa". Obok głównych bohaterów w nowej odsłonie serialu pojawi się - grana przez Aleksandrę Hamkało - pani weterynarz Ola, w której zakocha się serialowy komisarz Bromski, czyli Jakub Wesołowski.

 • Omenaa nie wstydzi się erotycznego debiutu

  ...tygodnia Omenaa będzie prowadzić razem z Kubą Wesołowskim i Karoliną Malinowską (żoną Oliviera Janiaka, który także pracuje w TVN-ie - ale to na pewno zbieg okoliczności) program "Projekt plaża...

 • "Na Wspólnej": Tragiczna śmierć

  Kolejna tragiczna śmierć w serialu "Na Wspólnej"! Magda odrzuci oświadczyny Kazika. Potem wsiądzie z nim na motor. W drodze wydarzy się tragedia...

 • Polskie seriale, czyli jakie?!

  ...o losach trzech młodych Polaków, którzy w 1918 roku dezerterują z zaborczych armii: Bronek (Jakub Wesołowski) z rosyjskiej, Władek (Wojciech Zieliński) z niemieckiej i Józef (Tomasz Borkowski) z austro(...) Wesołowski. Tak jak we wspomnianym wcześniej "Czasie honoru", dużą wagę przywiązano do oddania realiów historycznych. Kostiumy są pierwszej próby. Można poczuć klimat epoki. Reżyser Maciej Migas nie...

 • Sopot Film Festival 2012

  Ponad sto pełnometrażowych filmów i kilkadziesiąt obrazów krótkometrażowych złoży się na rozpoczynający się w sobotę, 13 lipca, Sopot Film Festival.

 • Sekrety "Tajemnicy Westerplatte"

  Co mają wspólnego kostiumy i broń, które zagrały w polskim filmie z Quentinem Tarantino? Jakie efekty specjalne wykorzystano w tej produkcji? Twórcy "Tajemnica Westerplatte" zdradzili tajemnice powstawania filmu.

 • Filmowe Święto Niepodległości

  W czwartek, 11 listopada, obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. W tym dniu główne kanały telewizyjne zwiększają liczbę filmów w swoich ramówkach. Najwięcej polskich filmów zaserwuje widzom TVP.

Wideo na temat: wesołowski plaża
 • Tajemnica Westerplatte

  Tajemnica Westerplatte - to film patriotyczny! To polska megaprodukcja, która przedstawi pierwszą bitwę drugiej wojny światowej - bohaterską walkę polskich żołnierzy broniących Wojskowej Składnicy Tranzytowej na Westerplatte przed hitlerowskim najeźdźcą.

 • Do zaliczenia

  Nastolatka Brandy Clarke desperacko próbuje odbyć inicjację seksualną, zanim zacznie naukę w college’u. Jej aspiracją nie jest jednak zaliczenie wyjątkowego "pierwszego razu", ale kolekcja doświadczeń z długiej listy "do zaliczenia".

 • 3: Geneza

  Prequel najpopularniejszej serii filmów grozy w historii kina europejskiego, która otrzymała nominację do Europejskiej Nagrody Filmowej, a wraz z "Sierocińcem" zapoczątkowała ogólnoświatową modę na hiszpańskie horrory. To miał być najszczęśliwszy dzień w życiu Klary. Jednak słowa "póki śmierć nas nie rozłączy" nabrały szybko zupełnie nowego, złowrogiego znaczenia. Morderczy wirus zamienił gości weselnych w krwiożercze monstra. Panna młoda rozpoczyna desperacką walkę o przetrwanie. Seria "Rec"...