• Informacje na temat:

  wesołowski z owczarkiem

Artykuły na temat: wesołowski z owczarkiem
 • ​Antoni Pawlicki: Nie sugerowałem się rolą Kuby Wesołowskiego

  .... W każdym odcinku przecież opowiadamy o zabójstwie. Twój bohater pracuje z psem. Jak radzisz sobie na planie z towarzyszącym ci owczarkiem niemieckim? - Aleksa grają na zmianę Roki i Wafel(...) się Jakub Wesołowski. Oglądałeś wcześniej ten serial? - Nie, ale wiele o nim słyszałem. Gdy otrzymałem propozycję, to obejrzałem może dwa odcinki. Nie chciałem sugerować się rolą Kuby. Na małym...

 • Antoni Pawlicki zastępuje Kubę Wesołowskiego

  Antoni Pawlicki już w najbliższą sobotę pojawi się na ekranach telewizorów w głównej roli w serialu "Komisarz Aleks". Aktor zastąpił Kubę Wesołowskiego.

 • Kuba Wesołowski o psich humorach

  Kuba Wesołowski zagrał główną rolę w najnowszym serialu kryminalnym TVP1 "Komisarz Alex".

 • Wesołowski, Walach i... Roki

  Kuba Wesołowski, Magdalena Walach i Ireneusz Czop to gwiazdy nowego serialu TVP1 "Komisarz Alex". W tytułową rolę wciela się... owczarek niemiecki Roki.

 • Kolekcjoner lalek

  Losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą kolejne śledztwa. Z pomocy czworonoga korzysta głównie jego partner, komisarz Bromski (Kuba Wesołowski), który gotów jest zrezygnować z regulaminu i procedur, aby schwytać poszukiwanych sprawców przestępstw. Pomagają mu podkomisarz Lucyna (Magdalena Walach) i starszy aspirant...

 • Nowy serial "Komisarz Aleks"

  Łódź przez najbliższe tygodnie będzie planem filmowym serialu kryminalnego "Komisarz Aleks". Ruszyły zdjęcia do pierwszego odcinka historii o policjancie i jego psie. W rolach głównych występują m.in. Jakub Wesołowski i Magdalena Walach.

 • Bilet do śmierci

  Losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka alzackiego, Alexa, prowadzą kolejne śledztwa. Z pomocy czworonoga korzysta głównie jego partner, komisarz Bromski (Kuba Wesołowski), który gotów jest zrezygnować z regulaminu i procedur, aby schwytać poszukiwanych sprawców przestępstw. Pomagają mu podkomisarz Lucyna (Magdalena Walach) i starszy aspirant Puchała...

 • Wesołowski z policyjną legitymacją

  Owczarek, tytułowy bohater serialu "Komisarz Alex" oraz odtwórcy głównych ról - Jakub Wesołowski i Ireneusz Czop - otrzymali w środę, 18 lipca, pamiątkowe, honorowe legitymacje Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Cała trójka gościła na łódzkich obchodach Święta Policji.

 • "Komisarz Alex" z policyjną legitymacją!

  Owczarek Alex, bohater serialu "Komisarz Alex" oraz odtwórcy głównych ról - Jakub Wesołowski i Ireneusz Czop - otrzymali w środę pamiątkowe, honorowe legitymacje Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Cała trójka gościła na łódzkich obchodach Święta Policji.

 • Policjanci uczą fachu Wesołowskiego

  W Łodzi trwają zdjęcia do nowego serialu kryminalnego TVP1 "Komisarz Aleks". Na planie zdjęciowym pojawiają się też prawdziwi policjanci. Mundurowi doradzają aktorom oraz biorą udział w niektórych scenach.

Wideo na temat: wesołowski z owczarkiem
 • Tajemnica Westerplatte

  Tajemnica Westerplatte - to film patriotyczny! To polska megaprodukcja, która przedstawi pierwszą bitwę drugiej wojny światowej - bohaterską walkę polskich żołnierzy broniących Wojskowej Składnicy Tranzytowej na Westerplatte przed hitlerowskim najeźdźcą.

 • Bella i Sebastian

  Ośmioletni Sebastian mieszka z dziadkiem w niewielkiej wiosce we francuskiej części Alp. Od pewnego czasu spokój tutejszych mieszkańców burzy wieść o grasującym w okolicy tajemniczym dzikim zwierzęciu. Pewnego dnia podczas spaceru po górach Sebastian spotyka na swojej drodze bezpańskiego owczarka. Udaje mu się zdobyć zaufanie zwierzęcia. Jest szczęśliwy, że znalazł przyjaciela. Wkrótce jednak okazuje się, że w psie, któremu chłopiec dał na imię Bella, dorośli widzą niebezpieczne zwierzę...